Нов кипер MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik

Онлајн: 7мес 11ден

Бренд MAN
Модел TGS
Идентификација T500088
Година на производство 2019
Ново
Бруто тежина 37 000 kg
Хидраулика
Боја црвена
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 6
  • гориво: дизел
  • поместување: 12 419 cc
  • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
  • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 8x4
  • број на оски: 4-оски
Кабина/внатрешност
  • клима уред
114900 EUR
114 900
EUR
  • 7 142 402 MKD
  • 129 739 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
15:37
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
114 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
2019, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
114 900 EUR
Кипер MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik, 2019
Кипер MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
2019, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
114 900 EUR
Кипер MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik, 2019
Кипер MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
2019, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
114 900 EUR
Кипер MAN TGS 35.460 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik, 2019
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
MAN TGS 35.460 8x6 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
2019, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
116 500 EUR
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 BB Kipper Meiller mit Bordmatik, 2019
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
MAN TGS 35.460 8x6 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
2019, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
116 500 EUR
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 BB Kipper Meiller mit Bordmatik, 2019
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
2019, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
116 500 EUR
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER, 2019
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
2019, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
116 500 EUR
Кипер MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER, 2019
Кипер MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger
MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger
2012, 478 852 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
58 500 EUR
Кипер MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger, 2012
Кипер MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger
MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger
2012, 478 852 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
58 500 EUR
Кипер MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger, 2012
Кипер MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger
MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger
2012, 478 852 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
58 500 EUR
Кипер MAN TGS 18.440 4x4 EURO5 Kipper mit Kran Palfinger, 2012
Кипер Mercedes-Benz ACTROS 2644 6x4 EURO5 DSK mit Bordmatik Meiller
Mercedes-Benz ACTROS 2644 6x4 EURO5 DSK mit Bordmatik Meiller
2011, 443 518 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz ACTROS 2644 6x4 EURO5 DSK mit Bordmatik Meiller, 2011
Кипер Mercedes-Benz ACTROS 2644 6x4 EURO5 DSK mit Bordmatik Meiller
Mercedes-Benz ACTROS 2644 6x4 EURO5 DSK mit Bordmatik Meiller
2011, 443 518 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Кипер Mercedes-Benz ACTROS 2644 6x4 EURO5 DSK mit Bordmatik Meiller, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.