Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 DCI CLICKSTAR BE COMB CAR AND MACHINE TRANSPORTER

picture_as_pdf

picture_as_pdf

34 950 EUR

Нето цена

Тип

Комбе со отворен сандак

Година

2018

Земја

Холандија

Телефон

+31 88 88 ......

RENAULT Master на лизинг

Онлајн: 2мес 25ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендRENAULT
МоделMaster 165.35 DCI CLICKSTAR BE COMB CAR AND MACHINE TRANSPORTER
Година на производство2018
Километража132221 km
Состојбадобра
Дата на прва регистрација15.03.2018
Нето тежина2337 kg
Бруто тежина7000 kg
Корисна носивост4663 kg
Бојабела
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 6
Гориводизел
Поместување2299 cc
Цилиндри на моторот4
Излезна моќност163 hp
Менувачрачен
ПреносSchaltgetriebe, 6-Gang
Шасија/суспензија
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
Должина на утовар4870 mm
Ширина на утовар2200 mm
Висина на утовар400 mm
Кабина/внатрешност
Електрични огледала
Централна брава
Клима уред
Контролор на брзината
Серво волан
Број на седишта2
Радио
CD плеер
Систем на навигација
Компјутер за патување

Опис


More options and accessories * Central armrest * Driver's airbag * Heated door mirrors * Remote central locking More information Model year: 2021 Cab: single Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

Побарајте подетални информации

Продавач

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone+31 88 88 ...
access_time

Локално време на дилерот — 16:04

Лица за контакт

Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.