Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Комбе со церада IVECO DAILY 35 S 13 P+P
IVECO DAILY 35 S 13 P+P
2013, 137 500 km, 2-оски
Унгарија, Kalocsa
13 370 EUR
Комбе со церада IVECO DAILY 35 S 13 P+P, 2013
Комбе со церада IVECO 35 C 17 P+P
IVECO 35 C 17 P+P
2012, 358 000 km, 4x2, Дизел
Унгарија, Kalocsa
9 467 EUR
Комбе со церада IVECO 35 C 17 P+P, 2012
Комбе со церада IVECO Daily 35 C 18 BE szerelvény P+P
IVECO Daily 35 C 18 BE szerelvény P+P
2017, 371 507 km, Дизел
Унгарија, Kalocsa
25 200 EUR
Комбе со церада IVECO Daily 35 C 18 BE szerelvény P+P, 2017
Комбе со церада IVECO Daily 70C18
IVECO Daily 70C18
2020, 7 500 km, Дизел, 2-оски
Хрватска, 10250
36 600 EUR
Комбе со церада IVECO Daily 70C18, 2020
Комбе со церада Iveco Daily
Iveco Daily
2016, 432 300 km, Дизел
Полска, Daleszyce
17 464 EUR
Комбе со церада Iveco Daily, 2016
Комбе со церада IVECO Daily 70 C 17 Rolós Ponyvás
IVECO Daily 70 C 17 Rolós Ponyvás
2014, 298 988 km, Дизел, 2-оски
Унгарија, Kalocsa
16 570 EUR
Комбе со церада IVECO Daily 70 C 17 Rolós Ponyvás, 2014
Комбе со церада Iveco - Daily 70C21 A8 15PAL Automatic - Pritsche/Plane
Iveco - Daily 70C21 A8 15PAL Automatic - Pritsche/Plane
Германија, Straubing
54 500 EUR
Комбе со церада Iveco - Daily 70C21 A8 15PAL Automatic - Pritsche/Plane
Комбе со церада Iveco Daily 70 C 18 A8/P Pritsche+Plane+LBW 6 Stück!!
Iveco Daily 70 C 18 A8/P Pritsche+Plane+LBW 6 Stück!!
2020, 300 km, Дизел
Германија, 36151 Burghaun/Gruben
45 890 EUR
Комбе со церада Iveco Daily 70 C 18 A8/P Pritsche+Plane+LBW 6 Stück!!, 2020
Комбе со церада Iveco - Daily 180 10PAL Schlafkabine, AHK, Tachograpf
Iveco - Daily 180 10PAL Schlafkabine, AHK, Tachograpf
2020, 20 km, Дизел
Германија, Straubing
34 900 EUR
Комбе со церада Iveco - Daily 180 10PAL Schlafkabine, AHK, Tachograpf, 2020
Комбе со церада Volkswagen Crafter 35 2.0 airco 163pk
Volkswagen Crafter 35 2.0 airco 163pk
2014, 175 149 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
11 900 EUR
Комбе со церада Volkswagen Crafter 35 2.0 airco 163pk, 2014
Комбе со церада Iveco EUROCARGO 75E21, EURO 6
Iveco EUROCARGO 75E21, EURO 6
2015, 678 167 km, Дизел
Чешка република, Praha
13 300 EUR
Комбе со церада Iveco EUROCARGO 75E21, EURO 6, 2015
Комбе со церада Iveco Eurocargo ML80E17*LangPritsch,Motor+GetriebeTOP*
Iveco Eurocargo ML80E17*LangPritsch,Motor+GetriebeTOP*
2004, 250 000 km, Дизел
Германија, Friedberg
5 990 EUR
Комбе со церада Iveco Eurocargo ML80E17*LangPritsch,Motor+GetriebeTOP*, 2004

Комбе со церада IVECO DAILY 35C13

Бренд IVECO
Модел DAILY 35C13
Година на производство 2012
Километража 200 000 km
Состојба многу лоша
Хидраулика
Локација Италија, VIA G VERDI 25 37060 CASTEL D'AZZANO VR
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
  • гориво: дизел
  • DPF - филтер за дизел честички
Тело/надградба
  • нов шатор
Опрема
  • заден лифт
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.