Слични понуди

Комбе фургон Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2017, 73 467 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Комбе фургон Iveco Daily 35S16, 2017
Комбе фургон Iveco Daily 35S16A8
Iveco Daily 35S16A8
2017, 96 354 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Комбе фургон Iveco Daily 35S16A8, 2017
Комбе фургон Iveco Daily 35S16A8
Iveco Daily 35S16A8
2017, 79 151 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Комбе фургон Iveco Daily 35S16A8, 2017
Комбе фургон Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 115 908 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Комбе фургон Iveco Daily 35S16, 2016
Комбе фургон Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 82 002 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Комбе фургон Iveco Daily 35S16, 2016
Комбе фургон Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 71 893 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Комбе фургон Iveco Daily 35S16, 2016
Комбе фургон Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 66 762 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Комбе фургон Iveco Daily 35S16, 2016
Комбе фургон Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2018, 37 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Швајцарија, 5604 Hendschiken
34 767 EUR
Комбе фургон Iveco Daily 35S16, 2018
Комбе фургон Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 71 505 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Комбе фургон Iveco Daily 35S16, 2016
Комбе фургон Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 66 092 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR
Комбе фургон Iveco Daily 35S14, 2017
Комбе фургон Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 78 744 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR
Комбе фургон Iveco Daily 35S14, 2017
Комбе фургон Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 73 667 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR
Комбе фургон Iveco Daily 35S14, 2017

Комбе фургон Iveco Daily 35S16

Бренд IVECO
Модел Daily 35S16
Идентификација EDK1562
Година на производство 2017
Километража 69 935 km
Дата на прва регистрација 01.06.2017
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 972 kg
Локација Германија, D-31137 Hildesheim
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 156 hp (116 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
 • должина на утовар: 4 210 mm
 • ширина на утовар: 2 140 mm
 • висина на утовар: 2 020 mm
 • волумен на утовар: 18 m³
Кабина/внатрешност
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
Опрема
 • заден лифт
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": комбе фургон Iveco Daily 35S16

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": комбе фургон Iveco Daily 35S16

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.