Користени и нови Лесни камиони влекачи за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Лесни камиони влекачи

8
Погледнете Комбиња на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
IVECO DAILY 35S11 RAMA DO ZABUDOWY NR 599 - Лесен камион влекач: слика 1
IVECO DAILY 35S11 RAMA DO ZABUDOWY NR 599 - Лесен камион влекач: слика 2
IVECO DAILY 35S11 RAMA DO ZABUDOWY NR 599 - Лесен камион влекач: слика 3
IVECO DAILY 35S11 RAMA DO ZABUDOWY NR 599 - Лесен камион влекач: слика 4
IVECO DAILY 35S11 RAMA DO ZABUDOWY NR 599 - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

IVECO DAILY 35S11 RAMA DO ZABUDOWY NR 599

Лесен камион влекач
2016219970 kmдизелЕвро 5108 hpБруто тежина: 3500 kg
Полска, Bielsko-Biała
Објавено: 24мин Број на оглас 599

8 081EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 497 166 MKD
 • ≈ 8 642 USD
2016219970 kmдизелЕвро 5108 hpБруто тежина: 3500 kg
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
Renault TRAFIC PLATFORMA NR 671 - Лесен камион влекач: слика 1
Renault TRAFIC PLATFORMA NR 671 - Лесен камион влекач: слика 2
Renault TRAFIC PLATFORMA NR 671 - Лесен камион влекач: слика 3
Renault TRAFIC PLATFORMA NR 671 - Лесен камион влекач: слика 4
Renault TRAFIC PLATFORMA NR 671 - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Renault TRAFIC PLATFORMA NR 671

Лесен камион влекач
2014268830 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 2115 hpБруто тежина: 3060 kg
Полска, Bielsko-Biała
Објавено: 24мин Број на оглас 671

2 524EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 155 283 MKD
 • ≈ 2 699 USD
2014268830 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 2115 hpБруто тежина: 3060 kg
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
Renault TRAFIC RAMA DO ZABUDOWY NR 681 - Лесен камион влекач: слика 1
Renault TRAFIC RAMA DO ZABUDOWY NR 681 - Лесен камион влекач: слика 2
Renault TRAFIC RAMA DO ZABUDOWY NR 681 - Лесен камион влекач: слика 3
Renault TRAFIC RAMA DO ZABUDOWY NR 681 - Лесен камион влекач: слика 4
Renault TRAFIC RAMA DO ZABUDOWY NR 681 - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Renault TRAFIC RAMA DO ZABUDOWY NR 681

Лесен камион влекач
2012280851 kmдизелЕвро 4113 hpБруто тежина: 3060 kg
Полска, Bielsko-Biała
Објавено: 25мин Број на оглас 681

2 292EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 141 010 MKD
 • ≈ 2 451 USD
2012280851 kmдизелЕвро 4113 hpБруто тежина: 3060 kg
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz SPRINTER 519 3,5T V6 4x4 - Лесен камион влекач: слика 1
Mercedes-Benz SPRINTER 519 3,5T V6 4x4 - Лесен камион влекач: слика 2
Mercedes-Benz SPRINTER 519 3,5T V6 4x4 - Лесен камион влекач: слика 3
Mercedes-Benz SPRINTER 519 3,5T V6 4x4 - Лесен камион влекач: слика 4
Mercedes-Benz SPRINTER 519 3,5T V6 4x4 - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Mercedes-Benz SPRINTER 519 3,5T V6 4x4

Лесен камион влекач
2009182000 kmдизелЕвро 4180 hp
Унгарија, Budapest
Објавено: 9денБрој на оглас MO2317

22 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 384 265 MKD
 • ≈ 24 062 USD
2009182000 kmдизелЕвро 4180 hp
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Iveco IVECO 40C17*3 SEATS*3.0 16V* - Лесен камион влекач: слика 1
Iveco IVECO 40C17*3 SEATS*3.0 16V* - Лесен камион влекач: слика 2
Iveco IVECO 40C17*3 SEATS*3.0 16V* - Лесен камион влекач: слика 3
Iveco IVECO 40C17*3 SEATS*3.0 16V* - Лесен камион влекач: слика 4
Iveco IVECO 40C17*3 SEATS*3.0 16V* - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

Iveco IVECO 40C17*3 SEATS*3.0 16V*

Лесен камион влекач
2011207000 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3170 hp
Белгија, Zwepe nr2 9991 Adegem
Објавено: 16ден

11 450EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 704 437 MKD
 • ≈ 12 245 USD
2011207000 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3170 hp
Белгија, Zwepe nr2 9991 Adegem
Контактирајте го продавачот
Ford Transit BE Trekker Just 87.733 Km! + Kuiper 2-assige BE oplegger met oprijrampen - Лесен камион влекач: слика 1
Ford Transit BE Trekker Just 87.733 Km! + Kuiper 2-assige BE oplegger met oprijrampen - Лесен камион влекач: слика 2
Ford Transit BE Trekker Just 87.733 Km! + Kuiper 2-assige BE oplegger met oprijrampen - Лесен камион влекач: слика 3
Ford Transit BE Trekker Just 87.733 Km! + Kuiper 2-assige BE oplegger met oprijrampen - Лесен камион влекач: слика 4
Ford Transit BE Trekker Just 87.733 Km! + Kuiper 2-assige BE oplegger met oprijrampen - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Ford Transit BE Trekker Just 87.733 Km! + Kuiper 2-assige BE oplegger met oprijrampen

Лесен камион влекач
201387733 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3155 hpКорисна носивост: 1360 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Објавено: 2мес 16денБрој на оглас 44104

18 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 138 173 MKD
 • ≈ 19 785 USD
201387733 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3155 hpКорисна носивост: 1360 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan - Лесен камион влекач: слика 1
Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan - Лесен камион влекач: слика 2
Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan - Лесен камион влекач: слика 3
Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan - Лесен камион влекач: слика 4
Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan

Лесен камион влекач
2015269452 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3163 hp
Холандија, DAALMEERSTRAAT 00020 2131HC HOOFDDORP, The Netherlands
Објавено: 4мес 13денБрој на оглас 93104

22 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 411 950 MKD
 • ≈ 24 544 USD
2015269452 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3163 hp
Холандија, DAALMEERSTRAAT 00020 2131HC HOOFDDORP, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 50C21/ 3.0D/ BE Combi/ Trailer 10m/ BWP Axles - Лесен камион влекач: слика 1
Iveco Daily 50C21/ 3.0D/ BE Combi/ Trailer 10m/ BWP Axles - Лесен камион влекач: слика 2
Iveco Daily 50C21/ 3.0D/ BE Combi/ Trailer 10m/ BWP Axles - Лесен камион влекач: слика 3
Iveco Daily 50C21/ 3.0D/ BE Combi/ Trailer 10m/ BWP Axles - Лесен камион влекач: слика 4
Iveco Daily 50C21/ 3.0D/ BE Combi/ Trailer 10m/ BWP Axles - Лесен камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 50C21/ 3.0D/ BE Combi/ Trailer 10m/ BWP Axles

Лесен камион влекач
2015304981 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3204 hp
Холандија, DAALMEERSTRAAT 00020 2131HC HOOFDDORP, The Netherlands
Објавено: 6мес 23денБрој на оглас 07128

34 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 150 225 MKD
 • ≈ 37 377 USD
2015304981 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3204 hp
Холандија, DAALMEERSTRAAT 00020 2131HC HOOFDDORP, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Лесни камиони влекачи
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.