Користени и нови Комбиња со отворен сандак за продажба - Truck1 Македонија
Каталог
Продава
Поставете оглас

Комбиња со отворен сандак

486
Погледнете Комбиња на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
1 / 25
Iveco Daily 35S14 Pritsche *Automatik*Klima*AHK* - Комбе со отворен сандак: слика 1
Iveco Daily 35S14 Pritsche *Automatik*Klima*AHK* - Комбе со отворен сандак: слика 2
Iveco Daily 35S14 Pritsche *Automatik*Klima*AHK* - Комбе со отворен сандак: слика 3
Iveco Daily 35S14 Pritsche *Automatik*Klima*AHK* - Комбе со отворен сандак: слика 4
Iveco Daily 35S14 Pritsche *Automatik*Klima*AHK* - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Iveco Daily 35S14 Pritsche *Automatik*Klima*AHK*

Комбе со отворен сандак
2024150 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3136 hp
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Објавено: 1час 7минБрој на оглас 560252

33 890EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 088 166 MKD
 • ≈ 36 838 USD
2024150 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3136 hp
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Контактирајте го продавачот
Renault Master 130pk Open Laadbak Dubbel Cabine 7 persoons Trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 1
Renault Master 130pk Open Laadbak Dubbel Cabine 7 persoons Trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 2
Renault Master 130pk Open Laadbak Dubbel Cabine 7 persoons Trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 3
Renault Master 130pk Open Laadbak Dubbel Cabine 7 persoons Trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 4
Renault Master 130pk Open Laadbak Dubbel Cabine 7 persoons Trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Renault Master 130pk Open Laadbak Dubbel Cabine 7 persoons Trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control

Комбе со отворен сандак
201826047 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7130 hpКорисна носивост: 1187 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 11час 45минБрој на оглас 70237769

15 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 973 532 MKD
 • ≈ 17 174 USD
201826047 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7130 hpКорисна носивост: 1187 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Ford Transit 170pk Open laadbak Dubbellucht Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 1
Ford Transit 170pk Open laadbak Dubbellucht Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 2
Ford Transit 170pk Open laadbak Dubbellucht Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 3
Ford Transit 170pk Open laadbak Dubbellucht Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 4
Ford Transit 170pk Open laadbak Dubbellucht Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Ford Transit 170pk Open laadbak Dubbellucht Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Airco Cruise Pritsche Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control

Комбе со отворен сандак
Ново202320 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6170 hpКорисна носивост: 864 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 11час 55минБрој на оглас 70158802

38 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 390 700 MKD
 • ≈ 42 175 USD
Ново202320 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6170 hpКорисна носивост: 864 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Opel Vivaro 2.0L, 2007,Manual, Airco, Servicebook - Комбе со отворен сандак: слика 1
Opel Vivaro 2.0L, 2007,Manual, Airco, Servicebook - Комбе со отворен сандак: слика 2
Opel Vivaro 2.0L, 2007,Manual, Airco, Servicebook - Комбе со отворен сандак: слика 3
Opel Vivaro 2.0L, 2007,Manual, Airco, Servicebook - Комбе со отворен сандак: слика 4
Opel Vivaro 2.0L, 2007,Manual, Airco, Servicebook - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Opel Vivaro 2.0L, 2007,Manual, Airco, Servicebook

Комбе со отворен сандак
2007194000 kmдизелЕвро 4Корисна носивост: 1250 kgБруто тежина: 3060 kg
Холандија, Westkanaalweg 1G1 2461EC Ter Aar The Netherlands
Објавено: 21час 15минБрој на оглас Opviv

5 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 338 888 MKD
 • ≈ 5 978 USD
2007194000 kmдизелЕвро 4Корисна носивост: 1250 kgБруто тежина: 3060 kg
Холандија, Westkanaalweg 1G1 2461EC Ter Aar The Netherlands
Контактирајте го продавачот
IVECO DAILY 50C13 UNIJET 125 1er Main - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 1
IVECO DAILY 50C13 UNIJET 125 1er Main - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 2
IVECO DAILY 50C13 UNIJET 125 1er Main - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 3
IVECO DAILY 50C13 UNIJET 125 1er Main - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 4
IVECO DAILY 50C13 UNIJET 125 1er Main - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

IVECO DAILY 50C13 UNIJET 125 1er Main

Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина
2004133150 kmдизел123 hpБруто тежина: 3500 kg
Франција, HUTTENHEIM
Објавено: 21час 20минБрој на оглас 73397

8 900EUR

 • ≈ 548 382 MKD
 • ≈ 9 674 USD
2004133150 kmдизел123 hpБруто тежина: 3500 kg
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
Volkswagen Crafter Chassi 50 2.0 TDI Manuell, 163hk, 2015 - Комбе со отворен сандак: слика 1
Volkswagen Crafter Chassi 50 2.0 TDI Manuell, 163hk, 2015 - Комбе со отворен сандак: слика 2
Volkswagen Crafter Chassi 50 2.0 TDI Manuell, 163hk, 2015 - Комбе со отворен сандак: слика 3
Volkswagen Crafter Chassi 50 2.0 TDI Manuell, 163hk, 2015 - Комбе со отворен сандак: слика 4
Volkswagen Crafter Chassi 50 2.0 TDI Manuell, 163hk, 2015 - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Volkswagen Crafter Chassi 50 2.0 TDI Manuell, 163hk, 2015

Комбе со отворен сандак
Шведска, Västra Götaland, Mölndal
Објавено: 21час 37минБрој на оглас 1205420
Аукција
Шведска, Västra Götaland, Mölndal
Контактирајте го продавачот
Peugeot Boxer 435 Pritsche 2.2 HDi L4 mit Kran AHK KLIMA - Комбе со отворен сандак: слика 1
Peugeot Boxer 435 Pritsche 2.2 HDi L4 mit Kran AHK KLIMA - Комбе со отворен сандак: слика 2
Peugeot Boxer 435 Pritsche 2.2 HDi L4 mit Kran AHK KLIMA - Комбе со отворен сандак: слика 3
Peugeot Boxer 435 Pritsche 2.2 HDi L4 mit Kran AHK KLIMA - Комбе со отворен сандак: слика 4
Peugeot Boxer 435 Pritsche 2.2 HDi L4 mit Kran AHK KLIMA - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (32)

Peugeot Boxer 435 Pritsche 2.2 HDi L4 mit Kran AHK KLIMA

Комбе со отворен сандак
202140000 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3165 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 16203

32 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 027 166 MKD
 • ≈ 35 761 USD
202140000 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3165 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
MAN TGE 3.140 Pritsche MR TDi KLIMA NAVI/APP - Комбе со отворен сандак: слика 1
MAN TGE 3.140 Pritsche MR TDi KLIMA NAVI/APP - Комбе со отворен сандак: слика 2
MAN TGE 3.140 Pritsche MR TDi KLIMA NAVI/APP - Комбе со отворен сандак: слика 3
MAN TGE 3.140 Pritsche MR TDi KLIMA NAVI/APP - Комбе со отворен сандак: слика 4
MAN TGE 3.140 Pritsche MR TDi KLIMA NAVI/APP - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

MAN TGE 3.140 Pritsche MR TDi KLIMA NAVI/APP

Комбе со отворен сандак
202416 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3140 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 15592

35 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 212 014 MKD
 • ≈ 39 022 USD
202416 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3140 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Volkswagen Crafter 35 Doka TDI lang KLIMA - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 1
Volkswagen Crafter 35 Doka TDI lang KLIMA - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 2
Volkswagen Crafter 35 Doka TDI lang KLIMA - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 3
Volkswagen Crafter 35 Doka TDI lang KLIMA - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 4
Volkswagen Crafter 35 Doka TDI lang KLIMA - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Volkswagen Crafter 35 Doka TDI lang KLIMA

Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина
202310 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7177 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 16192

39 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 458 478 MKD
 • ≈ 43 370 USD
202310 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7177 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI Pritsche lang maxi Klima AHK RW - Комбе со отворен сандак: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI Pritsche lang maxi Klima AHK RW - Комбе со отворен сандак: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI Pritsche lang maxi Klima AHK RW - Комбе со отворен сандак: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI Pritsche lang maxi Klima AHK RW - Комбе со отворен сандак: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI Pritsche lang maxi Klima AHK RW - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI Pritsche lang maxi Klima AHK RW

Комбе со отворен сандак
202410 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3170 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 16255

37 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 340 791 MKD
 • ≈ 41 294 USD
202410 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3170 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Ford Transit 350 Doka lang L3 L4 Trend KLIMA LF:3,10m - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 1
Ford Transit 350 Doka lang L3 L4 Trend KLIMA LF:3,10m - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 2
Ford Transit 350 Doka lang L3 L4 Trend KLIMA LF:3,10m - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 3
Ford Transit 350 Doka lang L3 L4 Trend KLIMA LF:3,10m - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 4
Ford Transit 350 Doka lang L3 L4 Trend KLIMA LF:3,10m - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (29)

Ford Transit 350 Doka lang L3 L4 Trend KLIMA LF:3,10m

Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина
202323 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7131 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 15290a

33 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 064 136 MKD
 • ≈ 36 414 USD
202323 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7131 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Citroën Jumper 35 Doka 7-Sitze Navi App L4 lang AHK Klim - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 1
Citroën Jumper 35 Doka 7-Sitze Navi App L4 lang AHK Klim - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 2
Citroën Jumper 35 Doka 7-Sitze Navi App L4 lang AHK Klim - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 3
Citroën Jumper 35 Doka 7-Sitze Navi App L4 lang AHK Klim - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 4
Citroën Jumper 35 Doka 7-Sitze Navi App L4 lang AHK Klim - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (31)

Citroën Jumper 35 Doka 7-Sitze Navi App L4 lang AHK Klim

Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина
202114487 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7140 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 15246

25 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 601 399 MKD
 • ≈ 28 250 USD
202114487 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7140 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Volkswagen Crafter 35 Doka MR 4Motion Pritsche 7-Sitze KLIM - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 1
Volkswagen Crafter 35 Doka MR 4Motion Pritsche 7-Sitze KLIM - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 2
Volkswagen Crafter 35 Doka MR 4Motion Pritsche 7-Sitze KLIM - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 3
Volkswagen Crafter 35 Doka MR 4Motion Pritsche 7-Sitze KLIM - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 4
Volkswagen Crafter 35 Doka MR 4Motion Pritsche 7-Sitze KLIM - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Volkswagen Crafter 35 Doka MR 4Motion Pritsche 7-Sitze KLIM

Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина
2024828 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6140 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 16103

37 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 340 791 MKD
 • ≈ 41 294 USD
2024828 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6140 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Volkswagen Crafter 35 Doka 7-Sitze lang AHK LED NAVI/APP TE - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 1
Volkswagen Crafter 35 Doka 7-Sitze lang AHK LED NAVI/APP TE - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 2
Volkswagen Crafter 35 Doka 7-Sitze lang AHK LED NAVI/APP TE - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 3
Volkswagen Crafter 35 Doka 7-Sitze lang AHK LED NAVI/APP TE - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 4
Volkswagen Crafter 35 Doka 7-Sitze lang AHK LED NAVI/APP TE - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (29)

Volkswagen Crafter 35 Doka 7-Sitze lang AHK LED NAVI/APP TE

Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина
202156240 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7177 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 15905

33 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 094 327 MKD
 • ≈ 36 946 USD
202156240 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 7177 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35 S18 3.0 Pritsche lang AHK 3,5 to Komfor - Комбе со отворен сандак: слика 1
Iveco Daily 35 S18 3.0 Pritsche lang AHK 3,5 to Komfor - Комбе со отворен сандак: слика 2
Iveco Daily 35 S18 3.0 Pritsche lang AHK 3,5 to Komfor - Комбе со отворен сандак: слика 3
Iveco Daily 35 S18 3.0 Pritsche lang AHK 3,5 to Komfor - Комбе со отворен сандак: слика 4
Iveco Daily 35 S18 3.0 Pritsche lang AHK 3,5 to Komfor - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

Iveco Daily 35 S18 3.0 Pritsche lang AHK 3,5 to Komfor

Комбе со отворен сандак
202280 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3175 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 16191

39 412EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 428 409 MKD
 • ≈ 42 840 USD
202280 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3175 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Volkswagen T6.1 Pritsche lang AHK KLIMA NAVI/APP TEMPOMAT - Комбе со отворен сандак: слика 1
Volkswagen T6.1 Pritsche lang AHK KLIMA NAVI/APP TEMPOMAT - Комбе со отворен сандак: слика 2
Volkswagen T6.1 Pritsche lang AHK KLIMA NAVI/APP TEMPOMAT - Комбе со отворен сандак: слика 3
Volkswagen T6.1 Pritsche lang AHK KLIMA NAVI/APP TEMPOMAT - Комбе со отворен сандак: слика 4
Volkswagen T6.1 Pritsche lang AHK KLIMA NAVI/APP TEMPOMAT - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (26)

Volkswagen T6.1 Pritsche lang AHK KLIMA NAVI/APP TEMPOMAT

Комбе со отворен сандак
202414 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3150 hpБруто тежина: 3000 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 15874

36 450EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 245 903 MKD
 • ≈ 39 620 USD
202414 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3150 hpБруто тежина: 3000 kg
Германија, Nicolaus-Otto-Str.2, D-49661 Cloppenburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Ford Transit FT 470 Pritsche L5 HIAB Kran 026 T3 - Комбе со отворен сандак: слика 1
Ford Transit FT 470 Pritsche L5 HIAB Kran 026 T3 - Комбе со отворен сандак: слика 2
Ford Transit FT 470 Pritsche L5 HIAB Kran 026 T3 - Комбе со отворен сандак: слика 3
Ford Transit FT 470 Pritsche L5 HIAB Kran 026 T3 - Комбе со отворен сандак: слика 4
Ford Transit FT 470 Pritsche L5 HIAB Kran 026 T3 - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (25)

Ford Transit FT 470 Pritsche L5 HIAB Kran 026 T3

Комбе со отворен сандак
201623611 kmдизел155 hp
Германија, Gewerbestrasse 14 DE-86925 Fuchstal-Asch, Germany
Објавено: 1ден

38 655EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 381 766 MKD
 • ≈ 42 017 USD
201623611 kmдизел155 hp
Германија, Gewerbestrasse 14 DE-86925 Fuchstal-Asch, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 4x4 Allrad HIAB Kran 017T - Комбе со отворен сандак: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 4x4 Allrad HIAB Kran 017T - Комбе со отворен сандак: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 4x4 Allrad HIAB Kran 017T - Комбе со отворен сандак: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 4x4 Allrad HIAB Kran 017T - Комбе со отворен сандак: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 4x4 Allrad HIAB Kran 017T - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 4x4 Allrad HIAB Kran 017T

Комбе со отворен сандак
2009238661 kmдизелЕвро 4Број на седишта: 3150 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Gewerbestrasse 14 DE-86925 Fuchstal-Asch, Germany
Објавено: 1ден

28 571EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 760 430 MKD
 • ≈ 31 056 USD
2009238661 kmдизелЕвро 4Број на седишта: 3150 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Gewerbestrasse 14 DE-86925 Fuchstal-Asch, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI kurz 4x4 Allrad Untersetzung - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI kurz 4x4 Allrad Untersetzung - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI kurz 4x4 Allrad Untersetzung - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI kurz 4x4 Allrad Untersetzung - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI kurz 4x4 Allrad Untersetzung - Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI kurz 4x4 Allrad Untersetzung

Комбе со отворен сандак, Комби со двојна кабина
2003324511 kmдизелБрој на седишта: 6129 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Gewerbestrasse 14 DE-86925 Fuchstal-Asch, Germany
Објавено: 1ден

15 126EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 932 003 MKD
 • ≈ 16 441 USD
2003324511 kmдизелБрој на седишта: 6129 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Gewerbestrasse 14 DE-86925 Fuchstal-Asch, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Flatbed

Комбе со отворен сандак
201591401 kmдизел129 hpБруто тежина: 3500 kg
Унгарија, Budapest
Објавено: 1денБрој на оглас SAFI392

19 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 189 188 MKD
 • ≈ 20 978 USD
201591401 kmдизел129 hpБруто тежина: 3500 kg
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Страница 1 од 25
1 / 25
T1 new listing page - Комбиња со отворен сандак
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.