Слични понуди

Кампер комбе Knaus BoxLife 600 DQ Euro6d-temp
Knaus BoxLife 600 DQ Euro6d-temp
2019, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
57 800 EUR
Кампер комбе Knaus BoxLife 600 DQ Euro6d-temp, 2019
Кампер комбе Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper-Edition 2020 6D Temp
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper-Edition 2020 6D Temp
2019, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
43 920 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper-Edition 2020 6D Temp, 2019
Кампер комбе Globecar D-LINE GLOBESCOUT PLUS KAS 99 AUTOMATIK
Globecar D-LINE GLOBESCOUT PLUS KAS 99 AUTOMATIK
2020, Дизел
Германија, Sulzemoos
40 940 EUR
Кампер комбе Globecar D-LINE GLOBESCOUT PLUS KAS 99 AUTOMATIK, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MEG Preishit! Euro6d temp
Weinsberg CaraLoft 650 MEG Preishit! Euro6d temp
2020, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
52 500 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MEG Preishit! Euro6d temp, 2020
Кампер комбе Niesmann + Bischoff Arto 82 E Modell 2020/ Euro 6 D Temp
Niesmann + Bischoff Arto 82 E Modell 2020/ Euro 6 D Temp
2020, Дизел, 3-оски
Германија, Wertheim
155 500 EUR
Кампер комбе Niesmann + Bischoff Arto 82 E Modell 2020/ Euro 6 D Temp, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraTour 540 MQ MODELL 2020 - Euro 6D Temp
Weinsberg CaraTour 540 MQ MODELL 2020 - Euro 6D Temp
2019, Дизел
Германија, 65462 Gustavsburg
38 563 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraTour 540 MQ MODELL 2020 - Euro 6D Temp, 2019
Кампер комбе Knaus BoxStar 600 Street Automatik-Getriebe
Knaus BoxStar 600 Street Automatik-Getriebe
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
49 487 EUR
Кампер комбе Knaus BoxStar 600 Street Automatik-Getriebe, 2020
Кампер комбе Knaus BoxStar 600 Lifetime Automatik-Getriebe
Knaus BoxStar 600 Lifetime Automatik-Getriebe
2020, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
48 479 EUR
Кампер комбе Knaus BoxStar 600 Lifetime Automatik-Getriebe, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MF Euro6d-temp
Weinsberg CaraLoft 650 MF Euro6d-temp
2019, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
51 900 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MF Euro6d-temp, 2019
Кампер комбе Knaus L!VE WAVE 650 MF Euro6d-temp
Knaus L!VE WAVE 650 MF Euro6d-temp
2019, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
64 900 EUR
Кампер комбе Knaus L!VE WAVE 650 MF Euro6d-temp, 2019
Кампер комбе VANTourer VANTourer 600 D
VANTourer VANTourer 600 D
2020, Дизел
Германија, Freiburg
45 900 EUR
Кампер комбе VANTourer VANTourer 600 D, 2020
Кампер комбе Globecar D-LINE CAMPSCOUT KAS 18 AUTOMATIK
Globecar D-LINE CAMPSCOUT KAS 18 AUTOMATIK
2020, Дизел
Германија, Sulzemoos
46 276 EUR
Кампер комбе Globecar D-LINE CAMPSCOUT KAS 18 AUTOMATIK, 2020

Нов кампер комбе Pössl Summit 600 PLUS * Euro 6d temp Automatik SOFORT

Година на производство 2020
Ново
Бруто тежина 3 500 kg
Должина 5 998 mm
Ширина 2 050 mm
Висина 2 580 mm
Боја сива
Локација Германија, Thum
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • излезна моќност: 160 hp (119 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • тоалет
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": кампер комбе Pössl Summit 600 PLUS * Euro 6d temp Automatik SOFORT

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": кампер комбе Pössl Summit 600 PLUS * Euro 6d temp Automatik SOFORT

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.