Лесен камион влекач Renault Mascott Trucks 160.35 313 B.E .Trekker .Airco Aanhangwagen од Холандија, 8950 EUR за продажба - ID: 7003275
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Renault Mascott Trucks 160.35 313 B.E .Trekker .Airco Aanhangwagen - лесен камион влекач
 18
8 950 EUR
2006
330 769 km
Дизел
Број на седишта: 2

Објавено: 6ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Број на оглас 49-BX-DL

Renault Mascott 160-35T - лесен камион влекач
 20
3 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
2005

Објавено: 3ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Renault Mascott 150.35 - лесен камион влекач
 7
8 900 EUR
Цена без ДДВ
2004
421 000 km
Дизел
150 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 2мес 20ден

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Австрија, Söding

Renault Master T35 2.3 Dci Clixtar oprijwagen - лесен камион влекач
 20
32 500 EUR
Цена без ДДВ
2018
82 000 km
Дизел
165 hp

Објавено: 9мес 26ден

VERKOOYEN MACHINES B.V.

Холандија, Vessem

Број на оглас VK7776

Volkswagen Crafter 46 2.0 TDI L2H1 BE trekker & Laadklep Oplegger hui - лесен камион влекач
 14
11 950 EUR
2012
523 220 km
Дизел
Број на седишта: 3
165 hp

Објавено: 1мес 26ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Iveco Daily 35C18 - лесен камион влекач
 13
Прашајте за цена
2008
184 896 km
Дизел
174 hp
Корисна носивост: 1 610 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 14ден

Euro Trucks

12

Холандија, Voorst, Netherlands

Iveco Daily 40 C 18 300 Be Combi Airco 3 Zits Lier. Oplegger D - лесен камион влекач
 24
21 950 EUR
2009
100 292 km
Дизел
Број на седишта: 3

Објавено: 6ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Број на оглас 86-VVB-5

Renault Master BE-Combi met oplegger - лесен камион влекач
 15
30 750 EUR
Цена без ДДВ
2017
139 749 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp

Објавено: 5мес 1ден

Nijwa Used Trucks

10

Холандија, Borne

Број на оглас V211JB | 1037943

Iveco 35C15T 2008 + Veldhuizen 2014 Box trailer | APK - лесен камион влекач
 20
22 500 EUR
Цена без ДДВ
2008
385 351 km
Дизел
145 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1год 2мес

Van der Heiden Trucks BV

13

Холандија, Groot-Ammers

Број на оглас IV765360

Iveco 40C35 X-Tension/Tieflader/Rampe/3.6to. Nutzlast - лесен камион влекач
 17
22 800 EUR
Цена без ДДВ
2014
112 585 km
Дизел
Број на седишта: 3
170 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3год 1мес

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас SI79074

Iveco Daily 35C15 T Let op !! 12.000kg GCW - лесен камион влекач
 10
6 750 EUR
2003
246 741 km
Дизел
144 hp
Корисна носивост: 1 510 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 1ден

MJB Trading

Холандија, Zaltbommel, Netherlands

Лесен камион влекач Renault Mascott Trucks 160.35 313 B.E .Trekker .Airco Aanhangwagen

Бренд RENAULT
Модел Mascott Trucks 160.35 313 B.E .Trekker .Airco Aanhangwagen
Со приколка
Година на производство 2006
Километража 330 769 km
Дата на прва регистрација 01.02.2006
Тежина 2 180 kg
Боја сина
Локација Холандија, Roosendaal
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 4
 • гориво: дизел
 • поместување: 2 953 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 156 hp (116 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • број на седишта: 2
Доплнително
 • алармен систем
 • имобилизатор
 • број на претходни сопственици: 6
8 950
EUR

7 Март 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old