Камион со платформа Iveco - DAILY 35-15

picture_as_pdf

29 000 EUR

Тип

Камион со платформа

Година

2017

Земја

Италија

Телефон

+394585209......

Објавено: 1мес 27ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендIVECO
МоделIveco - DAILY 35-15
Година на производство2017
Километража150000 km
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 6
Гориводизел
Менувачрачен
Опис

IVECO DAILY 35-150 ANNO 2017 EURO 6 KM 150000 CLIMA AUTOMATICO CASSONE FISSO MISURE UTILI INTERNE 4,35 M X 2,03 M X SPONDE 40 CM TAGLIANDATO E FRENI NUOVI. PASSO 3750 MOTORE 3000CC

Побарајте подетални информации
Продавач

PREVIERO AUTOCARRI SRL

PREVIERO AUTOCARRI SRL

location_on

Italy, VIA G VERDI 25 37060 CASTEL D'AZZANO VR

phone_iphone
language

www.previeroautocarri.com

access_time

Локално време на дилерот — 22:17

Лица за контакт
ANDREA

ANDREA

+393405735...

Walter

Walter

+39 337473...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit PREVIERO AUTOCARRI SRL

t1 test unit Камион

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.