Хм, се чини ставка продадена

Камион со платформа, камион со кран IVECO DAILY 35C13

камион со платформа, камион со кран IVECO DAILY 35C13

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендIVECO
МоделDAILY 35C13
Година на производство2006
Километража238000 km
Состојбаодлична
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 3
Гориводизел
Шасија/суспензија
Двојни тркала
Опрема
Кран за натоварување
Опис

IVECO DAILY 35C13 ANNO 2006 KM 230000 GRU' BONFIGLIOLI 3500 CASSONE FISSO DA 3,70 METRI X 2,05 METRI MACCHINA IN OTTIMO STATO.

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive PREVIERO AUTOCARRI SRL

t1 test archive Камион

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.