Камиони за подигање контејнери

Резултати пронајдени: 168

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Камиони за подигање контејнери
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Километража km
 • Конфигурација на оска
 • Емисиона класа
 • Гориво
 • Опции
 • За транспорт на
 • Бруто тежина, kg
 • Излезна моќност, hp
 • Менувач
Камион за подигање контејнери Volvo FM 400 6x2
15
Камион за подигање контејнери
Volvo FM 400 6x2
Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.
Холандија
Година на производство: 2007
Километража: 696019 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 400 hp
Бруто тежина: 26000 kg
26 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Камион за подигање контејнери MAN TGS 26.430 6x2-4 LL CH / EURO 6D / FACTORY NEW / NEW MODEL
20
Камион за подигање контејнери
MAN TGS 26.430 6x2-4 LL CH / EURO 6D / FACTORY NEW / NEW MODEL
CIEZAROWKI.PL.
Полска
Ново
Година на производство: 2021
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 423 hp
Бруто тежина: 26000 kg
92 820  EUR
Нето цена
Онлајн: 1час 23мин
Камион за подигање контејнери Mercedes-Benz Absetzkipper GERGEN TAK 25 auf Abrollrahmen
9
Камион за подигање контејнери
Mercedes-Benz Absetzkipper GERGEN TAK 25 auf Abrollrahmen
Hüffermann Krandienst GmbH
Германија
Година на производство: 1994
Километража: 499 km
6 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2час 37мин
Камион за подигање контејнери DAF CF85-360 6X2 FAN HYVALIFT PORTAAL
20
Камион за подигање контејнери
DAF CF85-360 6X2 FAN HYVALIFT PORTAAL
Vierboom Trucks B.V.
Холандија
Година на производство: 2007
Километража: 765006 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 360 hp
Корисна носивост: 13180 kg
Бруто тежина: 26500 kg
19 299  EUR
Нето цена
Онлајн: 13час 33мин
Камион за подигање контејнери Volvo FH 500 Euro 6 Absetkipper VDL Liftachse
13
Камион за подигање контејнери
Volvo FH 500 Euro 6 Absetkipper VDL Liftachse
Autopark-A5
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 336974 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 510 hp
Бруто тежина: 26000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1ден
Камион за подигање контејнери DAF CF 85 410 FAG 6x2*4 Manual Hyvalift
13
Камион за подигање контејнери
DAF CF 85 410 FAG 6x2*4 Manual Hyvalift
Janssen Trucks
Холандија
Година на производство: 2011
Километража: 507000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 409 hp
21 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион за подигање контејнери DAF CF 85 85CF
11
Камион за подигање контејнери
DAF CF 85 85CF
Wakker Trading International B.V.
Холандија
Година на производство: 2004
Километража: 563866 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 430 hp
Корисна носивост: 14960 kg
Бруто тежина: 26500 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 2ден
Камион за подигање контејнери DAF CF 75.310 manual euro 3
13
Камион за подигање контејнери
DAF CF 75.310 manual euro 3
Kleyn Trucks
Холандија
Година на производство: 2005
Километража: 877186 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 314 hp
Корисна носивост: 9240 kg
Бруто тежина: 18600 kg
14 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион за подигање контејнери Scania 80 1968
20
Камион за подигање контејнери
Scania 80 1968
Blinto AB
Шведска
540  EUR
Аукција
Онлајн: 3ден
Камион за подигање контејнери Mercedes Actros 2540
12
Камион за подигање контејнери
Mercedes Actros 2540
ABLIS POIDS LOURDS
Франција
Година на производство: 2000
Километража: 671675 km
Конфигурација на оска: 6x2
Бруто тежина: 26000 kg
15 000  EUR
Онлајн: 4ден
Камион за подигање контејнери Volvo FM 9.300 14 ton's portaalarmsysteem
7
Камион за подигање контејнери
Volvo FM 9.300 14 ton's portaalarmsysteem
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2009
Километража: 759978 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 309 hp
Корисна носивост: 9370 kg
Бруто тежина: 20000 kg
18 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Камион за подигање контејнери Mercedes-Benz Arocs 2545L 6x2 Hyvalift NG2018TAXL Retarder ADR
15
Камион за подигање контејнери
Mercedes-Benz Arocs 2545L 6x2 Hyvalift NG2018TAXL Retarder ADR
Stefan Ebert GmbH
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 239141 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 449 hp
Бруто тежина: 26000 kg
74 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Камион за подигање контејнери MAN TGA 28.480 6x4-4 Lenk-Liftachse | AHK | Intarder
15
Камион за подигање контејнери
MAN TGA 28.480 6x4-4 Lenk-Liftachse | AHK | Intarder
Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG
Германија
Година на производство: 2007
Километража: 228880 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 479 hp
Корисна носивост: 12700 kg
Бруто тежина: 26000 kg
33 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Камион за подигање контејнери VOLVO FL 240 AdBlue JOAB Aufbau Absetzkipper
1
20
Камион за подигање контејнери
VOLVO FL 240 AdBlue JOAB Aufbau Absetzkipper
Ahmad Khaibar Zoltani
Германија
Година на производство: 2007
Километража: 369203 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 237 hp
Корисна носивост: 7760 kg
Бруто тежина: 16000 kg
13 550  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Камион за подигање контејнери, камион со кран MERCEDES BENZ ATEGO 1526-160
14
Камион за подигање контејнери, камион со кран
MERCEDES BENZ ATEGO 1526-160
Troostwijk Auctions
Словенија
Година на производство: 2008
5 000  EUR
Аукција
Онлајн: 9ден
Камион за подигање контејнери, камион со кран RENAULT MIDLUM 280.18
14
Камион за подигање контејнери, камион со кран
RENAULT MIDLUM 280.18
Automoción La Junquera, SL
Шпанија
Година на производство: 2008
Километража: 260000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 280 hp
Корисна носивост: 9549 kg
Бруто тежина: 18000 kg
42 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Камион за подигање контејнери, камион со кран Scania R480 8x2
15
Камион за подигање контејнери, камион со кран
Scania R480 8x2
Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.
Холандија
Година на производство: 2008
Километража: 524757 km
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 480 hp
Бруто тежина: 32000 kg
49 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Камион за подигање контејнери, камион со кран Scania R480 8x2
0
Камион за подигање контејнери, камион со кран
Scania R480 8x2
Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.
Холандија
Година на производство: 2008
Километража: 524757 km
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 480 hp
Бруто тежина: 32000 kg
49 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Камион за подигање контејнери Volvo FM 400 6x2
15
Камион за подигање контејнери
Volvo FM 400 6x2
Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.
Холандија
Година на производство: 2007
Километража: 696019 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 400 hp
Бруто тежина: 26000 kg
26 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Камион за подигање контејнери Mercedes-Benz SK 2631. Blatt Blatt. 13 Ton Axcel. German
0
Камион за подигање контејнери
Mercedes-Benz SK 2631. Blatt Blatt. 13 Ton Axcel. German
Rehmats Im-Export GmbH
Германија
Година на производство: 1996
Километража: 530000 km
Конфигурација на оска: 6x4
Излезна моќност: 313 hp
23 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 11ден
Камион за подигање контејнери SCANIA R480 Konténeres Meiller felépítmény
15
Камион за подигање контејнери
SCANIA R480 Konténeres Meiller felépítmény
Laslo Truck
Унгарија
Година на производство: 2009
Километража: 489000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 473 hp
Бруто тежина: 18000 kg
21 190  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Страница 1 од 9
Резултати пронајдени: 168
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.