Комбе фургон Ford Transit 2.0 TDCi, Koffer mit Ladebordwand, Klima

Онлајн: 5мес 26ден

Бренд FORD
Модел Transit
Идентификација VAN2028
Година на производство 2017
Километража 103 800 km
Боја бела
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 131 hp (97 KW)
 • менувач: рачен
Тело/надградба
 • должина на утовар: 4 250 mm
 • ширина на утовар: 2 200 mm
 • висина на утовар: 2 090 mm
Кабина/внатрешност
 • клима уред
 • серво волан
Опрема
 • заден лифт
19750 EUR
19 750
EUR
 • 1 220 011 MKD
 • 23 988 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:37
19 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Комбе фургон Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 325 Meubel Bak & Lift Bakmaat L.430/B.
Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 325 Meubel Bak & Lift Bakmaat L.430/B.
2017, 150 997 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
26 950 EUR
Комбе фургон Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 325 Meubel Bak & Lift Bakmaat L.430/B., 2017
Комбе фургон Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Koffer mit Ladebordwand
Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Koffer mit Ladebordwand
2007, 229 775 km, Дизел
Австрија, Peuerbach
9 750 EUR
Комбе фургон Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Koffer mit Ladebordwand, 2007
Комбе фургон FORD TRANSIT Koffer+HF
FORD TRANSIT Koffer+HF
2017, 115 000 km
Унгарија, Kalocsa
19 170 EUR
Комбе фургон FORD TRANSIT Koffer+HF, 2017
Комбе фургон Ford Transit 2.0 bakwagen + laadklep
Ford Transit 2.0 bakwagen + laadklep
2019, 33 034 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
23 900 EUR
Комбе фургон Ford Transit 2.0 bakwagen + laadklep, 2019
Комбе фургон Ford Transit 350 2.0 TDCI Laadklep Airco Euro 6 14.431 KM
Ford Transit 350 2.0 TDCI Laadklep Airco Euro 6 14.431 KM
2020, 14 431 km, 4x2, Дизел
Холандија, Drachten
24 950 EUR
Комбе фургон Ford Transit 350 2.0 TDCI Laadklep Airco Euro 6 14.431 KM, 2020
Комбе фургон Ford Transit 350 e tdci155 gesloten l
Ford Transit 350 e tdci155 gesloten l
2016, 219 466 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
13 990 EUR
Комбе фургон Ford Transit 350 e tdci155 gesloten l, 2016
Комбе фургон Ford Transit 2.2 bakwagen + laadklep
Ford Transit 2.2 bakwagen + laadklep
2014, 279 869 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
13 745 EUR
Комбе фургон Ford Transit 2.2 bakwagen + laadklep, 2014
Комбе фургон Ford Transit 350 p 170 gesloten laadb
Ford Transit 350 p 170 gesloten laadb
2017, 155 265 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
16 990 EUR
Комбе фургон Ford Transit 350 p 170 gesloten laadb, 2017
Комбе фургон Mercedes-Benz 516 CDI Maxi Koffer Ladebordwand Euro 6
Mercedes-Benz 516 CDI Maxi Koffer Ladebordwand Euro 6
2017, 228 000 km, Дизел
Германија, Wegscheid
Комбе фургон Mercedes-Benz 516 CDI Maxi Koffer Ladebordwand Euro 6, 2017
Комбе фургон Iveco Daily 35S15 3.0 Luftfederung Klima Ladebordwand Koffer Laadklep Bakwagen A/C Cruise control
Iveco Daily 35S15 3.0 Luftfederung Klima Ladebordwand Koffer Laadklep Bakwagen A/C Cruise control
2015, 114 607 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
13 900 EUR
Комбе фургон Iveco Daily 35S15 3.0 Luftfederung Klima Ladebordwand Koffer Laadklep Bakwagen A/C Cruise control, 2015
Комбе фургон Iveco Daily 50C18 3,0HPI Klima/Koffer/3,5T Zulassung
Iveco Daily 50C18 3,0HPI Klima/Koffer/3,5T Zulassung
2017, 108 000 km, Дизел
Австрија, Söding
19 990 EUR
Комбе фургон Iveco Daily 50C18 3,0HPI Klima/Koffer/3,5T Zulassung, 2017
Комбе фургон Iveco Daily 70 C 18 A8/P Koffer+LBW+Klima+Tempo
Iveco Daily 70 C 18 A8/P Koffer+LBW+Klima+Tempo
2017, 90 000 km, Дизел
Германија, 36151 Burghaun/Gruben
25 890 EUR
Комбе фургон Iveco Daily 70 C 18 A8/P Koffer+LBW+Klima+Tempo, 2017
Комбе фургон MAN TGL 8.190 4x2 BL KOFFER-LBW-AHK-KLIMA-
MAN TGL 8.190 4x2 BL KOFFER-LBW-AHK-KLIMA-
2018, 49 900 km, Дизел
Германија, Kirchberg
32 000 EUR
Комбе фургон MAN TGL 8.190 4x2 BL KOFFER-LBW-AHK-KLIMA-, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.