Камиони за продажба на добра


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Fiat Verkaufsfahrzeug Seico - камион за продажба на добра
32 800 EUR
Нето цена
Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
90 400 EUR
Нето цена
Volvo FH 460 i save - камион за продажба на добра
 20
84 500 EUR
2020
175 000 km

Онлајн: 2ден

TruckPoint SIA

Латвија, Avotiņu iela 4, Bērzmente, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123, Latvia

Mercedes-Benz Sprinter 416cdi Klima Verkaufswagen Mini Sattel - камион за продажба на добра
 17
7 990 EUR
2005
655 550 km
160 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Австрија, Söding

Fiat Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 20
99 900 EUR
Нето цена
Ново
2021
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 8ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 65283

Fiat Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 20
105 000 EUR
Нето цена
Ново
2021
140 hp
Бруто тежина: 4 500 kg

Онлајн: 8ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 64993

Fiat Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 16
98 500 EUR
Нето цена
Ново
2021
120 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 8ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 65278

Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 16
90 400 EUR
Нето цена
Ново
2021
145 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 8ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 65248

Fiat Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 11
48 800 EUR
Нето цена

Онлајн: 11ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 11
44 900 EUR
Нето цена

Онлајн: 11ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 19
74 500 EUR
Нето цена

Онлајн: 11ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Mercedes-Benz Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 20
48 500 EUR
Нето цена

Онлајн: 11ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

PIAGGIO Ape Classic - камион за продажба на добра
 20
7 376 EUR
Нето цена
Ново
2020
10 km
8 hp
Корисна носивост: 675 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Онлајн: 19ден

Firma Wanicki Sp. z o. o.

D T I I P Y J L

Полска, Mogilany

Fiat Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 20
56 800 EUR
Нето цена
2015
188 800 km
177 hp
Бруто тежина: 6 500 kg

Онлајн: 19ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 64147

Fiat Verkaufsfahrzeug Seico - камион за продажба на добра
 13
59 800 EUR
Нето цена
2019
60 000 km
131 hp
Бруто тежина: 3 090 kg

Онлајн: 19ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 22533

Fiat Verkaufsfahrzeug Seico - камион за продажба на добра
 17
32 800 EUR
Нето цена
2009
140 500 km
101 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 19ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 22531

Fiat Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 20
78 900 EUR
Нето цена
2012
217 800 km
177 hp
Бруто тежина: 6 500 kg

Онлајн: 19ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 63419

FORD New - камион за продажба на добра
 20
8 317 EUR
Нето цена
Ново

Онлајн: 21ден

Długosz-Auto-Center

Полска, Daleszyce

IVECO 175.24 AUTONEGOZIO - камион за продажба на добра
 20
Прашајте за цена
1988
384 000 km
4x2

Онлајн: 22ден

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

6

Италија, Chiusa di Pesio (CN)

Идентификација BRIV098

Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns - камион за продажба на добра
 12
34 700 EUR
Нето цена
2015
104 500 km
125 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 23ден

Borco Höhns GmbH

Германија, Rotenburg

Идентификација 64121

Freightliner FL 60 Food Truck Wohnmobil Tiny House - камион за продажба на добра
 20
22 900 EUR
Нето цена
2002
184 001 km
4x2
305 hp

Онлајн: 29ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

 New EVENT, SZKOLENIA TARGI !!!FREE TRANSPORT 4 YOU!!! - камион за продажба на добра
 10
33 255 EUR
Нето цена
Ново
2021
4x2
162 hp
Корисна носивост: 660 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 7ден

IDEX Sp. z o.o.

Полска, Bytom

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.