Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 Euro6 Meiller Kipper

Онлајн: 1мес 6ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Arocs
Идентификација T600011___1
Година на производство 2016
Километража 130 253 km
Бруто тежина 32 000 kg
Хидраулика
Боја сина
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 6
  • гориво: дизел
  • поместување: 12 809 cc
  • излезна моќност: 450 hp (335 KW)
  • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 8x6
  • број на оски: 4-оски
Кабина/внатрешност
  • клима уред
87500 EUR
87 500
EUR
  • 5 389 738 MKD
  • 94 475 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
13:31
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
87 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 Euro6 Meiller Kipper
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 Euro6 Meiller Kipper
2016, 130 253 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
87 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 Euro6 Meiller Kipper, 2016
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 20 543 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 128 886 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 128 886 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 117 432 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 123 232 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 123 232 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 117 432 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 119 528 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 119 528 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 116 690 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 116 690 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
84 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.