Хм, се чини ставка продадена

Камион со платформа, камион со кран NISSAN ATLEON

камион со платформа, камион со кран NISSAN ATLEON

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендNISSAN
Година на производство2005
Километража260000 km
Состојбаодлична
Опрема
Кран за натоварување
Опис

NISSAN ATLEON 56.13 ANNO 2005 KM 260000 ALLESTIMNETO CASSONE FISSO 4 M X 2,10 M GRU BONFIGLIOLI 5000 3 SFILI MEZZO PATENTE C

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive PREVIERO AUTOCARRI SRL

t1 test archive Камион

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.