Камион со платформа Iveco - DAILY 35-15 од Италија, 29000 EUR за продажба - ID: 6178445
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 1
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 2
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 3
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 4
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

IVECO DAILY 35-140

2017206914 km
Обединето Кралство
Објавено: 15денБрој на оглас PF17ZNO
gavelАукција
star
2017206914 km
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 1
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 2
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 3
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 4
IVECO DAILY 35-140 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

IVECO DAILY 35-140

201894117 km
Обединето Кралство
Објавено: 7денБрој на оглас MK18OBD
gavelАукција
star
201894117 km
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35C13 - Камион со платформа: слика 1
IVECO DAILY 35C13 - Камион со платформа: слика 2
IVECO DAILY 35C13 - Камион со платформа: слика 3
IVECO DAILY 35C13 - Камион со платформа: слика 4
IVECO DAILY 35C13 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

IVECO DAILY 35C13

127866 km
Италија
Објавено: 8ден
gavelАукција
star
127866 km
Италија
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35S13 - Камион со платформа: слика 1

IVECO DAILY 35S13

2015372093 km
Обединето Кралство
Објавено: 13денБрој на оглас PN64BWA
gavelАукција
star
2015372093 km
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35 Crew Cab - Камион со платформа: слика 1
IVECO DAILY 35 Crew Cab - Камион со платформа: слика 2
IVECO DAILY 35 Crew Cab - Камион со платформа: слика 3
IVECO DAILY 35 Crew Cab - Камион со платформа: слика 4
IVECO DAILY 35 Crew Cab - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

IVECO DAILY 35 Crew Cab

2010151674 km
Италија
Објавено: 1мес 6ден
gavelАукција
star
2010151674 km
Италија
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35S14 - Камион со платформа: слика 1
IVECO DAILY 35S14 - Камион со платформа: слика 2
IVECO DAILY 35S14 - Камион со платформа: слика 3
IVECO DAILY 35S14 - Камион со платформа: слика 4
IVECO DAILY 35S14 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

IVECO DAILY 35S14

202082000 kmЕвро 6138 hp
Италија
Објавено: 1мес 2ден

33 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 082 622 MKD
 • ≈ 36 637 USD
star
202082000 kmЕвро 6138 hp
Италија
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35C16 3.0 - Камион со платформа: слика 1
IVECO DAILY 35C16 3.0 - Камион со платформа: слика 2
IVECO DAILY 35C16 3.0 - Камион со платформа: слика 3
IVECO DAILY 35C16 3.0 - Камион со платформа: слика 4
IVECO DAILY 35C16 3.0 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

IVECO DAILY 35C16 3.0

2022Евро 6158 hp
Италија
Објавено: 1мес 2ден

46 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 881 268 MKD
 • ≈ 50 687 USD
star
2022Евро 6158 hp
Италија
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO Daily - Камион со платформа: слика 1
IVECO Daily - Камион со платформа: слика 2

IVECO Daily

2001161818 km8 hp
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
Објавено: 7денБрој на оглас 302967

2 540EUR

gavelАукција
 • ≈ 156 043 MKD
 • ≈ 2 745 USD
star
2001161818 km8 hp
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
emailКонтактирајте го продавачот
Iveco Daily 35S14G CNG Just 128.877 km! - Камион со платформа: слика 1
Iveco Daily 35S14G CNG Just 128.877 km! - Камион со платформа: слика 2
Iveco Daily 35S14G CNG Just 128.877 km! - Камион со платформа: слика 3
Iveco Daily 35S14G CNG Just 128.877 km! - Камион со платформа: слика 4
Iveco Daily 35S14G CNG Just 128.877 km! - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Iveco Daily 35S14G CNG Just 128.877 km!

2013128877 km4x2Евро 5136 hp690 kg3500 kg
Холандија, Zetten
Објавено: 27денБрој на оглас 42604

8 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 491 474 MKD
 • ≈ 8 646 USD
star
2013128877 km4x2Евро 5136 hp690 kg3500 kg
Холандија, Zetten
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа: слика 1
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа: слика 2
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа: слика 3
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа: слика 4
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

IVECO Daily 65C17

2006101900 kmЕвро 3163 hp3650 kg6500 kg
Литванија
Објавено: 26денБрој на оглас 846918

6 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 423 896 MKD
 • ≈ 7 457 USD
star
2006101900 kmЕвро 3163 hp3650 kg6500 kg
Литванија
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
IVECO Daily 65C17 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

IVECO Daily 65C17

2010300000 km167 hp6500 kg
Унгарија
Објавено: 1мес 5денБрој на оглас MO2112

18 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 124 247 MKD
 • ≈ 19 777 USD
star
2010300000 km167 hp6500 kg
Унгарија
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO 75E15 - Камион со платформа: слика 1
IVECO 75E15 - Камион со платформа: слика 2
IVECO 75E15 - Камион со платформа: слика 3
IVECO 75E15 - Камион со платформа: слика 4
IVECO 75E15 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

IVECO 75E15

1996
Италија, Roma
Објавено: 15денБрој на оглас 8929

9 000EUR

 • ≈ 552 908 MKD
 • ≈ 9 726 USD
star
1996
Италија, Roma
emailКонтактирајте го продавачот

Камион со платформа Iveco - DAILY 35-15

Објавено: 1год 1мес

Хм, се чини ставка продадена
Камион со платформа Iveco - DAILY 35-15: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Камион со платформа Iveco - DAILY 35-15: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 1мес

ПРОДАДЕНО

29 000EUR

 • ≈ 1 781 594 MKD
 • ≈ 31 341 USD

21 Јануари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Година на производство

2017
Километража

150000 km
Локација

Италија, VIA G VERDI 25 37060 CASTEL D'AZZANO VR
Мотор/погонска група
емисиона класа

гориво

менувач

Повеќе информации

IVECO DAILY 35-150 ANNO 2017 EURO 6 KM 150000 CLIMA AUTOMATICO CASSONE FISSO MISURE UTILI INTERNE 4,35 M X 2,03 M X SPONDE 40 CM TAGLIANDATO E FRENI NUOVI. PASSO 3750 MOTORE 3000CC

ПРОДАДЕНО

29 000EUR

 • ≈ 1 781 594 MKD
 • ≈ 31 341 USD

21 Јануари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - PREVIERO AUTOCARRI SRL