Камиони со платформа


   Страница 1 од 65 1/65   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Actros ACTROS 1840 L - камион со платформа
 9
54 900 EUR
Нето цена
2017
426 507 km
4x2
394 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 26ден

TruckStore Piacenza

10 M

Италија, Piacenza

Идентификација 113007S6938

Mercedes-Benz AXOR 2533 - камион со платформа
 15
75 000 EUR
Нето цена
2010
218 905 km
6x2
330 hp
Корисна носивост: 15 340 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2мес 11ден

Auto Viger

9

Белгија, Auto Viger

Идентификација 19/085

Scania R500LB6X2*4HHA combi+crane PM22SP-7  - камион со платформа
 20
32 990 EUR
2008
702 732 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 11 895 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 12час 26мин

TRANSBERG OU

Естонија, Estland, PAIDE

MAN TGX 26.440 XLX ,E5 , steer axle , Crane Palfinger Epilson + rem - камион со платформа
 12
37 210 EUR
Нето цена
2011
300 000 km
6x2
432 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 12час 53мин

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MAN TGS 26.320 LL*Palfinger PK 12001 Falt*Funk*Klima  - камион со платформа
 19
22 900 EUR
Нето цена
2008
882 890 km
6x2
320 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 13час 24мин

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

11

Германија, Stuhr

Идентификација 0804/21

RENAULT Kerax 430 DXI - камион со платформа
 12
52 910 EUR
Нето цена
2012
377 000 km
8x4
428 hp
Корисна носивост: 16 000 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 13час 36мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

DAF XF 95.430 MANUAL GEARBOX ZF - EURO 3 - PLATFORM 4m90 - *830.000km* - BE TRUCK - камион со платформа
 19
Прашајте за цена
2005
830 016 km
4x2
430 hp

Онлајн: 23час 28мин

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

10

Белгија, Pelt

Scania R480 8x2 - камион со платформа
 20
Прашајте за цена
2007
735 000 km
8x2
480 hp
Корисна носивост: 14 590 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

G.A. Den Otter

15

Белгија, Meer

Идентификација 0016580

Mercedes-Benz AXOR 1824 Euro 5 - камион со платформа
 9
24 500 EUR
Нето цена
2009
348 658 km
4x2
238 hp
Корисна носивост: 11 680 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 1ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

9

Холандија, Zetten

Идентификација 41534

Volvo FL 250 - камион со платформа
 9
3 500 EUR
Нето цена
2007
350 000 km
4x2

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 272282

DAF 95.380 - камион со платформа
 8
17 000 EUR
Нето цена
2003
873 303 km
6x4

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 356442

Mercedes-Benz ACTROS 2543 6X2 ADR FLATBED EURO 6 259.500KM - камион со платформа
 10
52 900 EUR
Нето цена
2016
259 500 km
6x2
428 hp
Корисна носивост: 15 411 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 79BHN4

MAN TGS 26.360 6X2 Lift+Steering Axle Palfinger PK22002-EH D Euro 5 - камион со платформа
 20
54 900 EUR
Нето цена
2012
420 314 km
6x2
360 hp
Корисна носивост: 14 259 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70148503

MAN 15.285 HMF 683 K4 - камион со платформа
 20
10 900 EUR
Нето цена
2003
373 725 km
4x2
280 hp
Корисна носивост: 6 500 kg
Бруто тежина: 15 000 kg

Онлајн: 1ден

KB Auto Eesti OÜ

Естонија, Kooli 10, Rummu alevik, Lääne-Harju vald, 76102, EE

Scania R620 8x4 EURO 4 WITH HMF1823 -K5 CRANE KRAN - камион со платформа
 20
29 900 EUR
Нето цена
2008
453 537 km
8x4
620 hp
Корисна носивост: 21 705 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

12

Холандија, MARKNESSE

Идентификација 110891-6

MAN TGS 26 360 6x4, Palfinger, Remote,Manual, Suspension - камион со платформа
 10
38 900 EUR
Нето цена
2009
427 000 km
6x4
360 hp
Корисна носивост: 11 504 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 521354

VOLVO FM 12 - камион со платформа
 7
33 920 EUR
Нето цена
2000

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Podzamcze

IVECO Turbostar 190.30 left hand drive 10 tyres 26 ton manual - камион со платформа
 20
9 800 EUR
1989
609 660 km
6x2
296 hp
Корисна носивост: 14 350 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

DAF AE 10.150, Manual pump - камион со платформа
 15
3 950 EUR
Нето цена
1988
337 005 km
4x2
147 hp
Корисна носивост: 5 120 kg
Бруто тежина: 10 000 kg

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF CF85.410 Palfinger PK22002 Lenkachse Intarder - камион со платформа
 15
48 650 EUR
Нето цена
424 476 km
6x2
407 hp
Корисна носивост: 11 990 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

14

Германија, Sottrum

Идентификација 1004687

IVECO EUROTECH 190 4x2 - камион со платформа
 20
Аукција
2002
309 632 km

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

ISUZU NLR85 AL-EDI 4x2 - камион со платформа
 14
Аукција
2011

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

9

Холандија, MOERDIJK, NLD

1 2 3 65   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.