Кипер MAN TGA 28.350 6x4-4 Meiller Kipper + Kran +Winterd.

Онлајн: 23ден

Бренд MAN
Модел TGA
Идентификација G160254___1
Година на производство 2006
Километража 355 839 km
Бруто тежина 28 000 kg
Хидраулика
Боја портокалова
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 4
 • гориво: дизел
 • поместување: 10 518 cc
 • излезна моќност: 349 hp (260 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x4
 • број на оски: 3-оски
 • погон на сите тркала
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • клима уред
Опрема
 • кран
59900 EUR
59 900
EUR
 • 3 692 595 MKD
 • 71 307 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
11:42
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
59 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер MAN TGA 28.350 6x4-4 Meiller Kipper + Kran +Winterd.
MAN TGA 28.350 6x4-4 Meiller Kipper + Kran +Winterd.
2006, 355 839 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
59 900 EUR
Кипер MAN TGA 28.350 6x4-4 Meiller Kipper + Kran +Winterd., 2006
Кипер MAN TGA 28.350 6x4-4 Meiller Kipper + Kran +Winterd.
MAN TGA 28.350 6x4-4 Meiller Kipper + Kran +Winterd.
2006, 355 839 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
59 900 EUR
Кипер MAN TGA 28.350 6x4-4 Meiller Kipper + Kran +Winterd., 2006
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
2008, 259 130 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
58 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst, 2008
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
2008, 259 130 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
58 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst, 2008
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
2008, 370 463 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
54 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst, 2008
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
2008, 370 463 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
54 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst, 2008
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
2008, 242 015 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
59 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst, 2008
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst
2008, 242 015 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
59 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 Meiller Kipper Winterdienst, 2008
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 BL Eur 6 Winterd. Wechselfahrg.
MAN TGS 28.400 6x4-4 BL Eur 6 Winterd. Wechselfahrg.
2015, 63 466 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
92 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 BL Eur 6 Winterd. Wechselfahrg., 2015
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 BL Eur 6 Winterd. Wechselfahrg.
MAN TGS 28.400 6x4-4 BL Eur 6 Winterd. Wechselfahrg.
2015, 63 466 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
92 900 EUR
Кипер MAN TGS 28.400 6x4-4 BL Eur 6 Winterd. Wechselfahrg., 2015
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 EURO6 DSK Meiller Kipper
Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 EURO6 DSK Meiller Kipper
2018, 87 584 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
89 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 EURO6 DSK Meiller Kipper, 2018
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 EURO6 DSK Meiller Kipper
Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 EURO6 DSK Meiller Kipper
2018, 87 584 km, 8x6, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
89 900 EUR
Кипер Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 EURO6 DSK Meiller Kipper, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.