Слични понуди

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 500 Globe BDF 6X2 RETARDER Twistlock 2 AKuppl
Volvo FH 500 Globe BDF 6X2 RETARDER Twistlock 2 AKuppl
2016, 749 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Schlierbach
35 500 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 500 Globe BDF 6X2 RETARDER Twistlock 2 AKuppl, 2016
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 460 6X2 VEB+ Mega Liftaxle Euro 6
Volvo FH 460 6X2 VEB+ Mega Liftaxle Euro 6
2016, 753 325 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Veghel
26 800 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 460 6X2 VEB+ Mega Liftaxle Euro 6, 2016
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Renault Premium 460 6x2 BDF
Renault Premium 460 6x2 BDF
Дизел
Германија
2 500 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Renault Premium 460 6x2 BDF
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH13.460 Globetrotter - 6x2
Volvo FH13.460 Globetrotter - 6x2
2014, 787 308 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Белгија, Wingene
25 850 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH13.460 Globetrotter - 6x2, 2014
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH13.460 Globetrotter - 6x2
Volvo FH13.460 Globetrotter - 6x2
2014, 758 290 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Белгија, Wingene
25 850 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH13.460 Globetrotter - 6x2, 2014
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 6*2 R 460
Volvo FH 6*2 R 460
2013, 689 560 km, 6x2
Шведска, Trelleborg
21 341 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 6*2 R 460, 2013
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH13.500 Globetrotter - 6x2
Volvo FH13.500 Globetrotter - 6x2
2016, 736 640 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Белгија, Wingene
29 850 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH13.500 Globetrotter - 6x2, 2016
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH540 6X2 BDF RETARDER GLOBETROTTER EURO 5
Volvo FH540 6X2 BDF RETARDER GLOBETROTTER EURO 5
2013, 553 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Marknesse
31 500 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH540 6X2 BDF RETARDER GLOBETROTTER EURO 5, 2013
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH12 6X2
Volvo FH12 6X2
2004, 777 550 km, 6x2
Шведска, Trelleborg
11 155 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH12 6X2, 2004
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 460 Globetrotter 6X2 Manual Gearbox Euro 5
Volvo FH 460 Globetrotter 6X2 Manual Gearbox Euro 5
2011, 740 943 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Weurt
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 460 Globetrotter 6X2 Manual Gearbox Euro 5, 2011
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 460 6X2 NL-Truck VEB+ Euro 5
Volvo FH 460 6X2 NL-Truck VEB+ Euro 5
2012, 692 188 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Veghel
29 900 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 460 6X2 NL-Truck VEB+ Euro 5, 2012
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 6*2
Volvo FH 6*2
2013, 900 375 km, 6x2
Шведска, Trelleborg
17 946 EUR
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH 6*2, 2013

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH460/Globe./6x2 BDF/ACC

Бренд VOLVO
Модел FH
Година на производство 2016
Километража 634 357 km
Бруто тежина 26 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Hamburg
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 800 cc
 • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 3-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH460/Globe./6x2 BDF/ACC

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Volvo FH460/Globe./6x2 BDF/ACC

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.