Камиони за пијалоци


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Actros 2543 LL 6x2 Getränkekoffer+LBW mehrfach!! - камион за пијалоци
 15
47 890 EUR
Нето цена
2016
468 800 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 12мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 053196

Mercedes-Benz Actros 2543 LL 6x2 Getränkekoffer+LBW mehrfach!! - камион за пијалоци
 15
51 890 EUR
Нето цена
2016
381 800 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 12мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 052885

Mercedes-Benz Actros 2543 LL 6x2 Getränkekoffer+LBW mehrfach!! - камион за пијалоци
 15
49 890 EUR
Нето цена
2016
425 800 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 12мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 053195

Mercedes-Benz Actros 2543 LL 6x2 Getränkekoffer+LBW mehrfach!! - камион за пијалоци
 15
49 890 EUR
Нето цена
2016
418 400 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 12мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 052884

Mercedes-Benz Actros 2543 LL 6x2 Getränkekoffer+LBW mehrfach!! - камион за пијалоци
 15
46 890 EUR
Нето цена
2016
500 000 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 12мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 052886

Mercedes-Benz Actros 2543 LL 6x2 Getränkekoffer+LBW mehrfach!! - камион за пијалоци
 15
49 890 EUR
Нето цена
2016
422 300 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 12мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 053198

Scania G 410 / Retarder / Lift-Lenkachse / with trailer - камион за пијалоци
 20
59 950 EUR
Нето цена
2014
265 596 km
6x2
411 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

7

Германија, Salzgitter

Scania G 410 / Retarder / Lift-Lenkachse / with trailer - камион за пијалоци
 20
59 950 EUR
Нето цена
2014
264 235 km
6x2
411 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

7

Германија, Salzgitter

Mercedes-Benz Actros 2543 LL 6x2 Getränkekoffer+LBW mehrfach!! - камион за пијалоци
 15
49 890 EUR
Нето цена
2016
400 000 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 5ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 053777

SCANIA P 320 DB6x24MLB - камион за пијалоци
 15
Прашајте за цена
2016
87 940 km
319 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 8ден

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Berlin

S

Германија, 14974 Ludwigsfelde

Идентификација UVB210281

MAN 8.220 4x2 Getränkekoffer Blatt/Luft - камион за пијалоци
 13
4 000 EUR
Нето цена
1998
381 000 km
220 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 18ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 1101

SCANIA P 320 DB6x24MLB - камион за пијалоци
 15
Прашајте за цена
2016
117 802 km
319 hp
Корисна носивост: 15 440 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 22ден

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Berlin

S

Германија, 14974 Ludwigsfelde

Идентификација UVB210282

MAN TGM26.340 6x2-4SchwenkW/Lenkachse/LBW2,5to/47Tkm - камион за пијалоци
 20
72 800 EUR
Нето цена
2016
47 092 km
6x2
341 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 24ден

Bauer GmbH

Германија, Steinach

Mercedes-Benz 2523 6x2 Lenkachse Schwenkwand Schaltgetriebe - камион за пијалоци
 9
Прашајте за цена
2002
310 991 km
6x2
231 hp

Онлајн: 1мес 3ден

Billen Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Fließem

Идентификација 4527

Iveco Eurocargo ML120EL21 Getränkepritsche+LBW Abbiege - камион за пијалоци
 15
37 890 EUR
Нето цена
2015
190 574 km
4x2
207 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1мес 6ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 641483

RENAULT MIDLUM 220.12 - камион за пијалоци
 8
23 000 EUR
2011
242 322 km
6x6

Онлајн: 1мес 7ден

TRUCKSUR

12

Шпанија, Sevilla

Mercedes-Benz Actros 2541 L Getränkepritsche LBW RFK Schiebepl - камион за пијалоци
 15
29 890 EUR
Нето цена
2012
245 250 km
6x2
408 hp
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 665852

Iveco 120E25 Eurocargo / Getränke / BÄR LBW / Schalter - камион за пијалоци
 20
41 800 EUR
Нето цена
2015
61 077 km
4x2
252 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 2мес 4ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Идентификација 0524721

Scania P 410 LL FD Lang *Retarder/Lenk+Lift/LBW/ACC/LDW - камион за пијалоци
 20
39 990 EUR
Нето цена
2015
349 000 km
6x2
411 hp
Бруто тежина: 26 100 kg

Онлајн: 2мес 12ден

Noor Automobile

Германија, Mühlheim am Main

Идентификација A10 , 5399285

Volvo FM 340 * GETRÄNKEKOFFER * ANALOG TACHO * - камион за пијалоци
 19
7 990 EUR
Нето цена
2006
865 500 km
4x2
340 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 22ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Babenhausen

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.