Слични понуди

Камион со страна на спуштање MAN - 26.403 FNLLW
MAN - 26.403 FNLLW
1998, 1 436 736 km, Дизел, 3-оски
Чешка република
12 000 EUR
Камион со страна на спуштање MAN - 26.403 FNLLW, 1998
Камион со страна на спуштање MAN 26 403 6x2, EURO 2, Manual, Heila crane + Hydraulic Jip, Remote, Borden
MAN 26 403 6x2, EURO 2, Manual, Heila crane + Hydraulic Jip, Remote, Borden
1998, 786 000 km, 6x2, Дизел
Холандија, Ede
15 750 EUR
Камион со страна на спуштање MAN 26 403 6x2, EURO 2, Manual, Heila crane + Hydraulic Jip, Remote, Borden, 1998
Камион со страна на спуштање MAN T 19 F 310
MAN T 19 F 310
2002, 278 000 km, Дизел
Белгија, Meer
Камион со страна на спуштање MAN T 19 F 310, 2002
Камион со страна на спуштање MAN 8.224 + MANUAL
MAN 8.224 + MANUAL
2000, 168 696 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
Камион со страна на спуштање MAN 8.224 + MANUAL, 2000
Камион со страна на спуштање MAN 8.224 + MANUAL
MAN 8.224 + MANUAL
2000, 168 696 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
Камион со страна на спуштање MAN 8.224 + MANUAL, 2000
Камион со страна на спуштање MAN 26.403 6x2 Long Chassis, Hydraulik,
MAN 26.403 6x2 Long Chassis, Hydraulik,
1997, 639 000 km, 6x2, 3-оски
Германија, Fließem
Камион со страна на спуштање MAN 26.403 6x2 Long Chassis, Hydraulik,, 1997
Камион со страна на спуштање MAN LE 8.180 + Manual
MAN LE 8.180 + Manual
2005, 490 840 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
6 950 EUR
Камион со страна на спуштање MAN LE 8.180 + Manual, 2005
Камион со страна на спуштање MAN 19.272 palfinger pk 12500 as
MAN 19.272 palfinger pk 12500 as
1994, 502 590 km, 4x2
Белгија, Peer
8 700 EUR
Камион со страна на спуштање MAN 19.272 palfinger pk 12500 as, 1994
Камион со страна на спуштање Renault PREMIUM 320.19 MANUAL EURO 3 MET HIAB 122 D-4 +
Renault PREMIUM 320.19 MANUAL EURO 3 MET HIAB 122 D-4 +
2005, 541 217 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Meerkerk
24 950 EUR
Камион со страна на спуштање Renault PREMIUM 320.19 MANUAL EURO 3 MET HIAB 122 D-4 +, 2005
Камион со страна на спуштање STEYR 19S24, Full Steel, 4x4, Manual Pomp, EURO 2
STEYR 19S24, Full Steel, 4x4, Manual Pomp, EURO 2
1988, 406 253 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Полска, Wolsztyn
5 950 EUR
Камион со страна на спуштање STEYR 19S24, Full Steel, 4x4, Manual Pomp, EURO 2, 1988
Камион со страна на спуштање MAN 18.232 6 cylinder 19 ton iron carrier
MAN 18.232 6 cylinder 19 ton iron carrier
1995, 630 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Португалија
6 950 EUR
Камион со страна на спуштање MAN 18.232 6 cylinder 19 ton iron carrier, 1995
Камион со страна на спуштање MAN 26.403 DFLC 6x4 BL, Heckkran Atlas AK 160.1,
MAN 26.403 DFLC 6x4 BL, Heckkran Atlas AK 160.1,
2002, 593 835 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Göttingen
15 900 EUR
Камион со страна на спуштање MAN 26.403 DFLC 6x4 BL, Heckkran Atlas AK 160.1,, 2002

Камион со страна на спуштање MAN 19-403 , ZF Manual ,

Бренд MAN
Идентификација 206517+
Година на производство 1996
Километража 554 444 km
Дата на прва регистрација 30.06.2020
Нето тежина 9 135 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 9 865 kg
Должина 8 760 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 2 900 mm
Боја бела
Локација Холандија, Susteren
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • поместување: 11 967 cc
 • цилиндри на моторот: 6
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 12-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • сопирачки: диск/тапан
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • предни гуми: 315/80 R - 22.5, 5%
 • задни гуми: 315/80 R -22.5, 50%
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • должина на утовар: 6 450 mm
 • ширина на утовар: 2 350 mm
 • висина на утовар: 1 000 mm
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион со страна на спуштање MAN 19-403 , ZF Manual ,

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион со страна на спуштање MAN 19-403 , ZF Manual ,

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.