Кипер Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4 Achs Muldenkipper Reifen hi

Онлајн: 1мес 8ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Actros
Идентификација 26547
Година на производство 2011
Километража 288 329 km
Бруто тежина 32 000 kg
Боја портокалова
Локација Германија, Peine
Телефон +49 51... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 11 946 cc
 • излезна моќност: 435 hp (324 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 8x8
 • број на оски: 4-оски
 • погон на сите тркала
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 5 400 mm
 • ширина на утовар: 2 300 mm
 • висина на утовар: 1 400 mm
 • волумен на утовар: 17.00 m³
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: дневна кабина
 • клима уред
 • контролор на брзината
79900 EUR
79 900
EUR
 • 4 900 930 MKD
 • 87 987 USD

Нето цена

Лизинг

Auto Henze
Продавач
Auto Henze
Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
22:04
79 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Кипер Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller
Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller
2009, 344 450 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
73 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller, 2009
Кипер Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4-Achs Kipper Meiller
Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4-Achs Kipper Meiller
2009, 452 083 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
72 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4-Achs Kipper Meiller, 2009
Кипер Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4-Achs Kipper Meiller
Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4-Achs Kipper Meiller
2009, 452 083 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
72 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4-Achs Kipper Meiller, 2009
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
2010, 311 692 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
74 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m, 2010
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
2010, 374 451 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
74 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m, 2010
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
2010, 335 887 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
74 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³, 2010
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
2010, 335 887 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
74 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m, 2010
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m
2010, 322 871 km, 8x8, 4-оски
Германија, Peine
69 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x8 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m, 2010
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 18m³
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 18m³
2008, 303 235 km, 8x6, 4-оски
Германија, Peine
59 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 18m³, 2008
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 18m³
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 18m³
2008, 324 527 km, 8x6, 4-оски
Германија, Peine
61 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 18m³, 2008
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
2010, 309 004 km, 8x6, 4-оски
Германија, Peine
74 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³, 2010
Кипер Mercedes-Benz Arocs 3248 8x4 4 Achs Muldenkipper Meiller hydr.
Mercedes-Benz Arocs 3248 8x4 4 Achs Muldenkipper Meiller hydr.
2014, 184 376 km, 8x4, 4-оски
Германија, Peine
79 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Arocs 3248 8x4 4 Achs Muldenkipper Meiller hydr., 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.