Слични понуди

Кампер комбе Carado T 338 Modell 2020
Carado T 338 Modell 2020
2020, Дизел
Германија, Heilbronn
61 174 EUR
Кампер комбе Carado T 338 Modell 2020, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraHome 550 MG Modell 2020
Weinsberg CaraHome 550 MG Modell 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
42 008 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraHome 550 MG Modell 2020, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraBus 600 MQ Modell 2020
Weinsberg CaraBus 600 MQ Modell 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
36 042 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraBus 600 MQ Modell 2020, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraHome 550 MG Modell 2020
Weinsberg CaraHome 550 MG Modell 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
43 605 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraHome 550 MG Modell 2020, 2020
Кампер комбе Challenger 287 GA Jubiläumsedition Modelljahr 2020
Challenger 287 GA Jubiläumsedition Modelljahr 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 99867 Gotha
49 462 EUR
Кампер комбе Challenger 287 GA Jubiläumsedition Modelljahr 2020, 2020
Кампер комбе Challenger 194 Premium Edition Modelljahr 2020
Challenger 194 Premium Edition Modelljahr 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 99867 Gotha
51 456 EUR
Кампер комбе Challenger 194 Premium Edition Modelljahr 2020, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraBus 600 DQ 140 Ps - 2020
Weinsberg CaraBus 600 DQ 140 Ps - 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
44 116 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraBus 600 DQ 140 Ps - 2020, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraTour 600 MQ viel Ausstattung - 2020
Weinsberg CaraTour 600 MQ viel Ausstattung - 2020
2020, Дизел
Германија, 65462 Gustavsburg
38 647 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraTour 600 MQ viel Ausstattung - 2020, 2020
Кампер комбе Knaus BoxStar 540 MQ Road Modell 2020
Knaus BoxStar 540 MQ Road Modell 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
40 328 EUR
Кампер комбе Knaus BoxStar 540 MQ Road Modell 2020, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraBus 540 MQ viel Ausstattung - 2020
Weinsberg CaraBus 540 MQ viel Ausstattung - 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
34 697 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraBus 540 MQ viel Ausstattung - 2020, 2020
Кампер комбе Carado Camper Van Vlow 600 Modell 2020
Carado Camper Van Vlow 600 Modell 2020
2020, Дизел
Германија, Heilbronn
46 434 EUR
Кампер комбе Carado Camper Van Vlow 600 Modell 2020, 2020
Кампер комбе Knaus BoxStar 540 MQ Road Modell 2020
Knaus BoxStar 540 MQ Road Modell 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
39 740 EUR
Кампер комбе Knaus BoxStar 540 MQ Road Modell 2020, 2020

Нов кампер комбе Pössl VANSTER * DIE NEUHEIT VON PÖSSL

Година на производство 2020
Ново
Бруто тежина 2 750 kg
Должина 4 950 mm
Ширина 1 920 mm
Висина 1 960 mm
Боја бела
Локација Германија, Thum
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 150 hp (111 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • систем на навигација
Доплнително
 • помошник за паркирање
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": кампер комбе Pössl VANSTER * DIE NEUHEIT VON PÖSSL

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": кампер комбе Pössl VANSTER * DIE NEUHEIT VON PÖSSL

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.