Кипери


2 608
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 131 1/131   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Atego 1223 Palfinger kraan & kipsysteem - кипер
 16
17 000 EUR
Нето цена
2000
320 904 km
4x2
287 hp
Корисна носивост: 4 280 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 02/087

Iveco 80E15  - кипер
 15
7 500 EUR
2000
216 326 km
Бруто тежина: 6 060 kg

Онлајн: 3мес 17ден

Hogeboom-machinery

12

Холандија, Niederlande, Roelofarendsveen

Идентификација 3724

MAN TGA 26.390 TIPPER + TRACTOR UNIT-AC-MANUAL GEARBOX - кипер
 16
Прашајте за цена
2005
210 000 km
6x4
390 hp
Корисна носивост: 13 320 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 8час 6мин

TR-D TRUCKS

Белгија, Menen

Mercedes-Benz Arocs 4145 8X4 Manual Hydraulik Meiller Tipper 20m3 Euro 3 - кипер
 16
109 900 EUR
Нето цена
Ново
2021
11 km
8x4
450 hp

Онлајн: 8час 38мин

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146551

Mercedes-Benz Arocs 4145 8X4 Manual Hydraulik Meiller Tipper 20m3 Euro 3 - кипер
 16
109 900 EUR
Нето цена
Ново
2021
11 km
8x4
450 hp

Онлајн: 8час 38мин

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146553

Mercedes-Benz Arocs 4145 8X4 Manual Hydraulik Meiller Tipper 20m3 Euro 3 - кипер
 16
109 900 EUR
Нето цена
Ново
2021
11 km
8x4
581 hp

Онлајн: 8час 38мин

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146554

VOLVO FM9 - кипер
 17
18 700 EUR
Нето цена
2001
595 000 km
6x4

Онлајн: 14час 15мин

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autostarts"

Латвија, Rīga

VOLVO FM7 - кипер
 6
21 700 EUR
Нето цена
2001
420 000 km

Онлајн: 14час 15мин

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autostarts"

Латвија, Rīga

Iveco Eurotrakker 260 E44W tipper 6x6 - EURO 3  - кипер
 20
20 300 EUR
2001
700 600 km
6x6
440 hp

Онлајн: 15час

Fiš d.o.o.

9

Словенија, Gomilsko, Slovenia, Gomilsko, Slovenia

Mercedes-Benz NG 2626 V8 K 6x6 Meiller tipper  - кипер
 20
17 900 EUR
1980
531 300 km
6x6
252 hp

Онлајн: 15час 1мин

Fiš d.o.o.

9

Словенија, Gomilsko, Slovenia, Gomilsko, Slovenia

Mercedes-Benz 2626 K 6x6 Meiller tipper  - кипер
 20
17 900 EUR
1980
531 300 km
6x6
252 hp

Онлајн: 15час 1мин

Fiš d.o.o.

9

Словенија, Gomilsko, Slovenia, Gomilsko, Slovenia

Scania 8X4 * WYWROTKA * TACHO NA TARCZKI * ZADBANA - кипер
 20
32 636.79 EUR
2006
600 000 km
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 15час 19мин

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

Iveco Ad410t44 - кипер
 8
26 500 EUR
2007
171 079 km
8x4
440 hp
Корисна носивост: 23 500 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 15час 23мин

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco Mp410e44h - кипер
 5
19 500 EUR
2004
496 825 km
8x4
440 hp
Корисна носивост: 23 100 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 15час 24мин

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco Ad 340t45 - кипер
 8
73 700 EUR
2017
94 284 km
8x4
450 hp
Корисна носивост: 16 000 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 15час 24мин

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Man Tga 35400 - кипер
 8
36 500 EUR
2008
304 136 km
8x4
400 hp
Корисна носивост: 21 100 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 15час 24мин

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

MAN TGA 35.390 2 old Bordmatic billencs - кипер
 12
34 810 EUR
Нето цена
2006
463 117 km
8x4
384 hp
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 15час 26мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

IVECO Trakker 310 4x4 Darus 2 old billencs - кипер
 12
39 820 EUR
Нето цена
2007
427 000 km
309 hp
Корисна носивост: 7 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 15час 26мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MERCEDES-BENZ Actros 2545 - кипер
 12
56 800 EUR
Нето цена
2014
859 000 km
6x2
Корисна носивост: 8 388 607 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 15час 26мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MAN TGL 12.220 Darus 2 old Bordmatic billencs - кипер
 12
51 930 EUR
Нето цена
2012
126 000 km
219 hp
Корисна носивост: 5 000 000 kg
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 15час 26мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MERCEDES-BENZ Atego 1022 3 old Billencs - кипер
 11
34 670 EUR
Нето цена
2012
149 777 km
214 hp
Бруто тежина: 10 500 kg

Онлајн: 15час 26мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MAN TGA 35.350 8x4 Darus emelőhorgos felépítménnyel - кипер
 12
35 780 EUR
Нето цена
2006
540 437 km
8x4
344 hp
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 15час 26мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

1 2 3 131   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.