Слични понуди

Кампер комбе Knaus BoxLife 600 DQ Euro6d-temp
Knaus BoxLife 600 DQ Euro6d-temp
2019, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
57 800 EUR
Кампер комбе Knaus BoxLife 600 DQ Euro6d-temp, 2019
Кампер комбе Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper-Edition 2020 6D Temp
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper-Edition 2020 6D Temp
2019, Дизел, 2-оски
Германија, 65462 Gustavsburg
43 920 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper-Edition 2020 6D Temp, 2019
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MEG Preishit! Euro6d temp
Weinsberg CaraLoft 650 MEG Preishit! Euro6d temp
2020, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
52 500 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MEG Preishit! Euro6d temp, 2020
Кампер комбе Niesmann + Bischoff Arto 82 E Modell 2020/ Euro 6 D Temp
Niesmann + Bischoff Arto 82 E Modell 2020/ Euro 6 D Temp
2020, Дизел, 3-оски
Германија, Wertheim
155 500 EUR
Кампер комбе Niesmann + Bischoff Arto 82 E Modell 2020/ Euro 6 D Temp, 2020
Кампер комбе Knaus L!VE WAVE 650 MF Euro6d-temp
Knaus L!VE WAVE 650 MF Euro6d-temp
2019, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
64 900 EUR
Кампер комбе Knaus L!VE WAVE 650 MF Euro6d-temp, 2019
Кампер комбе Weinsberg CaraTour 540 MQ MODELL 2020 - Euro 6D Temp
Weinsberg CaraTour 540 MQ MODELL 2020 - Euro 6D Temp
2019, Дизел
Германија, 65462 Gustavsburg
38 563 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraTour 540 MQ MODELL 2020 - Euro 6D Temp, 2019
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MF Euro6d-temp
Weinsberg CaraLoft 650 MF Euro6d-temp
2019, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
51 900 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraLoft 650 MF Euro6d-temp, 2019
Кампер комбе VANTourer VANTourer 600 D
VANTourer VANTourer 600 D
2020, Дизел
Германија, Freiburg
45 900 EUR
Кампер комбе VANTourer VANTourer 600 D, 2020
Кампер комбе HYMER / ERIBA / HYMERCAR Exsis-i Original 580 Eur6 D Temp Mod. 2020
HYMER / ERIBA / HYMERCAR Exsis-i Original 580 Eur6 D Temp Mod. 2020
2020, Дизел, 2-оски
Германија, Wertheim
72 600 EUR
Кампер комбе HYMER / ERIBA / HYMERCAR Exsis-i Original 580 Eur6 D Temp Mod. 2020, 2020
Кампер комбе VANTourer VT Activ 600 D
VANTourer VT Activ 600 D
2020, Дизел
Германија, Freiburg
46 900 EUR
Кампер комбе VANTourer VT Activ 600 D, 2020
Кампер комбе Weinsberg CaraSuite 700 ME Motor 6d temp
Weinsberg CaraSuite 700 ME Motor 6d temp
2019, Дизел
Германија, Deißlingen-Lauffen
57 500 EUR
Кампер комбе Weinsberg CaraSuite 700 ME Motor 6d temp, 2019
Кампер комбе Globecar D-LINE GLOBESTAR 600 L KAS 34
Globecar D-LINE GLOBESTAR 600 L KAS 34
2019, Дизел
Германија, Sulzemoos
40 328 EUR
Кампер комбе Globecar D-LINE GLOBESTAR 600 L KAS 34, 2019

Нов кампер комбе Pössl Roadstar 600 L * Euro 6d temp * SOFORT

Година на производство 2020
Ново
Бруто тежина 3 500 kg
Должина 5 998 mm
Ширина 2 050 mm
Висина 2 580 mm
Боја бела
Локација Германија, Thum
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 139 hp (103 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • тоалет
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": кампер комбе Pössl Roadstar 600 L * Euro 6d temp * SOFORT

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": кампер комбе Pössl Roadstar 600 L * Euro 6d temp * SOFORT

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.