Комбе ладилник Renault Master 165.35 L4 H3 FREEZING AND COOLING

Онлајн: 3мес 19ден

Бренд RENAULT
Модел Master 165.35 L4 H3 FREEZING AND COOLING
Идентификација M0002232 - V-963-PP
Година на производство 2018
Километража 243 137 km
Состојба добра
Дата на прва регистрација 29.06.2018
Нето тежина 2 448 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 1 052 kg
Боја бела
Локација Холандија, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Телефон +31 88 88...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 2 299 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 163 hp (121 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 6-Gang
Шасија/суспензија
 • основа на тркалото: 4 330 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • резервоар за гориво: 100L
Тело/надградба
 • должина на утовар: 4 090 mm
 • ширина на утовар: 1 680 mm
 • висина на утовар: 1 800 mm
 • ладење на моторот: 1
Кабина/внатрешност
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • број на седишта: 3
 • радио
 • CD плеер
 • компјутер за патување
18950 EUR
18 950
EUR
 • 1 170 593 MKD
 • 23 016 USD

Нето цена

Продавач
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
R Renault Trucks овластен дилер
V Volvo овластен дилер
Локално време на дилерот
07:27
Лица за контакт
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
18 950
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Комбе ладилник Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet MH1 Airco,Laadbak L305.B.294.H190
Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet MH1 Airco,Laadbak L305.B.294.H190
2013, 323 090 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
8 950 EUR
Комбе ладилник Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet MH1 Airco,Laadbak L305.B.294.H190, 2013
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 319 Kasten KÜHLER HD ALLRAD SCHWINGSITZ
Mercedes-Benz Sprinter 319 Kasten KÜHLER HD ALLRAD SCHWINGSITZ
2018, 10 550 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
49 571 EUR
Комбе ладилник Mercedes-Benz Sprinter 319 Kasten KÜHLER HD ALLRAD SCHWINGSITZ, 2018
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35
RENAULT MASTER 165.35
2015, 255 000 km, 6x6, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
17 600 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35, 2015
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35
RENAULT MASTER 165.35
2015, 249 000 km, 6x6, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
19 600 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35, 2015
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35
RENAULT MASTER 165.35
2016, 205 000 km, 6x6, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
19 000 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35, 2016
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35
RENAULT MASTER 165.35
2015, 215 000 km, 6x6, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
18 400 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35, 2015
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35 -20ºC THK
RENAULT MASTER 165.35 -20ºC THK
2015, 222 000 km, 6x6, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
18 400 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 165.35 -20ºC THK, 2015
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35 L1 H1
RENAULT MASTER 125.35 L1 H1
2015, 194 000 km, 8x2, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
15 000 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35 L1 H1, 2015
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35
RENAULT MASTER 125.35
2015, 233 000 km, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
11 400 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35, 2015
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35
RENAULT MASTER 125.35
2016, 175 000 km, 6x6, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
17 400 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35, 2016
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35
RENAULT MASTER 125.35
2015, 253 000 km, 6x6, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
10 600 EUR
Комбе ладилник RENAULT MASTER 125.35, 2015
Комбе ладилник Renault Master L2H1 Kühlkoffer, Klima
Renault Master L2H1 Kühlkoffer, Klima
2019, 33 182 km, Дизел
Австрија, Peuerbach
29 250 EUR
Комбе ладилник Renault Master L2H1 Kühlkoffer, Klima, 2019
Комбе ладилник Renault Master 125.35 L2H1 125 CV Refrigerated truck VATNA
Renault Master 125.35 L2H1 125 CV Refrigerated truck VATNA
2015, 144 030 km, 4x2, Дизел
Шпанија, Tarragona
11 900 EUR
Комбе ладилник Renault Master 125.35 L2H1 125 CV Refrigerated truck VATNA, 2015
Комбе ладилник RENAULT / RENAULT TRUCKS Master T35 dCi 150
RENAULT / RENAULT TRUCKS Master T35 dCi 150
2013, 231 700 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Швајцарија, Rafz
Комбе ладилник RENAULT / RENAULT TRUCKS Master T35 dCi 150, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.