Користени и нови Комбиња фургони за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
1 / 50
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Комбе фургон: слика 1
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Комбе фургон: слика 2
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Комбе фургон: слика 3
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Комбе фургон: слика 4
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)
TOP

IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024

Комбе фургон
Ново2024
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 3ден
Прашајте за цена
Ново2024
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 70C17 - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 70C17 - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 70C17 - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 70C17 - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 70C17 - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)
TOP

Iveco Daily 70C17

Комбе фургон
2011350000 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 2170 hpБруто тежина: 7200 kg
Германија, An der Hansalinie 4, 59387 Ascheberg, Germany
Објавено: 3денБрој на оглас 850399

5 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 363 054 MKD
 • ≈ 6 308 USD
2011350000 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 2170 hpБруто тежина: 7200 kg
Германија, An der Hansalinie 4, 59387 Ascheberg, Germany
Контактирајте го продавачот
CITROEN JUMPER 120.35 - Комбе фургон: слика 1
CITROEN JUMPER 120.35 - Комбе фургон: слика 2
CITROEN JUMPER 120.35 - Комбе фургон: слика 3
CITROEN JUMPER 120.35 - Комбе фургон: слика 4
CITROEN JUMPER 120.35 - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

CITROEN JUMPER 120.35

Комбе фургон
2022209000 kmдизелЕвро 6
Шпанија, Parque Empresarial La red C/ La Red Dos, 42 41500 ALCALA DE GUADAIRA Sevilla Spain
Објавено: 52мин

16 900EUR

 • ≈ 1 039 936 MKD
 • ≈ 18 068 USD
2022209000 kmдизелЕвро 6
Шпанија, Parque Empresarial La red C/ La Red Dos, 42 41500 ALCALA DE GUADAIRA Sevilla Spain
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C13 **NO STARTING-DEMARE PAS** - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 35C13 **NO STARTING-DEMARE PAS** - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 35C13 **NO STARTING-DEMARE PAS** - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 35C13 **NO STARTING-DEMARE PAS** - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 35C13 **NO STARTING-DEMARE PAS** - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Iveco Daily 35C13 **NO STARTING-DEMARE PAS**

Комбе фургон
2005266000 kmдизелКорисна носивост: 850 kgБруто тежина: 3500 kg
Белгија, Lindekensbaan(Kessel) 16b 2560 Nijlen, Belgium
Објавено: 9час 40минБрој на оглас 3806

1 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 113 839 MKD
 • ≈ 1 977 USD
2005266000 kmдизелКорисна носивост: 850 kgБруто тежина: 3500 kg
Белгија, Lindekensbaan(Kessel) 16b 2560 Nijlen, Belgium
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Bakwagen Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer 18m3 Airco - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Bakwagen Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer 18m3 Airco - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Bakwagen Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer 18m3 Airco - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Bakwagen Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer 18m3 Airco - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Bakwagen Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer 18m3 Airco - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Bakwagen Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer 18m3 Airco

Комбе фургон
202267024 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3160 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 10час 7минБрој на оглас 70248446

30 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 901 422 MKD
 • ≈ 33 037 USD
202267024 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3160 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Airco Bakwagen Camera Airco Cruise Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 19m3 Airco - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Airco Bakwagen Camera Airco Cruise Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 19m3 Airco - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Airco Bakwagen Camera Airco Cruise Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 19m3 Airco - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Airco Bakwagen Camera Airco Cruise Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 19m3 Airco - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Airco Bakwagen Camera Airco Cruise Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 19m3 Airco - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 35C16 Automaat Laadklep Airco Bakwagen Camera Airco Cruise Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 19m3 Airco

Комбе фургон
202151956 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3160 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 10час 35минБрој на оглас 70250076

31 400EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 932 189 MKD
 • ≈ 33 571 USD
202151956 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3160 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35C16 3.0L 160PK Bakwagen met Achterdeuren Meubelbak Koffer Gesloten laadbak m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 35C16 3.0L 160PK Bakwagen met Achterdeuren Meubelbak Koffer Gesloten laadbak m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 35C16 3.0L 160PK Bakwagen met Achterdeuren Meubelbak Koffer Gesloten laadbak m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 35C16 3.0L 160PK Bakwagen met Achterdeuren Meubelbak Koffer Gesloten laadbak m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 35C16 3.0L 160PK Bakwagen met Achterdeuren Meubelbak Koffer Gesloten laadbak m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Iveco Daily 35C16 3.0L 160PK Bakwagen met Achterdeuren Meubelbak Koffer Gesloten laadbak m3 Airco Cruise control

Комбе фургон
202174895 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3160 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 10час 45минБрој на оглас 70248525

26 400EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 624 516 MKD
 • ≈ 28 226 USD
202174895 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3160 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco 35C14 Bak + DHollandia - Комбе фургон: слика 1
Iveco 35C14 Bak + DHollandia - Комбе фургон: слика 2
Iveco 35C14 Bak + DHollandia - Комбе фургон: слика 3
Iveco 35C14 Bak + DHollandia - Комбе фургон: слика 4
Iveco 35C14 Bak + DHollandia - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Iveco 35C14 Bak + DHollandia

Комбе фургон
2021102000 kmдизелЕвро 6Корисна носивост: 576 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Објавено: 11час 21минБрој на оглас VZP-56-L
Прашајте за цена
2021102000 kmдизелЕвро 6Корисна носивост: 576 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Renault Master 130pk Laadklep Bakwagen Euro6 Airco Cruise Meubelbak Koffer LBW Gesloten laadbak Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 1
Renault Master 130pk Laadklep Bakwagen Euro6 Airco Cruise Meubelbak Koffer LBW Gesloten laadbak Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 2
Renault Master 130pk Laadklep Bakwagen Euro6 Airco Cruise Meubelbak Koffer LBW Gesloten laadbak Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 3
Renault Master 130pk Laadklep Bakwagen Euro6 Airco Cruise Meubelbak Koffer LBW Gesloten laadbak Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 4
Renault Master 130pk Laadklep Bakwagen Euro6 Airco Cruise Meubelbak Koffer LBW Gesloten laadbak Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault Master 130pk Laadklep Bakwagen Euro6 Airco Cruise Meubelbak Koffer LBW Gesloten laadbak Airco Cruise control

Комбе фургон
2019112095 kmдизелЕвро 6130 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 11час 23минБрој на оглас 70248703

19 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 218 387 MKD
 • ≈ 21 169 USD
2019112095 kmдизелЕвро 6130 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control

Комбе фургон
202279494 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 7200 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 12час 19минБрој на оглас 70249406

33 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 042 952 MKD
 • ≈ 35 496 USD
202279494 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 7200 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 72C18 3.0L 180PK Automaat 7Tons Laadklep Bakwagen Luchtvering Meubelbak Koffer Gesloten laadbak 36m3 Airco Cruise control

Комбе фургон
202270881 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 7200 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 12час 23минБрој на оглас 70249409

33 400EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 055 258 MKD
 • ≈ 35 710 USD
202270881 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 7200 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 35 C 140 Bak + klep 140 pk - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 35 C 140 Bak + klep 140 pk - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 35 C 140 Bak + klep 140 pk - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 35 C 140 Bak + klep 140 pk - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 35 C 140 Bak + klep 140 pk - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Iveco Daily 35 C 140 Bak + klep 140 pk

Комбе фургон
2019114000 kmдизелЕвро 6140 hpКорисна носивост: 800 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Објавено: 13час 43минБрој на оглас VDR-02-T
Прашајте за цена
2019114000 kmдизелЕвро 6140 hpКорисна носивост: 800 kgБруто тежина: 3500 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco

Комбе фургон
Ново202415 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 15час 43минБрој на оглас 70238524

54 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 378 255 MKD
 • ≈ 58 697 USD
Ново202415 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 208m3 Airco - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 208m3 Airco - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 208m3 Airco - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 208m3 Airco - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 208m3 Airco - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 208m3 Airco

Комбе фургон
Ново202412 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 15час 55минБрој на оглас 70238521

54 898EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 378 131 MKD
 • ≈ 58 695 USD
Ново202412 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 3500 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 1
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 2
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 3
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 4
Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco Daily 40C18 3.0L Automaat Luchtvering Laadklep Dhollandia laadklep ACC Navi Bakwagen Koffer Meubelbak 21m3 Airco

Комбе фургон
Ново202415 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 4200 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 16час 13минБрој на оглас 70238523

54 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 378 255 MKD
 • ≈ 58 697 USD
Ново202415 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 3180 hpБруто тежина: 4200 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN 8.180 TGL BL, LBW, Klima, 3. Sitz, 6.100mm lang - Комбе фургон: слика 1
MAN 8.180 TGL BL, LBW, Klima, 3. Sitz, 6.100mm lang - Комбе фургон: слика 2
MAN 8.180 TGL BL, LBW, Klima, 3. Sitz, 6.100mm lang - Комбе фургон: слика 3
MAN 8.180 TGL BL, LBW, Klima, 3. Sitz, 6.100mm lang - Комбе фургон: слика 4
MAN 8.180 TGL BL, LBW, Klima, 3. Sitz, 6.100mm lang - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

MAN 8.180 TGL BL, LBW, Klima, 3. Sitz, 6.100mm lang

Комбе фургон
2008350036 kmдизелЕвро 4Број на седишта: 3179 hpБруто тежина: 7490 kg
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Објавено: 22час 25минБрој на оглас SI84981

6 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 424 589 MKD
 • ≈ 7 377 USD
2008350036 kmдизелЕвро 4Број на седишта: 3179 hpБруто тежина: 7490 kg
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Контактирајте го продавачот
Citroen RELAY 35 2.2 HDI - Комбе фургон: слика 1
Citroen RELAY 35 2.2 HDI - Комбе фургон: слика 2
Citroen RELAY 35 2.2 HDI - Комбе фургон: слика 3
Citroen RELAY 35 2.2 HDI - Комбе фургон: слика 4
Citroen RELAY 35 2.2 HDI - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Citroen RELAY 35 2.2 HDI

Комбе фургон
201352979 kmдизел
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Објавено: 23час 18минБрој на оглас LV63OYK
Аукција
201352979 kmдизел
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
Iveco 35-160 4x2 Koffer mit LBW 3,5t - Комбе фургон: слика 1
Iveco 35-160 4x2 Koffer mit LBW 3,5t - Комбе фургон: слика 2
Iveco 35-160 4x2 Koffer mit LBW 3,5t - Комбе фургон: слика 3
Iveco 35-160 4x2 Koffer mit LBW 3,5t - Комбе фургон: слика 4
Iveco 35-160 4x2 Koffer mit LBW 3,5t - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco 35-160 4x2 Koffer mit LBW 3,5t

Комбе фургон
2019180805 kmдизелЕвро 6156 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Објавено: 23час 41минБрој на оглас 9107

16 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 039 936 MKD
 • ≈ 18 068 USD
2019180805 kmдизелЕвро 6156 hpБруто тежина: 3500 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Atego 816L Möbelkoffer 6,15m LBW 3-Sitze Euro-5 - Комбе фургон: слика 1
Mercedes-Benz Atego 816L Möbelkoffer 6,15m LBW 3-Sitze Euro-5 - Комбе фургон: слика 2
Mercedes-Benz Atego 816L Möbelkoffer 6,15m LBW 3-Sitze Euro-5 - Комбе фургон: слика 3
Mercedes-Benz Atego 816L Möbelkoffer 6,15m LBW 3-Sitze Euro-5 - Комбе фургон: слика 4
Mercedes-Benz Atego 816L Möbelkoffer 6,15m LBW 3-Sitze Euro-5 - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz Atego 816L Möbelkoffer 6,15m LBW 3-Sitze Euro-5

Комбе фургон
2012263000 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3156 hpБруто тежина: 7490 kg
Германија, Kolumbusstraße 9, DE-71063 Sindelfingen, Germany
Објавено: 23час 53мин

13 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 818 411 MKD
 • ≈ 14 219 USD
2012263000 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 3156 hpБруто тежина: 7490 kg
Германија, Kolumbusstraße 9, DE-71063 Sindelfingen, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter - Комбе фургон: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter - Комбе фургон: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter - Комбе фургон: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter - Комбе фургон: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

Mercedes-Benz Sprinter

Комбе фургон
2018283089 kmЕвро 6163 hpКорисна носивост: 735 kgБруто тежина: 2765 kg
Шведска, Västmanland
Објавено: 1денБрој на оглас S7539

18 590EUR

 • ≈ 1 143 930 MKD
 • ≈ 19 875 USD
2018283089 kmЕвро 6163 hpКорисна носивост: 735 kgБруто тежина: 2765 kg
Шведска, Västmanland
Контактирајте го продавачот
MAN TGL 8.190 4x2 BL Koffer, LBW, AHK, Schlafkabine - Комбе фургон: слика 1
MAN TGL 8.190 4x2 BL Koffer, LBW, AHK, Schlafkabine - Комбе фургон: слика 2
MAN TGL 8.190 4x2 BL Koffer, LBW, AHK, Schlafkabine - Комбе фургон: слика 3
MAN TGL 8.190 4x2 BL Koffer, LBW, AHK, Schlafkabine - Комбе фургон: слика 4
MAN TGL 8.190 4x2 BL Koffer, LBW, AHK, Schlafkabine - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

MAN TGL 8.190 4x2 BL Koffer, LBW, AHK, Schlafkabine

Комбе фургон
2019112700 kmдизелЕвро 6190 hpКорисна носивост: 1795 kgБруто тежина: 7490 kg
Германија, Hansawinkel 4
Објавено: 1денБрој на оглас 80605

37 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 337 703 MKD
 • ≈ 40 617 USD
2019112700 kmдизелЕвро 6190 hpКорисна носивост: 1795 kgБруто тежина: 7490 kg
Германија, Hansawinkel 4
Контактирајте го продавачот
Nissan Primastar 2.0 l1h1 airco navi! - Комбе фургон: слика 1
Nissan Primastar 2.0 l1h1 airco navi! - Комбе фургон: слика 2
Nissan Primastar 2.0 l1h1 airco navi! - Комбе фургон: слика 3
Nissan Primastar 2.0 l1h1 airco navi! - Комбе фургон: слика 4
Nissan Primastar 2.0 l1h1 airco navi! - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Nissan Primastar 2.0 l1h1 airco navi!

Комбе фургон
2014205359 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 390 hpКорисна носивост: 1105 kgБруто тежина: 2790 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас 311012

6 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 415 359 MKD
 • ≈ 7 216 USD
2014205359 kmдизелЕвро 5Број на седишта: 390 hpКорисна носивост: 1105 kgБруто тежина: 2790 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Страница 1 од 50
1 / 50
T1 new listing page - Комбиња фургони
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.