Транспортери на контејнери/ камиони со променливо тело


Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania P400 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
10 900 EUR
MAN TGX 26.400 6X2-2 LL - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
Прашајте за цена
MAN TGX 26.460 6X2-2 LL - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 15
57 000 EUR
Нето цена
2017
383 000 km
459 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 23ден

MAN Truck & Bus Italia Spa - TopUsed Center Italia

M

Италија, Piacenza

Идентификација 0001366398

Mercedes-Benz Actros ACTROS 2542 L nR - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 10
58 900 EUR
Нето цена
2017
474 210 km
6x2
421 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 11ден

TruckStore Piacenza

10 M

Италија, Piacenza

Идентификација 113007S6994

Volvo FH540 6X2 RETARDER DUAL CLUTCH EURO 6 NAVIGATION - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
51 500 EUR
Нето цена
2017
505 125 km
6x2
540 hp
Корисна носивост: 16 645 kg
Бруто тежина: 27 500 kg

Онлајн: 1ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

12

Холандија, MARKNESSE

Идентификација 110946-5

MERCEDES-BENZ Actros 2543 , E6 , 6X2 , BDF , chassis 7,2m , wheelbase 4,9m , r - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
44 870 EUR
Нето цена
2017
500 000 km
6x2
423 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Wiesel WBH 25 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 12
Прашајте за цена
2013
12 648 km
150 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Foetec GmbH

6

Германија, Kirkel-Limbach

MAN TGX 18.400 4X2 2x Tanks Euro 4 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 19
9 400 EUR
Нето цена
2008
754 261 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 9 095 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147958

Scania R480 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
22 174 EUR
2012
210 359 km
Корисна носивост: 16 045 kg

Онлајн: 2ден

ATS Norway AS

Норвешка, Buskerud, 3350

Идентификација 10406

MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6X2 , low deck MEGA , steering axle , BDF , 7 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
41 580 EUR
Нето цена
2016
480 000 km
6x2
414 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Scania R450LB6X2*4MNB / BDF / Lift-/Lenkachse / - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
36 500 EUR
Нето цена
2016
822 630 km
6x2
450 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Knirsch Kraftfahrzeuge GmbH

11

Германија, Karlsruhe

Идентификација 5431036

MAN TGX 26.460 LL Jumbo, Multiwechsler 3 Achs BDF W - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 10
47 500 EUR
Нето цена
2017
350 500 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

Moeslein Fahrzeugbau

16

Германија, Schwebheim

Идентификација 130214B2

DAF XF 410 FAR - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 15
18 900 EUR
Нето цена
861 680 km
6x2
462 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 41900

MAN TGX 26.500 XLX 6x2 Multiwechsler, Lenkachse Euro 6 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 13
39 900 EUR
Нето цена
559 000 km
6x2
500 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 740489

Volvo FH 460 BDF 6x2, I-Shift, E6 112 cm Abstellhöhe - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 15
42 900 EUR
Нето цена
692 000 km
6x2
468 hp
Корисна носивост: 16 785 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 834496

Terberg YT17 Mafi Wiesel Wechsler - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 11
11 000 EUR
Нето цена
1998
9 800 km
4x2
272 hp
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2ден

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Австрија, Söding

Scania R450 LB 4x2 Euro 6 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 16
22 988 EUR
2014
910 299 km
4x2
443 hp
Корисна носивост: 9 420 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 2ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Mercedes-Benz SK 1726 Day Cab, Euro 1, // Full steel // Manual Gearbox // Big Axle // 8 Cylinder - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 10
11 900 EUR
Нето цена
1992
495 614 km
4x2
260 hp
Корисна носивост: 11 745 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

8

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 3188

Scania G480 LB 6X2*4 Euro 6 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 17
17 119 EUR
2013
1 250 256 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 13 800 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 3ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Volvo FM9 380 6X2 (Ej regbevis. Reservdelsbil) - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 13
6 750 EUR
2007
618 738 km
6x2
380 hp

Онлајн: 3ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 7
28 540 EUR
Нето цена
2013
155 900 km
4x2
187 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 3ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Идентификација ACH321

DAF XF 480 6X2 SSC Intarder ACC 2X Tanks Standklima Liftachse - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
37 400 EUR
Нето цена
2017
721 445 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 16 630 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147522

Scania G 500 6x2 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
84 900 EUR
Нето цена
2018
396 969 km
6x2
500 hp
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 4ден

KB Auto Eesti OÜ

Естонија, Kooli 10, Rummu alevik, Lääne-Harju vald, 76102, EE

Mercedes-Benz 815 WBH 25 Kamag, Wiesel, Umsetzer, 2x AHK - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 15
68 000 EUR
Нето цена
2015
111 345 km
4x2
156 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62830

1 2 3 17   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.