Лесен камион влекач Volkswagen Crafter 46 2.0 TDI L2H1 BE trekker & Laadklep Oplegger hui од Холандија, 11950 EUR за продажба - ID: 7003274
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Лесен камион влекач, полуприколка со церада Volkswagen Crafter 46 2.0 TDI L2H1 BE trekker & Laadklep Oplegger hui

Онлајн: 1мес 25ден

Бренд VOLKSWAGEN
Модел Crafter 46 2.0 TDI L2H1 BE trekker & Laadklep Oplegger hui
Година на производство 2012
Километража 523 220 km
Дата на прва регистрација 01.01.2012
Тежина 1 900 kg
Боја бела
Локација Холандија, Roosendaal
Телефон +31 1655...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 1 968 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 165 hp (123 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • број на седишта: 3
 • воздушни перничиња
Доплнително
 • алармен систем
 • имобилизатор
 • број на претходни сопственици: 8

11 950 EUR

 • ≈ 739 744 MKD
 • ≈ 12 879 USD
Холандија, Roosendaal
watch_later
Локално време на дилерот:
05:32
4.5
Осврти: 74
Доверлив

Лица за контакт
person
Rob Verleijsen
Deutsch, English, Français, Nederlands
person
Piet Burgers
Deutsch, English, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old