Користени и нови Комбиња кипери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
1 / 20
IVECO DAILY 35S13 WYWROTKA KIPER Z NAJAZDAMI NR 695 - Комби кипер: слика 1
IVECO DAILY 35S13 WYWROTKA KIPER Z NAJAZDAMI NR 695 - Комби кипер: слика 2
IVECO DAILY 35S13 WYWROTKA KIPER Z NAJAZDAMI NR 695 - Комби кипер: слика 3
IVECO DAILY 35S13 WYWROTKA KIPER Z NAJAZDAMI NR 695 - Комби кипер: слика 4
IVECO DAILY 35S13 WYWROTKA KIPER Z NAJAZDAMI NR 695 - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

IVECO DAILY 35S13 WYWROTKA KIPER Z NAJAZDAMI NR 695

Комби кипер
2011312816 kmдизелЕвро 4128 hpКорисна носивост: 1160 kgБруто тежина: 3500 kg
Полска, Bielsko-Biała
Објавено: 1час 14минБрој на оглас 695

11 550EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 710 589 MKD
 • ≈ 12 352 USD
2011312816 kmдизелЕвро 4128 hpКорисна носивост: 1160 kgБруто тежина: 3500 kg
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 1
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 2
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 3
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 4
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh*

Комби кипер, Комби со двојна кабина
2024900 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6175 hpБруто тежина: 5500 kg
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Објавено: 9час 18минБрој на оглас 739904

76 890EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 730 495 MKD
 • ≈ 82 230 USD
2024900 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6175 hpБруто тежина: 5500 kg
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 70C18H D *7-Sitze*Standheizung*AHK* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 1
Iveco Daily 70C18H D *7-Sitze*Standheizung*AHK* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 2
Iveco Daily 70C18H D *7-Sitze*Standheizung*AHK* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 3
Iveco Daily 70C18H D *7-Sitze*Standheizung*AHK* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 4
Iveco Daily 70C18H D *7-Sitze*Standheizung*AHK* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Iveco Daily 70C18H D *7-Sitze*Standheizung*AHK*

Комби кипер, Комби со двојна кабина
2024250 kmдизелЕвро 6175 hpБруто тежина: 7200 kg
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Објавено: 9час 18минБрој на оглас 574565-2

59 890EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 684 606 MKD
 • ≈ 64 049 USD
2024250 kmдизелЕвро 6175 hpБруто тежина: 7200 kg
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 1
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 2
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 3
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 4
Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh* - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Iveco Daily 55S18 HA8 Kipper *4x4*AHK*6-Sitze*Standh*

Комби кипер, Комби со двојна кабина
2024900 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6175 hpБруто тежина: 5500 kg
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Објавено: 9час 18минБрој на оглас 739904-2

76 890EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 730 495 MKD
 • ≈ 82 230 USD
2024900 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6175 hpБруто тежина: 5500 kg
Германија, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Контактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35C16 - Комби кипер: слика 1
IVECO DAILY 35C16 - Комби кипер: слика 2
IVECO DAILY 35C16 - Комби кипер: слика 3
IVECO DAILY 35C16 - Комби кипер: слика 4
IVECO DAILY 35C16 - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

IVECO DAILY 35C16

Комби кипер
2024дизелЕвро 6158 hp
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Објавено: 9час 21мин

42 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 639 332 MKD
 • ≈ 45 879 USD
2024дизелЕвро 6158 hp
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
MAN TGL 8.220 Kipper, Meiller, Klima, 2x AHK - Комби кипер: слика 1
MAN TGL 8.220 Kipper, Meiller, Klima, 2x AHK - Комби кипер: слика 2
MAN TGL 8.220 Kipper, Meiller, Klima, 2x AHK - Комби кипер: слика 3
MAN TGL 8.220 Kipper, Meiller, Klima, 2x AHK - Комби кипер: слика 4
MAN TGL 8.220 Kipper, Meiller, Klima, 2x AHK - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

MAN TGL 8.220 Kipper, Meiller, Klima, 2x AHK

Комби кипер
2015114100 kmдизелЕвро 6220 hpКорисна носивост: 2690 kgБруто тежина: 7490 kg
Германија, Hansawinkel 4
Објавено: 12час 12минБрој на оглас 80574

36 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 275 732 MKD
 • ≈ 39 559 USD
2015114100 kmдизелЕвро 6220 hpКорисна носивост: 2690 kgБруто тежина: 7490 kg
Германија, Hansawinkel 4
Контактирајте го продавачот
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha Combi Con 3512 EZ 2018 - Комби кипер: слика 1
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha Combi Con 3512 EZ 2018 - Комби кипер: слика 2
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha Combi Con 3512 EZ 2018 - Комби кипер: слика 3
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha Combi Con 3512 EZ 2018 - Комби кипер: слика 4
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha Combi Con 3512 EZ 2018 - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha Combi Con 3512 EZ 2018

Комби кипер
74641 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3149 hpКорисна носивост: 2845 kgБруто тежина: 6000 kg
Германија, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany
Објавено: 12час 24минБрој на оглас 38-2

29 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 839 534 MKD
 • ≈ 31 976 USD
74641 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3149 hpКорисна носивост: 2845 kgБруто тежина: 6000 kg
Германија, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany
Контактирајте го продавачот
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha CombiCon 3512 EZ 2020 - Комби кипер: слика 1
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha CombiCon 3512 EZ 2020 - Комби кипер: слика 2
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha CombiCon 3512 EZ 2020 - Комби кипер: слика 3
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha CombiCon 3512 EZ 2020 - Комби кипер: слика 4
FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha CombiCon 3512 EZ 2020 - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

FUSO 6S15 Absetzkipper Jotha CombiCon 3512 EZ 2020

Комби кипер
202061134 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3149 hpКорисна носивост: 2793 kgБруто тежина: 6000 kg
Германија, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany
Објавено: 12час 24минБрој на оглас 61-8

39 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 454 763 MKD
 • ≈ 42 671 USD
202061134 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3149 hpКорисна носивост: 2793 kgБруто тежина: 6000 kg
Германија, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany
Контактирајте го продавачот
Ford TRANSIT KIPPER DOPPELKABINE DOKA 7 SITZE A/C - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 1
Ford TRANSIT KIPPER DOPPELKABINE DOKA 7 SITZE A/C - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 2
Ford TRANSIT KIPPER DOPPELKABINE DOKA 7 SITZE A/C - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 3
Ford TRANSIT KIPPER DOPPELKABINE DOKA 7 SITZE A/C - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 4
Ford TRANSIT KIPPER DOPPELKABINE DOKA 7 SITZE A/C - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

Ford TRANSIT KIPPER DOPPELKABINE DOKA 7 SITZE A/C

Комби кипер, Комби со двојна кабина
201992500 kmдизелБрој на седишта: 7170 hpБруто тежина: 3500 kg
Полска, ul. Wroclawska 58A, 58-309 Walbrzych
Објавено: 12час 26минБрој на оглас K60020

24 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 537 457 MKD
 • ≈ 26 725 USD
201992500 kmдизелБрој на седишта: 7170 hpБруто тежина: 3500 kg
Полска, ul. Wroclawska 58A, 58-309 Walbrzych
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Kipper met kist 3500kg trekhaak MBUX Cruise Airco Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Kipper met kist 3500kg trekhaak MBUX Cruise Airco Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Kipper met kist 3500kg trekhaak MBUX Cruise Airco Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Kipper met kist 3500kg trekhaak MBUX Cruise Airco Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Kipper met kist 3500kg trekhaak MBUX Cruise Airco Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Kipper met kist 3500kg trekhaak MBUX Cruise Airco Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control

Комби кипер
2024421 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3150 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 22час 51минБрој на оглас 70243502

49 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 069 992 MKD
 • ≈ 53 366 USD
2024421 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3150 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Renault Master 2.3 dci 145 dl kipper - Комби кипер: слика 1
Renault Master 2.3 dci 145 dl kipper - Комби кипер: слика 2
Renault Master 2.3 dci 145 dl kipper - Комби кипер: слика 3
Renault Master 2.3 dci 145 dl kipper - Комби кипер: слика 4
Renault Master 2.3 dci 145 dl kipper - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Renault Master 2.3 dci 145 dl kipper

Комби кипер
202260308 kmдизелЕвро 1Број на седишта: 3
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 1денБрој на оглас 309168

31 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 953 352 MKD
 • ≈ 33 955 USD
202260308 kmдизелЕвро 1Број на седишта: 3
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Renault Master 2.3 dci 165 dc kipper - Комби кипер: слика 1
Renault Master 2.3 dci 165 dc kipper - Комби кипер: слика 2
Renault Master 2.3 dci 165 dc kipper - Комби кипер: слика 3
Renault Master 2.3 dci 165 dc kipper - Комби кипер: слика 4
Renault Master 2.3 dci 165 dc kipper - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Renault Master 2.3 dci 165 dc kipper

Комби кипер
2016120219 kmдизелЕвро 1Број на седишта: 6163 hpКорисна носивост: 685 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 1денБрој на оглас 307638

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 101 259 MKD
 • ≈ 19 143 USD
2016120219 kmдизелЕвро 1Број на седишта: 6163 hpКорисна носивост: 685 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C18 180 aut. kipper - Комби кипер: слика 1
Iveco Daily 35C18 180 aut. kipper - Комби кипер: слика 2
Iveco Daily 35C18 180 aut. kipper - Комби кипер: слика 3
Iveco Daily 35C18 180 aut. kipper - Комби кипер: слика 4
Iveco Daily 35C18 180 aut. kipper - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Iveco Daily 35C18 180 aut. kipper

Комби кипер
2018115357 kmдизелЕвро 1Број на седишта: 3179 hpКорисна носивост: 533 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 1денБрој на оглас 307238

28 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 778 011 MKD
 • ≈ 30 907 USD
2018115357 kmдизелЕвро 1Број на седишта: 3179 hpКорисна носивост: 533 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MERCEDES-BENZ Sprinter 516 3-Seiten Kipper Dautel AHK 3,5 - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 1
MERCEDES-BENZ Sprinter 516 3-Seiten Kipper Dautel AHK 3,5 - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 2
MERCEDES-BENZ Sprinter 516 3-Seiten Kipper Dautel AHK 3,5 - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 3
MERCEDES-BENZ Sprinter 516 3-Seiten Kipper Dautel AHK 3,5 - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 4
MERCEDES-BENZ Sprinter 516 3-Seiten Kipper Dautel AHK 3,5 - Комби кипер, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MERCEDES-BENZ Sprinter 516 3-Seiten Kipper Dautel AHK 3,5

Комби кипер, Комби со двојна кабина
88930 kmдизелЕвро 6163 hpКорисна носивост: 2140 kgБруто тежина: 5000 kg
Германија, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany
Објавено: 1денБрој на оглас 46

29 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 839 534 MKD
 • ≈ 31 976 USD
88930 kmдизелЕвро 6163 hpКорисна носивост: 2140 kgБруто тежина: 5000 kg
Германија, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C12 Kipper Dubbel Cabine Kist 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Doka Mixto Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise - Комби кипер: слика 1
Iveco Daily 35C12 Kipper Dubbel Cabine Kist 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Doka Mixto Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise - Комби кипер: слика 2
Iveco Daily 35C12 Kipper Dubbel Cabine Kist 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Doka Mixto Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise - Комби кипер: слика 3
Iveco Daily 35C12 Kipper Dubbel Cabine Kist 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Doka Mixto Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise - Комби кипер: слика 4
Iveco Daily 35C12 Kipper Dubbel Cabine Kist 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Doka Mixto Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Iveco Daily 35C12 Kipper Dubbel Cabine Kist 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Doka Mixto Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise

Комби кипер
201778377 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpКорисна носивост: 825 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 1денБрој на оглас 70238454

23 700EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 458 092 MKD
 • ≈ 25 346 USD
201778377 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpКорисна носивост: 825 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C12 Euro6 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 1
Iveco Daily 35C12 Euro6 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 2
Iveco Daily 35C12 Euro6 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 3
Iveco Daily 35C12 Euro6 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 4
Iveco Daily 35C12 Euro6 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Iveco Daily 35C12 Euro6 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak

Комби кипер
201851978 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpКорисна носивост: 864 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас 70241485

25 600EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 574 986 MKD
 • ≈ 27 378 USD
201851978 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpКорисна носивост: 864 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C12 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 1
Iveco Daily 35C12 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 2
Iveco Daily 35C12 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 3
Iveco Daily 35C12 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 4
Iveco Daily 35C12 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 35C12 Dubbel Cabine Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Kieper Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control

Комби кипер
201774973 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpКорисна носивост: 825 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас 70241480

23 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 470 397 MKD
 • ≈ 25 560 USD
201774973 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpКорисна носивост: 825 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Volkswagen Crafter 177pk Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise CarPlay Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 1
Volkswagen Crafter 177pk Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise CarPlay Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 2
Volkswagen Crafter 177pk Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise CarPlay Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 3
Volkswagen Crafter 177pk Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise CarPlay Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 4
Volkswagen Crafter 177pk Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise CarPlay Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Volkswagen Crafter 177pk Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise CarPlay Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control

Комби кипер
202071751 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpКорисна носивост: 305 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас 70241747

29 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 839 534 MKD
 • ≈ 31 976 USD
202071751 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpКорисна носивост: 305 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C12 Kipper met Kist Dubbel Cabine Euro6 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 1
Iveco Daily 35C12 Kipper met Kist Dubbel Cabine Euro6 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 2
Iveco Daily 35C12 Kipper met Kist Dubbel Cabine Euro6 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 3
Iveco Daily 35C12 Kipper met Kist Dubbel Cabine Euro6 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 4
Iveco Daily 35C12 Kipper met Kist Dubbel Cabine Euro6 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Iveco Daily 35C12 Kipper met Kist Dubbel Cabine Euro6 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak

Комби кипер
201872142 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас 70243588

23 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 470 397 MKD
 • ≈ 25 560 USD
201872142 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C12 Kipper Euro6 Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 1
Iveco Daily 35C12 Kipper Euro6 Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 2
Iveco Daily 35C12 Kipper Euro6 Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 3
Iveco Daily 35C12 Kipper Euro6 Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 4
Iveco Daily 35C12 Kipper Euro6 Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak - Комби кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 35C12 Kipper Euro6 Dubbel Cabine 3500kg trekhaak Tipper Benne Kieper Dubbel cabine Trekhaak

Комби кипер
201854306 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас 70243584

24 400EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 501 158 MKD
 • ≈ 26 094 USD
201854306 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 6120 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Страница 1 од 20
1 / 20
T1 new listing page - Комбиња кипери
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.