Комбе фургон Renault Mascott 160.35 363 Bloemenwagen & Lift & Afstandbediening од Холандија, 7950 EUR за продажба - ID: 7003273
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Iveco Daily 35c15 3.0L Möbel Koffer Maxi 4,76 m. 26 m³ - комбе фургон
 20
21 890 EUR
Цена без ДДВ
2014
157 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
145 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 7ден

MX Cars GmbH

Германија, Fürth

Renault Mascott 160.35 363 Bloemenwagen & Lift & Afstandbediening - комбе фургон
 20
7 950 EUR
2005
423 621 km
Дизел
Број на седишта: 3

Објавено: 6ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Број на оглас 48-BR-LN

Iveco Daily 35 C 160 - комбе фургон
 13
26 750 EUR
Цена без ДДВ
2018
91 941 km
Дизел
Број на седишта: 3
156 hp
Корисна носивост: 785 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 24ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298637

Renault 130.35 - комбе фургон
 16
5 500 EUR
2002
217 603 km
Дизел
123 hp

Објавено: 2год 4мес

Stellmann Baumaschinen A.G.

13

Белгија, SANKT VITH

Renault Master T35 2.3 dCi 165 Meubelbak & Lift Airco Cruisse Nav - комбе фургон
 17
27 950 EUR
2019
128 370 km
Дизел
Број на седишта: 3
165 hp

Објавено: 24ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

RENAULT MASTER 130.35 - комбе фургон
 9
30 900 EUR
2019
154 000 km
Дизел

Објавено: 2мес 8ден

TRUCKSUR

13

Шпанија, Sevilla

Iveco Daily 35 C 160 3.0 laadklep - комбе фургон
 12
34 750 EUR
Цена без ДДВ
2020
82 759 km
Дизел

Објавено: 18ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 299776

Renault MASTER. DG165 Euro 5 160 PK Renault DG165. euro 5. 160 Pk 6 bak - комбе фургон
 20
13 950 EUR
Цена без ДДВ
2015
274 706 km
Дизел
163 hp
Корисна носивост: 890 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1ден

BRAAM TRUCKS & TRAILER VERHUUR B.V.

6

Холандија, Wijchen

Број на оглас V763LS

Iveco Daily 35-160 Möbelkoffer 4,2m  Doppelbereifung - комбе фургон
 15
33 800 EUR
Цена без ДДВ
2020
29 021 km
Дизел
Број на седишта: 3
160 hp
Корисна носивост: 710 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Yourtrucks GmbH

12

Германија, Hilden

Број на оглас 594

Iveco Daily 35-160 Möbelkoffer 4,2m  Doppelbereifung - комбе фургон
 15
32 800 EUR
Цена без ДДВ
2020
49 871 km
Дизел
Број на седишта: 3
160 hp
Корисна носивост: 710 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Yourtrucks GmbH

12

Германија, Hilden

Број на оглас 552

Iveco Daily 35-160 Möbelkoffer 4,2m  Doppelbereifung - комбе фургон
 15
34 800 EUR
Цена без ДДВ
2020
24 114 km
Дизел
Број на седишта: 3
160 hp
Корисна носивост: 710 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Yourtrucks GmbH

12

Германија, Hilden

Број на оглас 515-

Iveco Daily 35-160 Möbelkoffer 4,2m  Doppelbereifung - комбе фургон
 15
29 800 EUR
Цена без ДДВ
2020
49 874 km
Дизел
Број на седишта: 3
160 hp
Корисна носивост: 710 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Yourtrucks GmbH

12

Германија, Hilden

Број на оглас 513-

Iveco Daily 65 C17 + Manual + Dhollandia Lift - комбе фургон
 20
7 950 EUR
Цена без ДДВ
2005
135 915 km
Дизел
170 hp
Корисна носивост: 2 950 kg
Бруто тежина: 6 500 kg

Објавено: 4мес

Trucks Roosendaal

8

Холандија, Roosendaal

Број на оглас 276114

Комбе фургон Renault Mascott 160.35 363 Bloemenwagen & Lift & Afstandbediening

Бренд RENAULT
Модел Mascott 160.35 363 Bloemenwagen & Lift & Afstandbediening
Година на производство 2005
Километража 423 621 km
Дата на прва регистрација 01.01.2005
Тежина 2 180 kg
Локација Холандија, Roosendaal
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 4
 • гориво: дизел
 • поместување: 2 953 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 156 hp (116 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • број на седишта: 3
Доплнително
 • алармен систем
 • имобилизатор
 • број на претходни сопственици: 5
7 950
EUR

3 Март 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old