Нов кипер Meiller 3-Achs Mulde

Онлајн: 1мес 1ден

Идентификација 3289
Ново
Боја портокалова
Локација Германија, Göttingen
Телефон +49 551 8...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 4 600 mm
  • ширина на утовар: 2 300 mm
  • висина на утовар: 1 500 mm
13900 EUR
13 900
EUR
  • 856 467 MKD
  • 16 913 USD

Нето цена

Продавач
Gassmann GmbH
Gassmann GmbH Германија
Доверлив
15 Повеќе од 15 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:14
13 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер Meiller - Mulde
Meiller - Mulde
2008
Германија, Göttingen
13 000 EUR
Кипер Meiller - Mulde, 2008
Кипер Meiller Hilfsrahmen 3-Achs-Dreiseitenkipper, Mercedes!
Meiller Hilfsrahmen 3-Achs-Dreiseitenkipper, Mercedes!
2020
Германија, Göttingen
3 900 EUR
Кипер Meiller Hilfsrahmen 3-Achs-Dreiseitenkipper, Mercedes!, 2020
Кипер Meiller Hilfsrahmen 3-Achs-Dreiseitenkipper, VOLVO!
Meiller Hilfsrahmen 3-Achs-Dreiseitenkipper, VOLVO!
2020
Германија, Göttingen
3 500 EUR
Кипер Meiller Hilfsrahmen 3-Achs-Dreiseitenkipper, VOLVO!, 2020
Кипер Meiller Meiller 3-Seitenkippaufbau
Meiller Meiller 3-Seitenkippaufbau
2005
Германија, Göttingen
4 900 EUR
Кипер Meiller Meiller 3-Seitenkippaufbau, 2005
Кипер Meiller MEILLER 3-S-Kippaufbau 2-Achser
Meiller MEILLER 3-S-Kippaufbau 2-Achser
2000
Германија, Göttingen
3 800 EUR
Кипер Meiller MEILLER 3-S-Kippaufbau 2-Achser, 2000
Кипер Meiller 3-Seiten-Kippaufbau
Meiller 3-Seiten-Kippaufbau
2013
Германија, Göttingen
6 900 EUR
Кипер Meiller 3-Seiten-Kippaufbau, 2013
Кипер Meiller 3-Seiten-Kippaufbau
Meiller 3-Seiten-Kippaufbau
2008
Германија, Göttingen
7 900 EUR
Кипер Meiller 3-Seiten-Kippaufbau, 2008
Кипер Meiller MEILLER 3-S-Kippaufbau mit Teilvorber. für Kran
Meiller MEILLER 3-S-Kippaufbau mit Teilvorber. für Kran
2010
Германија, Göttingen
12 900 EUR
Кипер Meiller MEILLER 3-S-Kippaufbau mit Teilvorber. für Kran, 2010
Кипер Meiller 3-Seiten-Kippaufbau mit Bordwanderhöhung
Meiller 3-Seiten-Kippaufbau mit Bordwanderhöhung
2011
Германија, Göttingen
7 900 EUR
Кипер Meiller 3-Seiten-Kippaufbau mit Bordwanderhöhung, 2011
Кипер Meiller Kippaufbau
Meiller Kippaufbau
Германија, Göttingen
10 900 EUR
Кипер Meiller Kippaufbau
Кипер Mercedes-Benz Atego 3 1021 K Meiller 3-Seiten
Mercedes-Benz Atego 3 1021 K Meiller 3-Seiten
2015, 64 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Göttingen
49 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Atego 3 1021 K Meiller 3-Seiten, 2015
Кипер Mercedes-Benz Atego 3 1021 K Meiller 3-Seiten
Mercedes-Benz Atego 3 1021 K Meiller 3-Seiten
2015, 64 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Göttingen
49 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz Atego 3 1021 K Meiller 3-Seiten, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.