Комбе ладилник Volkswagen Crafter 2.0 TDI 163pk Kühlkoffer Klima Fleischerhaken 14m3 A/C Cruise control

Онлајн: 3мес 13ден

Бренд VOLKSWAGEN
Модел Crafter 2.0 TDI 163pk Kühlkoffer Klima Fleischerhaken 14m3 A/C Cruise control
Идентификација 70109361
Година на производство 2014
Километража 205 769 km
Дата на прва регистрација 14.04.2014
Нето тежина 3 215 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 285 kg
Боја бела
Локација Холандија, Veghel
Телефон +31 413 7...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 1 968 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 160 hp (119 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 6-Gang
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 660 mm
 • сопирачки: диск
 • предни гуми: 195/75 R16, 6 mm
 • задни гуми: 195/75 R16, 6 mm
 • резервно тркало
 • странични облоги на шасијата
Тело/надградба
 • должина на утовар: 3 420 mm
 • ширина на утовар: 1 890 mm
 • висина на утовар: 2 290 mm
 • ладење на моторот: 1
 • дизел/електро
Кабина/внатрешност
 • модел на кабина: Enkel
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • број на седишта: 3
 • радио
 • MP3 плеер
 • bluetooth
 • компјутер за патување
13900 EUR
13 900
EUR
 • 854 737 MKD
 • 15 474 USD

Нето цена

Лизинг

BAS Trucks B.V.
Продавач
BAS Trucks B.V.
Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
V Volvo овластен дилер
Локално време на дилерот
05:12
13 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Комбе ладилник Renault Master 2.3 dCi 125pk Koelwagen -20C Vries Bi Temperatuur 220V 13m3 A/C Cruise control
Renault Master 2.3 dCi 125pk Koelwagen -20C Vries Bi Temperatuur 220V 13m3 A/C Cruise control
2014, 234 301 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
16 900 EUR
Комбе ладилник Renault Master 2.3 dCi 125pk Koelwagen -20C Vries Bi Temperatuur 220V 13m3 A/C Cruise control, 2014
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 130pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Airco L2H2 9m3 A/C Cruise control
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 130pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Airco L2H2 9m3 A/C Cruise control
2009, 148 155 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
13 400 EUR
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 130pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Airco L2H2 9m3 A/C Cruise control, 2009
Комбе ладилник Citroën Jumper 3.0 HDi 177pk Koelwagen -15C Vries 220V Camera L3H2 9m3 A/C
Citroën Jumper 3.0 HDi 177pk Koelwagen -15C Vries 220V Camera L3H2 9m3 A/C
2014, 99 833 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
16 400 EUR
Комбе ладилник Citroën Jumper 3.0 HDi 177pk Koelwagen -15C Vries 220V Camera L3H2 9m3 A/C, 2014
Комбе ладилник Renault Trafic 1.6 dCi 140pk Koelwagen -10C Vries 220V Navi L1H1 3m3 A/C Cruise control
Renault Trafic 1.6 dCi 140pk Koelwagen -10C Vries 220V Navi L1H1 3m3 A/C Cruise control
2015, 97 428 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
19 900 EUR
Комбе ладилник Renault Trafic 1.6 dCi 140pk Koelwagen -10C Vries 220V Navi L1H1 3m3 A/C Cruise control, 2015
Комбе ладилник Renault Master DCI 145pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Maxi L3H2 9m3 Towbar Cruise control
Renault Master DCI 145pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Maxi L3H2 9m3 Towbar Cruise control
2012, 148 226 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
14 400 EUR
Комбе ладилник Renault Master DCI 145pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Maxi L3H2 9m3 Towbar Cruise control, 2012
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 130pk Koelwagen -10C Vries Dag/Nacht Extra Lang L4H2 13m3 A/C Cruise control
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 130pk Koelwagen -10C Vries Dag/Nacht Extra Lang L4H2 13m3 A/C Cruise control
2016, 154 246 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
23 900 EUR
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 130pk Koelwagen -10C Vries Dag/Nacht Extra Lang L4H2 13m3 A/C Cruise control, 2016
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 130pk Koelwagen -20C Vries 220V 2x Verdamper Towbar Cruise control
Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 130pk Koelwagen -20C Vries 220V 2x Verdamper Towbar Cruise control
2014, 148 281 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
24 900 EUR
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 130pk Koelwagen -20C Vries 220V 2x Verdamper Towbar Cruise control, 2014
Комбе ладилник Renault Master 2.3 dCi 125pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Navi L3H2 8m3 A/C
Renault Master 2.3 dCi 125pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Navi L3H2 8m3 A/C
2016, 69 465 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
22 900 EUR
Комбе ладилник Renault Master 2.3 dCi 125pk Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Navi L3H2 8m3 A/C, 2016
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 130pk Koelwagen Vries -20*C Multitemp 380V Cruise control
Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 130pk Koelwagen Vries -20*C Multitemp 380V Cruise control
2015, 121 621 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
25 900 EUR
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 130pk Koelwagen Vries -20*C Multitemp 380V Cruise control, 2015
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Koelwagen -15C Vries Dag/Nacht Multi Temp L2H2 Cruise control
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Koelwagen -15C Vries Dag/Nacht Multi Temp L2H2 Cruise control
2013, 168 607 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
17 900 EUR
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Koelwagen -15C Vries Dag/Nacht Multi Temp L2H2 Cruise control, 2013
Комбе ладилник Iveco Daily 35C15 3.0 150PK Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Laadklep 12m3
Iveco Daily 35C15 3.0 150PK Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Laadklep 12m3
2015, 179 615 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
24 900 EUR
Комбе ладилник Iveco Daily 35C15 3.0 150PK Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Laadklep 12m3, 2015
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Koelwagen Airco Lang Maxi L3H2 13m3 A/C
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Koelwagen Airco Lang Maxi L3H2 13m3 A/C
2015, 252 802 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
15 400 EUR
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Koelwagen Airco Lang Maxi L3H2 13m3 A/C, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.