Кипер Iveco 340X 480 8x4 Meiller DSK mit Bordmatik

picture_as_pdf

94 900 EUR

Нето цена

Тип

Кипер

Година

2019

Земја

Германија

Телефон

+49 561310......

IVECO на лизинг

Објавено: 7ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендIVECO
Број на огласG180015___1
Година на производство2019
Километража68898 km
Бруто тежина32000 kg
Бојабела
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 6
Гориводизел
Поместување11120 cc
Излезна моќност480 hp
Менувачавтоматски
Шасија/суспензија
Конфигурација на оска8x4
Број на оски4-оски
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
Клима уред
Опис

Interne Fahrzeugnr.: G180015

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Espanol, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Automatik

480 PS

Leergewicht 14.495 Kg

Zul. Gesamtgewicht 32.000 Kg

Meiller Kipperaufbau Dreiseitenkipper mit Bordmatik

Blattfederung VA und HA

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G180015
  • Kaufpreis: 94.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 1.326****,72 €

Restwert: 18.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Побарајте подетални информации
Продавач

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

4.0 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone
language

www.golec.de

access_time

Локално време на дилерот — 16:10

Лица за контакт
Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Golec Nutzfahrzeuge

t1 test unit Камион

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.