Комбе со отворен сандак Ford Transit Pick Up .Dub Cab & Kraan (Motor Defect) Bakmaat L. од Холандија, 6950 EUR за продажба - ID: 6995991
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Ford Transit Custom 270 2.0 TDCI L1H1 Ambiente DUb Cab Dub Schuifdeur - комби со двојна кабина
 24
21 950 EUR
2017
163 635 km
Дизел
Број на седишта: 5
131 hp

Објавено: 2мес 24ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 sx Dub Cab Motor Defect Airco C - комби со двојна кабина
 22
11 950 EUR
2018
174 146 km
Дизел
Број на седишта: 5

Објавено: 6ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Број на оглас V-527-LR

FORD Transit - комбе со отворен сандак
 20
8 476 EUR
2012
99 hp

Објавено: 8мес 19ден

ATS Sweden

Шведска, Skåne

Број на оглас S4564

Ford Transit podwójna kabina  - комбе со отворен сандак
 19
8 518 EUR
Цена без ДДВ
2012

Објавено: 4мес 11ден

Wengrzyn Sp. z o.o.

Полска, Polen, Jadwisin 24

Ford Transit - комби со двојна кабина
 15
250 EUR
Аукција
Дизел
Корисна носивост: 499 kg

Објавено: 9ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Newtonstraat 14, Buitenpost, 9285 XX

Број на оглас 8997992

FORD Transit - комбе со отворен сандак
 13
12 780 EUR
Цена без ДДВ
2017
140 000 km
Дизел
103 hp

Објавено: 16ден

MICHAŁ JEDNORÓG PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "FOX"

Полска, GŁOGÓWEK

FORD Transit - комбе со отворен сандак
 14
13 340 EUR
Цена без ДДВ
2015
250 000 km
Дизел
100 hp
Корисна носивост: 3 500 kg

Објавено: 2ден

MICHAŁ JEDNORÓG PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "FOX"

Полска, GŁOGÓWEK

Ford Transit - комбе со отворен сандак
 20
2 235 EUR
1993
144 848 km
85 hp
Корисна носивост: 1 255 kg

Објавено: 14ден

ATS Norway AS

Норвешка, Sogn og Fjordane, 6886

Број на оглас 14597

Ford Transit - комбе со отворен сандак
 20
17 787 EUR
2017
195 000 km
167 hp
Корисна носивост: 1 270 kg

Објавено: 1мес 4ден

ATS Norway AS

Норвешка, Hedmark, 2320

Број на оглас 14394

FORD TRANSIT - комбе со отворен сандак
 12
6 521 EUR
Аукција
2007
123 997 km
ТНГ
7 hp

Објавено: 1мес

AGORASTORE

7

Франција, MONTREUIL SOUS BOIS

Број на оглас 270449

FORD TRANSIT FME6 CAJA FIJA ABIERTA - комбе со отворен сандак
 20
18 000 EUR
2012
99 000 km
Дизел
100 hp
Корисна носивост: 1 200 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 19ден

PEMAR TRUCKS

11

Шпанија, Lorca

Број на оглас 2728

Mercedes-Benz Sprinter 316 dub.cab open-laadbak - комбе со отворен сандак
 13
18 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
168 694 km
Дизел
Број на седишта: 7
163 hp
Корисна носивост: 1 138 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 10ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 299051

Комбе со отворен сандак, комби со двојна кабина Ford Transit Pick Up .Dub Cab & Kraan (Motor Defect) Bakmaat L.

Бренд FORD
Модел Transit Pick Up .Dub Cab & Kraan (Motor Defect) Bakmaat L.
Година на производство 2012
Километража 118 795 km
Дата на прва регистрација 01.02.2012
Боја бела
Локација Холандија, Roosendaal
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • поместување: 2 198 cc
  • излезна моќност: 125 hp (93 KW)
  • менувач: рачен
  • пренос: 5 gears
Кабина/внатрешност
  • тип на кабина: двојна кабина
  • број на седишта: 7
6 950
EUR

3 Март 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old