Камион за добиток DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach

Онлајн: 1мес 6ден

Бренд DAF
Модел XF 105
Година на производство 2010
Километража 798 000 km
Ширина 2 550 mm
Висина 4 000 mm
Боја зелена
Локација Германија, Dorsten
Телефон +49 (0)171...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 3-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
 • ширина на утовар: 2 550 mm
 • висина на утовар: 4 000 mm
Кабина/внатрешност
 • паркинг грејач
 • систем на навигација
28290 EUR
28 290
EUR
 • 1 739 413 MKD
 • 34 386 USD

Нето цена

Продавач
WS Trucks GmbH
WS Trucks GmbH Германија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:53
28 290
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион за добиток DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
2010, 798 000 km, 6x2, 3-оски
Германија, Dorsten
28 290 EUR
Камион за добиток DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach, 2010
Камион за добиток DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
2010, 798 000 km, 6x2, 3-оски
Германија, Dorsten
28 290 EUR
Камион за добиток DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach, 2010
Камион за добиток DAF XF 480 "Neu" Menke 3 Stock Hubdach
DAF XF 480 "Neu" Menke 3 Stock Hubdach
2020, 15 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
139 890 EUR
Камион за добиток DAF XF 480 "Neu" Menke 3 Stock Hubdach, 2020
Камион за добиток DAF XF 480 "Neu" Menke 3 Stock Hubdach
DAF XF 480 "Neu" Menke 3 Stock Hubdach
2020, 15 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
139 290 EUR
Камион за добиток DAF XF 480 "Neu" Menke 3 Stock Hubdach, 2020
Камион за добиток MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach
MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach
2011, 821 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
33 490 EUR
Камион за добиток MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach, 2011
Камион за добиток MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach
MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach
2011, 821 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
33 490 EUR
Камион за добиток MAN TGX 26.440 LX Menke 3 Stock Hubdach, 2011
Камион за добиток MAN TGX 26.480 XL Menke 3 Stock Vollalu Hubdach
MAN TGX 26.480 XL Menke 3 Stock Vollalu Hubdach
2015, 784 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
Камион за добиток MAN TGX 26.480 XL Menke 3 Stock Vollalu Hubdach, 2015
Камион за добиток Menke 1 Stock Aufbau
Menke 1 Stock Aufbau
1998, 1 597 km, 2-оски
Германија, Dorsten
2 890 EUR
Камион за добиток Menke 1 Stock Aufbau, 1998
Камион за добиток Mercedes-Benz Actros 2541 Menke 3 Stock Vollalu
Mercedes-Benz Actros 2541 Menke 3 Stock Vollalu
2005, 889 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
19 890 EUR
Камион за добиток Mercedes-Benz Actros 2541 Menke 3 Stock Vollalu, 2005
Камион за добиток Mercedes-Benz Actros 2541 Menke 3 Stock Vollalu
Mercedes-Benz Actros 2541 Menke 3 Stock Vollalu
2005, 889 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
19 890 EUR
Камион за добиток Mercedes-Benz Actros 2541 Menke 3 Stock Vollalu, 2005
Камион за добиток Mercedes-Benz KABA 4 Stock Vollalu 2004 Hubdach
Mercedes-Benz KABA 4 Stock Vollalu 2004 Hubdach
2004, 3 000 km
Германија, Dorsten
9 980 EUR
Камион за добиток Mercedes-Benz KABA 4 Stock Vollalu 2004 Hubdach, 2004
Камион за добиток Mercedes-Benz Actros 2551 Menke 4 Stock Vollalu Hubach
Mercedes-Benz Actros 2551 Menke 4 Stock Vollalu Hubach
2013, 752 999 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Dorsten
Камион за добиток Mercedes-Benz Actros 2551 Menke 4 Stock Vollalu Hubach, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.