Нов Кипер Isuzu NPR 85 за продажба - ID: 7884981
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Isuzu NPR 85

Нов КиперIsuzu NPR 85
Ново|2023|4330 kg|7595 kg

Нов Кипер Isuzu NPR 85

Објавено: 3мес 23ден

PDF
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 1
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 2
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 3
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 4
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 5
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 6
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 7
Нов Кипер Isuzu NPR 85: слика 8
Ask for all available pictures

Објавено: 3мес 23ден

PDF
Бренд

Број на оглас

I85DT23
Година на производство

2023
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

3265 kg
Бруто тежина

7595 kg
Корисна носивост

4330 kg

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

цилиндри на моторот

4
мотор

4JJ1-TC
менувач

пренос

manual
Шасија/суспензија
основа на тркалото

2765 mm
ABS - антиблокирачки систем за сопирање

гуми

7.50R-16R12 PR
резервоар за гориво

100 l
Тело/надградба
заден кипер

Кабина/внатрешност
електрични прозори

централна брава

радио

CD плеер

Повеќе информации

Model description: ISUZU NPR 85 DUMP TRUCK A/C CL MY23 Light Duty Code Diesel

OUTPUT: 130 PS @ 2,800 RPM

TORQUE kg-m/rpm: 34/ 1,600-2600

BODY TYPE: REAR SIDE DROP GATE DUMP BODY

CARGO DECK (mm): L 3,240 x W 2,000 x H 370

FRONT SUSPENSION: SEMI-ELLIPTIC ALLOY LEAF SPRINGS WITH DOUBLE ACTING SHOCK ABSORBERS

REAR SUSPENSION: SEMI-ELLIPTIC ALLOY LEAF SPRINGS WITH DOUBLE ACTING SHOCK ABSORBERS

BRAKES (FRONT & REAR): HYDRAULIC,VACUUM ASSISTED DUAL CIRCUIT DRUMS

TARE WEIGHT ( Kgs): 3,265

gross weight: 7,300 mm

REVERSE WARNING BUZZER

RECIRCULATING BALL & NUT TYPE WITH POWER ASSIST

SIDE REFLECTORS

PRE AIR CLEANER

DOOR LOCK

EXHAUST BRAKES

SIDE GUARD

FUEL TANK LOCK

REAR BUMPER

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment