Камиони за добиток

Резултати пронајдени: 155

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Камиони за добиток
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Километража km
 • Конфигурација на оска
 • Емисиона класа
 • Гориво
 • Опции
 • За транспорт на
 • Бруто тежина, kg
 • Излезна моќност, hp
 • Менувач
Камион за добиток Mercedes-Benz ATEGO 1018 L
20
Камион за добиток
Mercedes-Benz ATEGO 1018 L
Auto Viger
Белгија
Година на производство: 2011
Километража: 303656 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 177 hp
Бруто тежина: 10500 kg
48 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Камион за добиток Volvo FL612
1
20
Камион за добиток
Volvo FL612
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2001
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 179 hp
Корисна носивост: 4890 kg
Бруто тежина: 11990 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 8час 11мин
Камион за добиток Volvo 2 FLOORS RVS Bucket for animal transport (Only the Bucket)
13
Камион за добиток
Volvo 2 FLOORS RVS Bucket for animal transport (Only the Bucket)
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Прашајте за цена
Онлајн: 8час 11мин
Камион за добиток MERCEDES-BENZ SPRINTER
10
Камион за добиток
MERCEDES-BENZ SPRINTER
AGORASTORE
Франција
Година на производство: 2001
Километража: 355679 km
Излезна моќност: 154 hp
12 000  EUR
Аукција
Онлајн: 22час 13мин
Камион за добиток VOLVO FM400 6X2 BOX HEATING + 2 FLOOR + LIFT
1
20
Камион за добиток
VOLVO FM400 6X2 BOX HEATING + 2 FLOOR + LIFT
Engeros Otepaa OU
Естонија
Година на производство: 2009
Километража: 492672 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 393 hp
Корисна носивост: 12805 kg
Бруто тежина: 27000 kg
19 750  EUR
Онлајн: 1ден
Камион за добиток 1997 Scania 124-360
20
Камион за добиток
1997 Scania 124-360
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 1997
Километража: 719389 km
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 2ден
Камион за добиток Mercedes 814
20
Камион за добиток
Mercedes 814
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Обединето Кралство
Километража: 283512 km
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 2ден
Камион за добиток SCANIA G480 + 2 FLOORS
1
20
Камион за добиток
SCANIA G480 + 2 FLOORS
Engeros Otepaa OU
Естонија
Година на производство: 2013
Километража: 487000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 473 hp
Корисна носивост: 12805 kg
Бруто тежина: 27000 kg
25 900  EUR
Онлајн: 3ден
Камион за добиток Volvo FM 9 340 4x2
1
20
Камион за добиток
Volvo FM 9 340 4x2
KB Auto Eesti OÜ
Естонија
Година на производство: 2003
Километража: 531886 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 340 hp
Корисна носивост: 9625 kg
Бруто тежина: 19600 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Камион за добиток Mercedes-Benz 2548 L 6X2 Euro 5
20
Камион за добиток
Mercedes-Benz 2548 L 6X2 Euro 5
Palm Truck AB
Шведска
Година на производство: 2007
Километража: 666514 km
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 476 hp
Бруто тежина: 27000 kg
15 762  EUR
Онлајн: 4ден
Камион за добиток Volvo för 5 hästar
20
Камион за добиток
Volvo för 5 hästar
Blinto AB
Шведска
7 371  EUR
Аукција
Онлајн: 5ден
Камион за добиток DAF AE55LF-12
20
Камион за добиток
DAF AE55LF-12
Troostwijk Auctions
Белгија
Километража: 267374 km
Излезна моќност: 217 hp
1 000  EUR
Аукција
Онлајн: 6ден
Камион за добиток Nissan KEQ558
14
Камион за добиток
Nissan KEQ558
Troostwijk Auctions
Белгија
Година на производство: 1997
Километража: 130949 km
Корисна носивост: 3500 kg
1 000  EUR
Аукција
Онлајн: 6ден
Камион за добиток Iveco Eurostar 440E42 Manual injection (Euro 2), closed box livestock, 3 floors moving
20
Камион за добиток
Iveco Eurostar 440E42 Manual injection (Euro 2), closed box livestock, 3 floors moving
M.V.INTERTRADE
Холандија
Година на производство: 1999
Километража: 283171 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 2
Излезна моќност: 420 hp
12 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Камион за добиток Mercedes-Benz ATEGO 815 EURO 3 FULL STEEL SUSPENSION HOLLAND TRUCK MANUAL GEARBO
18
Камион за добиток
Mercedes-Benz ATEGO 815 EURO 3 FULL STEEL SUSPENSION HOLLAND TRUCK MANUAL GEARBO
Semtrade B.V.
Холандија
Година на производство: 2001
Километража: 574747 km
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 150 hp
Корисна носивост: 1910 kg
Бруто тежина: 7490 kg
3 950  EUR
Онлајн: 8ден
Камион за добиток IVECO 75E14
20
Камион за добиток
IVECO 75E14
Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso
Италија
Година на производство: 1996
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 8ден
Камион за добиток SCANIA R164-480 Topline 6x2
20
Камион за добиток
SCANIA R164-480 Topline 6x2
Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso
Италија
Година на производство: 2003
Километража: 368925 km
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 8ден
Камион за добиток Mercedes-Benz ATEGO 1018 L
20
Камион за добиток
Mercedes-Benz ATEGO 1018 L
Auto Viger
Белгија
Година на производство: 2011
Километража: 303656 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 177 hp
Бруто тежина: 10500 kg
48 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Камион за добиток Iveco Eurocargo
18
Камион за добиток
Iveco Eurocargo
Troostwijk Auctions
Белгија
Километража: 69517 km
Корисна носивост: 1210 kg
1 500  EUR
Аукција
Онлајн: 9ден
Камион за добиток Volvo FM 420 6x2 Gyvuliu pervezimui
20
Камион за добиток
Volvo FM 420 6x2 Gyvuliu pervezimui
MJAA Trucks
Литванија
Година на производство: 2010
Излезна моќност: 422 hp
18 900  EUR
Онлајн: 10ден
Камион за добиток Scania R420 6x2 Euro 5 Livestock
9
Камион за добиток
Scania R420 6x2 Euro 5 Livestock
Euro Nor A/S
Данска
Година на производство: 2007
Километража: 943000 km
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 420 hp
Прашајте за цена
Онлајн: 12ден
Страница 1 од 8
Резултати пронајдени: 155
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.