Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI за продажба - ID: 7841974
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

34 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 149 973 MKD
 • ≈ 37 822 USD

Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI

Нов Комбе со отворен сандакRenault Master 165.35 CC FWD E30 EVI
Ново|2023|15 km|дизел|165 hp

34 950EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI

Објавено: 4мес 3ден

Додај во омилени
PDF
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 1
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 2
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 3
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 4
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 5
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 6
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 7
Нов Комбе со отворен сандак Renault Master 165.35 CC FWD E30 EVI: слика 8
Ask for all available pictures

Објавено: 4мес 3ден

Додај во омилени
PDF

34 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 149 973 MKD
 • ≈ 37 822 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

2023
Километража

15 km
Ново

Состојба

нова
Локација

Холандија, Renault-Trucks Beiraweg 3 1047 HN Amsterdam +31(0)653147974

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Мотор/погонска група
гориво

цилиндри на моторот

4
излезна моќност

165 hp
менувач

пренос

Schaltgetriebe, 6-Gang
ASR - регулација против пролизгување

Шасија/суспензија
основа на тркалото

4330 mm
ABS - антиблокирачки систем за сопирање

резервоар за гориво

105L
Кабина/внатрешност
електрични огледала

централна брава

контролор на брзината

серво волан

компјутер за патување

Доплнително
гаранција

Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Additional options and accessories

 • Center armrest
 • Climate control
 • Driver's airbag
 • Heated door mirrors
 • Height adjustable steering wheel
 • Remote central locking

More information

Number of doors: 2

Cab: single

length/height: L3

General condition: good

Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

Manufacturer's warranty: Yes

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

34 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 149 973 MKD
 • ≈ 37 822 USD
Холандија, Celsiusstraat 8,, 2652 XT, Berkel en Rodenrijs, The Netherlands
Локално време на дилерот:
11:34
4.3
Осврти: 79
Доверлив
15 Повеќе од 15 години со Truck1
R Renault Trucks овластен дилер
V Volvo овластен дилер

Лица за контакт

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - Used Truck Center B.V.