Камион со платформа MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12

Онлајн: 1год 2мес

Бренд MAN
Модел TGS 26.480
Идентификација G150124___1
Година на производство 2010
Километража 471 552 km
Бруто тежина 26 000 kg
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 419 cc
 • излезна моќност: 480 hp (357 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 3-оски
Кабина/внатрешност
 • клима уред
Опрема
 • кран
37900 EUR
37 900
EUR
 • 2 337 213 MKD
 • 46 047 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
09:47
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
37 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со платформа MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12
MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12
2010, 471 552 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
37 900 EUR
Камион со платформа MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12, 2010
Камион со платформа MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran HIAB 166K PRO
MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran HIAB 166K PRO
2011, 356 073 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
39 500 EUR
Камион со платформа MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran HIAB 166K PRO, 2011
Камион со платформа MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
2013, 240 135 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
32 900 EUR
Камион со платформа MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz, 2013
Камион со платформа MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
2013, 240 135 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
32 900 EUR
Камион со платформа MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz, 2013
Камион со платформа Mercedes-Benz ATEGO 816 4x2 Euro 4 Pritsche 5,2 m mit LBW
Mercedes-Benz ATEGO 816 4x2 Euro 4 Pritsche 5,2 m mit LBW
2006, 162 626 km, Дизел
Германија, Kaufungen
12 800 EUR
Камион со платформа Mercedes-Benz ATEGO 816 4x2 Euro 4 Pritsche 5,2 m mit LBW, 2006
Камион со платформа MAN TGS 26.360 Pritsche 6,40 m + Kran *6x2!
MAN TGS 26.360 Pritsche 6,40 m + Kran *6x2!
2009, 925 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Полска, Męcina
28 400 EUR
Камион со платформа MAN TGS 26.360 Pritsche 6,40 m + Kran *6x2!, 2009
Камион со платформа MAN TGS 26.480 Pritsche 6,90 m+Kran/FUNK*Topzustand!
MAN TGS 26.480 Pritsche 6,90 m+Kran/FUNK*Topzustand!
2011, 675 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Полска, Męcina
51 800 EUR
Камион со платформа MAN TGS 26.480 Pritsche 6,90 m+Kran/FUNK*Topzustand!, 2011
Камион со платформа MAN TGS 33.440 Pritsche 6,30 m+Kran*6x4!
MAN TGS 33.440 Pritsche 6,30 m+Kran*6x4!
2010, 509 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Полска, Męcina
37 200 EUR
Камион со платформа MAN TGS 33.440 Pritsche 6,30 m+Kran*6x4!, 2010
Камион со платформа MAN TGA 26.360 6x2 BL Baustoff Kran Terex TLC 145.2A12
MAN TGA 26.360 6x2 BL Baustoff Kran Terex TLC 145.2A12
2007, 532 505 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, 85764 Oberschleißheim
24 770 EUR
Камион со платформа MAN TGA 26.360 6x2 BL Baustoff Kran Terex TLC 145.2A12, 2007
Камион со платформа MAN TG-S 26.480 6x2 Pritsche Heckkran
MAN TG-S 26.480 6x2 Pritsche Heckkran
2014, 196 859 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Peine
86 900 EUR
Камион со платформа MAN TG-S 26.480 6x2 Pritsche Heckkran, 2014
Камион со платформа MAN TGS 26.400 6x2-2 BL Pritsche Hiab Kran XS 166 K-2PRO
MAN TGS 26.400 6x2-2 BL Pritsche Hiab Kran XS 166 K-2PRO
2008, 466 286 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, 85764 Oberschleißheim
26 770 EUR
Камион со платформа MAN TGS 26.400 6x2-2 BL Pritsche Hiab Kran XS 166 K-2PRO, 2008
Камион со платформа Volvo FM 480 Pritsche 6,40m + Kran*6x4*
Volvo FM 480 Pritsche 6,40m + Kran*6x4*
2010, 500 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Полска, Męcina
58 280 EUR
Камион со платформа Volvo FM 480 Pritsche 6,40m + Kran*6x4*, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.