Кипер Iveco AD410TW TRAKKER 450 8x8 Euro 6 Muldenkipper TOP!

68 500 EUR

Нето цена
ТипКипер
Година2017
ЗемјаГерманија
Телефон+495613102......

IVECO Trakker на лизинг

Онлајн: 1мес 21ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендIVECO
МоделTrakker
ИдентификацијаG160348
Година на производство2017
Километража102466 km
Бруто тежина40000 kg
Хидраулика
Бојасина
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 6
Гориводизел
Поместување12882 cc
Излезна моќност450 hp
Менувачавтоматски
Шасија/суспензија
Конфигурација на оска8x8
Број на оски4-оски
Погон на сите тркала
Кабина/внатрешност
Клима уред

Опис

Interne Fahrzeugnr.: G160348

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Volle Garantie bis 03/2021 bei IVECO

IVECO TRAKKER 450

Allrad 8x8

331 KW

Blattgefedert VA und HA

Zul. Gesamtgewicht 41.000 Kg

Leergewicht 16.200 Kg

Euro 6

Rückfahrtkamera

MEILLER KIPPERAUFBAU

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G160348
  • Kaufpreis: 68.500,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 957****,64 €

Restwert: 13.700,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Побарајте подетални информации

Продавач

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

+495613102...
Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
Локално време на дилерот — 11:13

Лица за контакт

Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.