Користени и нови кампери FIAT за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Кампери FIAT


11
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
fiat DUCATO - алковен кампер
 6
1 089.02 EUR

Алковен кампер

1984
56 006 km

Објавено: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

FCA Italy (FIAT) & McLouis 2.2 JTD - кампер комбе
 15
20 000 EUR
Аукција

Кампер комбе

Објавено: 6ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Trichterheideweg 2, Hasselt, 3500

Број на оглас 9005745

FIAT 1.7D - кампер комбе
 15
2 500 EUR
Аукција

Кампер комбе

Објавено: 6ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Trichterheideweg 2, Hasselt, 3500

Број на оглас 9005807

Campervan Challenger Road Edition V210 VIP (Fiat)  - кампер комбе
 1
79 272 EUR

Кампер комбе

Ново
2023

Објавено: 24ден

Bayern Camper

Германија, Wurmannsquick

Campervan Challenger Road Edition V210 Premium (Fiat)  - кампер комбе
 1
83 972 EUR

Кампер комбе

Ново
2023

Објавено: 26ден

Bayern Camper

Германија, Wurmannsquick

Campervan Challenger Road Edition V217 (Fiat)  - кампер комбе
 1
74 536 EUR

Кампер комбе

Ново
2023

Објавено: 1мес 14ден

Bayern Camper

Германија, Wurmannsquick

CLEVER Celebration Fiat 160 PS - кампер комбе
 1
78 470 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%

Кампер комбе

Ново
Број на седишта: 4

Објавено: 1мес 25ден

Dörr Reisemobile GmbH

Германија, Bliesen

Број на оглас C60190

FIAT Ducato Roller - кампер комбе
 20
20 900 EUR
Цена без ДДВ

Кампер комбе

2002
101 000 km

Објавено: 3мес 12ден

Veliter LTD

Естонија, Tallinn

FIAT DUCATO - кампер комбе
 50
35 500 EUR
Аукција

Кампер комбе

2017
90 450 km

Објавено: 3мес 13ден

MCOMM 24 s.r.o.

Чешка република, Czech Republic

FIAT FIAT Ducato 130 Camping-car Closed van Light commercial vehicle - кампер комбе
 20
22 600 EUR

Кампер комбе

2016
107 533 km
4x2

Објавено: 5мес 9ден

Scala Trucks B.V.

Холандија, Breda

Број на оглас 300112C2

FIAT Ducato - кампер комбе
 7
16 900 EUR
Цена без ДДВ

Кампер комбе

1999
163 000 km

Објавено: 5мес 22ден

Veliter LTD

Естонија, Tallinn

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old