Користени и нови Камиони со платформа за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Камиони со платформа

2086
Погледнете Камиони на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
1 / 105
Iveco TRAKKER 8x8 PALFINGER PK 60002 CRANE KRAN EURO 5 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 1
Iveco TRAKKER 8x8 PALFINGER PK 60002 CRANE KRAN EURO 5 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 2
Iveco TRAKKER 8x8 PALFINGER PK 60002 CRANE KRAN EURO 5 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 3
Iveco TRAKKER 8x8 PALFINGER PK 60002 CRANE KRAN EURO 5 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 4
Iveco TRAKKER 8x8 PALFINGER PK 60002 CRANE KRAN EURO 5 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)
TOP

Iveco TRAKKER 8x8 PALFINGER PK 60002 CRANE KRAN EURO 5

Камион со кран, Камион со платформа
200990500 km8x8Евро 5450 hp
Полска, ul. Krańcowa 4, 27-200 Starachowice, Poland
Објавено: 25ден
Прашајте за цена
200990500 km8x8Евро 5450 hp
Полска, ul. Krańcowa 4, 27-200 Starachowice, Poland
Контактирајте го продавачот
DAF XF106-460 Fourage Stro Machine / Retarder / 6x2 / 10 wheels - Камион со платформа: слика 1
DAF XF106-460 Fourage Stro Machine / Retarder / 6x2 / 10 wheels - Камион со платформа: слика 2
DAF XF106-460 Fourage Stro Machine / Retarder / 6x2 / 10 wheels - Камион со платформа: слика 3
DAF XF106-460 Fourage Stro Machine / Retarder / 6x2 / 10 wheels - Камион со платформа: слика 4
DAF XF106-460 Fourage Stro Machine / Retarder / 6x2 / 10 wheels - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
TOP

DAF XF106-460 Fourage Stro Machine / Retarder / 6x2 / 10 wheels

Камион со платформа
2015783000 km6x2Евро 6460 hpКорисна носивост: 15425 kgБруто тежина: 27000 kg
Холандија, Bedrijfsweg 16, 7671 EG Vriezenveen, The Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас TT10718-A

35 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 208 672 MKD
 • ≈ 38 393 USD
2015783000 km6x2Евро 6460 hpКорисна носивост: 15425 kgБруто тежина: 27000 kg
Холандија, Bedrijfsweg 16, 7671 EG Vriezenveen, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
DAF CF75.310 6X2 RHD Manual Hiab 322EP-4 Hiduo Kran Crane Euro 5 - Камион со платформа: слика 1
DAF CF75.310 6X2 RHD Manual Hiab 322EP-4 Hiduo Kran Crane Euro 5 - Камион со платформа: слика 2
DAF CF75.310 6X2 RHD Manual Hiab 322EP-4 Hiduo Kran Crane Euro 5 - Камион со платформа: слика 3
DAF CF75.310 6X2 RHD Manual Hiab 322EP-4 Hiduo Kran Crane Euro 5 - Камион со платформа: слика 4
DAF CF75.310 6X2 RHD Manual Hiab 322EP-4 Hiduo Kran Crane Euro 5 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

DAF CF75.310 6X2 RHD Manual Hiab 322EP-4 Hiduo Kran Crane Euro 5

Камион со платформа
2013540847 km6x2Евро 5310 hp
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Објавено: 2мин Број на оглас 70230775

33 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 085 626 MKD
 • ≈ 36 254 USD
2013540847 km6x2Евро 5310 hp
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
RENAULT premium MKG 205 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 1
RENAULT premium MKG 205 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 2
RENAULT premium MKG 205 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 3
RENAULT premium MKG 205 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 4

RENAULT premium MKG 205

Камион со кран, Камион со платформа
20071100000 km6x2Евро 4370 hpКорисна носивост: 12000 kg
Полска, ul. Wiolinowa 12, Głogów Małopolski 36-060, woj. podkarpackie, POLSKA
Објавено: 7мин

12 109EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 744 980 MKD
 • ≈ 12 950 USD
20071100000 km6x2Евро 4370 hpКорисна носивост: 12000 kg
Полска, ul. Wiolinowa 12, Głogów Małopolski 36-060, woj. podkarpackie, POLSKA
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 26.440 6x2 E5 KOOIAAP payload 14 TON - Камион со платформа: слика 1
MAN TGS 26.440 6x2 E5 KOOIAAP payload 14 TON - Камион со платформа: слика 2
MAN TGS 26.440 6x2 E5 KOOIAAP payload 14 TON - Камион со платформа: слика 3
MAN TGS 26.440 6x2 E5 KOOIAAP payload 14 TON - Камион со платформа: слика 4
MAN TGS 26.440 6x2 E5 KOOIAAP payload 14 TON - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGS 26.440 6x2 E5 KOOIAAP payload 14 TON

Камион со платформа
2008552236 km6x2Евро 5441 hpКорисна носивост: 14225 kgБруто тежина: 26000 kg
Холандија, MOLENSTRAAT 44033AV LIENDEN, Netherlands
Објавено: 18мин
Прашајте за цена
2008552236 km6x2Евро 5441 hpКорисна носивост: 14225 kgБруто тежина: 26000 kg
Холандија, MOLENSTRAAT 44033AV LIENDEN, Netherlands
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz ATEGO 1527/1530/1230/SKRZYNIOWY/FIRANKA/18PALET/EURO6/SPROWADZONY - Камион со платформа: слика 1
Mercedes-Benz ATEGO 1527/1530/1230/SKRZYNIOWY/FIRANKA/18PALET/EURO6/SPROWADZONY - Камион со платформа: слика 2
Mercedes-Benz ATEGO 1527/1530/1230/SKRZYNIOWY/FIRANKA/18PALET/EURO6/SPROWADZONY - Камион со платформа: слика 3
Mercedes-Benz ATEGO 1527/1530/1230/SKRZYNIOWY/FIRANKA/18PALET/EURO6/SPROWADZONY - Камион со платформа: слика 4
Mercedes-Benz ATEGO 1527/1530/1230/SKRZYNIOWY/FIRANKA/18PALET/EURO6/SPROWADZONY - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz ATEGO 1527/1530/1230/SKRZYNIOWY/FIRANKA/18PALET/EURO6/SPROWADZONY

Камион со платформа
2018530000 km270 hpКорисна носивост: 7430 kg
Полска, DĘBNO 63A 26-006 NOWA SŁUPIA, woj. świętokrzyskie, POLAND
Објавено: 2час 15мин

37 993EUR

 • ≈ 2 337 439 MKD
 • ≈ 40 631 USD
2018530000 km270 hpКорисна носивост: 7430 kg
Полска, DĘBNO 63A 26-006 NOWA SŁUPIA, woj. świętokrzyskie, POLAND
Контактирајте го продавачот
Mitsubishi Canter Fuso 7C15 4x2 Fassi F50 / PLATFORM L=4768 mm - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Mitsubishi Canter Fuso 7C15 4x2 Fassi F50 / PLATFORM L=4768 mm - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Mitsubishi Canter Fuso 7C15 4x2 Fassi F50 / PLATFORM L=4768 mm - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Mitsubishi Canter Fuso 7C15 4x2 Fassi F50 / PLATFORM L=4768 mm - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Mitsubishi Canter Fuso 7C15 4x2 Fassi F50 / PLATFORM L=4768 mm - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mitsubishi Canter Fuso 7C15 4x2 Fassi F50 / PLATFORM L=4768 mm

Камион со платформа, Камион со кран
2010104617 km4x2Евро 5145 hpКорисна носивост: 2670 kgБруто тежина: 7500 kg
Естонија, Lääne-Harju vald
Објавено: 2час 42минБрој на оглас M729-5755

18 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 162 782 MKD
 • ≈ 20 212 USD
2010104617 km4x2Евро 5145 hpКорисна носивост: 2670 kgБруто тежина: 7500 kg
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
Volvo FH12 460 burtowa skrzynia HIAB 177K HDS | budowlanka | palfinger | 2017r | 6x2 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 1
Volvo FH12 460 burtowa skrzynia HIAB 177K HDS | budowlanka | palfinger | 2017r | 6x2 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 2
Volvo FH12 460 burtowa skrzynia HIAB 177K HDS | budowlanka | palfinger | 2017r | 6x2 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 3
Volvo FH12 460 burtowa skrzynia HIAB 177K HDS | budowlanka | palfinger | 2017r | 6x2 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 4
Volvo FH12 460 burtowa skrzynia HIAB 177K HDS | budowlanka | palfinger | 2017r | 6x2 - Камион со кран, Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Volvo FH12 460 burtowa skrzynia HIAB 177K HDS | budowlanka | palfinger | 2017r | 6x2

Камион со кран, Камион со платформа
2016790000 km460 hp
Полска, Polska, małopolskie, 33-300, Nowy Sącz, Barska, 165
Објавено: 3час 7мин

45 908EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 824 393 MKD
 • ≈ 49 096 USD
2016790000 km460 hp
Полска, Polska, małopolskie, 33-300, Nowy Sącz, Barska, 165
Контактирајте го продавачот
Renault Master DoKa Flatbed - Камион со платформа: слика 1
Renault Master DoKa Flatbed - Камион со платформа: слика 2
Renault Master DoKa Flatbed - Камион со платформа: слика 3
Renault Master DoKa Flatbed - Камион со платформа: слика 4
Renault Master DoKa Flatbed - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Renault Master DoKa Flatbed

Камион со платформа
201579000 km4x2134 hpБруто тежина: 4500 kg
Унгарија, Budapest
Објавено: 5час 58минБрој на оглас KL079

17 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 076 650 MKD
 • ≈ 18 715 USD
201579000 km4x2134 hpБруто тежина: 4500 kg
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 316 CDI Pritsche - Камион со платформа: слика 1
Mercedes-Benz 316 CDI Pritsche - Камион со платформа: слика 2
Mercedes-Benz 316 CDI Pritsche - Камион со платформа: слика 3
Mercedes-Benz 316 CDI Pritsche - Камион со платформа: слика 4
Mercedes-Benz 316 CDI Pritsche - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Mercedes-Benz 316 CDI Pritsche

Камион со платформа
2020161300 kmЕвро 6163 hp
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 7час 45минБрој на оглас 3160

22 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 408 874 MKD
 • ≈ 24 490 USD
2020161300 kmЕвро 6163 hp
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 2540 HDS Hiab / Wywrotka / skrzynia / Wywrot boczny dwustronny / - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Mercedes-Benz 2540 HDS Hiab / Wywrotka / skrzynia / Wywrot boczny dwustronny / - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Mercedes-Benz 2540 HDS Hiab / Wywrotka / skrzynia / Wywrot boczny dwustronny / - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Mercedes-Benz 2540 HDS Hiab / Wywrotka / skrzynia / Wywrot boczny dwustronny / - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Mercedes-Benz 2540 HDS Hiab / Wywrotka / skrzynia / Wywrot boczny dwustronny / - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

Mercedes-Benz 2540 HDS Hiab / Wywrotka / skrzynia / Wywrot boczny dwustronny /

Камион со платформа, Камион со кран
2011661848 km393 hp
Полска, CHĘCINY
Објавено: 9час 30мин

49 670EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 055 842 MKD
 • ≈ 53 120 USD
2011661848 km393 hp
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 32.360 - Камион со платформа: слика 1

MAN TGS 32.360

Камион со платформа
2016175051 km
Обединето Кралство, Doncaster
Објавено: 9час 38минБрој на оглас DG16ERZ
Аукција
2016175051 km
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
Scania P 230 - Камион со платформа: слика 1
Scania P 230 - Камион со платформа: слика 2
Scania P 230 - Камион со платформа: слика 3
Scania P 230 - Камион со платформа: слика 4
Scania P 230 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

Scania P 230

Камион со платформа
2012274231 km
Обединето Кралство, Doncaster
Објавено: 9час 40минБрој на оглас BN12FKZ
Аукција
2012274231 km
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 32.360 - Камион со платформа: слика 1

MAN TGS 32.360

Камион со платформа
2016225798 km
Обединето Кралство, Doncaster
Објавено: 9час 40минБрој на оглас DG16ESF
Аукција
2016225798 km
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
GAZ 3307 - Камион со платформа: слика 1
GAZ 3307 - Камион со платформа: слика 2
GAZ 3307 - Камион со платформа: слика 3
GAZ 3307 - Камион со платформа: слика 4
GAZ 3307 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

GAZ 3307

Камион со платформа
19914x2113 hpКорисна носивост: 4200 kgБруто тежина: 7750 kg
Естонија, Rummu alevik
Објавено: 11час 21мин
Аукција
19914x2113 hpКорисна носивост: 4200 kgБруто тежина: 7750 kg
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
Mercedes AROCS 3240+E6+HIAB 211.5 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Mercedes AROCS 3240+E6+HIAB 211.5 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Mercedes AROCS 3240+E6+HIAB 211.5 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Mercedes AROCS 3240+E6+HIAB 211.5 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Mercedes AROCS 3240+E6+HIAB 211.5 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Mercedes AROCS 3240+E6+HIAB 211.5

Камион со платформа, Камион со кран
2015214048 km8x4Евро 6400 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Објавено: 11час 51минБрој на оглас E59235

96 900EUR

 • ≈ 5 961 569 MKD
 • ≈ 103 630 USD
2015214048 km8x4Евро 6400 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Контактирајте го продавачот
Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT

Камион со платформа, Камион со кран
2011383156 km8x4Евро 5380 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Објавено: 11час 52минБрој на оглас E60849

40 850EUR

 • ≈ 2 513 210 MKD
 • ≈ 43 687 USD
2011383156 km8x4Евро 5380 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Контактирајте го продавачот
Mercedes ACTROS 4144-MP3+PK26T/M(5xhydr.) - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Mercedes ACTROS 4144-MP3+PK26T/M(5xhydr.) - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Mercedes ACTROS 4144-MP3+PK26T/M(5xhydr.) - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Mercedes ACTROS 4144-MP3+PK26T/M(5xhydr.) - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Mercedes ACTROS 4144-MP3+PK26T/M(5xhydr.) - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Mercedes ACTROS 4144-MP3+PK26T/M(5xhydr.)

Камион со платформа, Камион со кран
2011577007 km8x4Евро 5440 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Објавено: 11час 53минБрој на оглас E61671

59 900EUR

 • ≈ 3 685 221 MKD
 • ≈ 64 060 USD
2011577007 km8x4Евро 5440 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Контактирајте го продавачот
Mercedes ACTROS 3344-MP3+E5+PK23001/5EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Mercedes ACTROS 3344-MP3+E5+PK23001/5EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Mercedes ACTROS 3344-MP3+E5+PK23001/5EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Mercedes ACTROS 3344-MP3+E5+PK23001/5EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Mercedes ACTROS 3344-MP3+E5+PK23001/5EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Mercedes ACTROS 3344-MP3+E5+PK23001/5EXT

Камион со платформа, Камион со кран
2012596837 km6x4Евро 5410 hpБруто тежина: 26000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Објавено: 11час 53минБрој на оглас E61672

49 900EUR

 • ≈ 3 069 992 MKD
 • ≈ 53 366 USD
2012596837 km6x4Евро 5410 hpБруто тежина: 26000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Контактирајте го продавачот
Volvo FM380+E5+VEB+INTARDER - Камион со платформа: слика 1
Volvo FM380+E5+VEB+INTARDER - Камион со платформа: слика 2
Volvo FM380+E5+VEB+INTARDER - Камион со платформа: слика 3
Volvo FM380+E5+VEB+INTARDER - Камион со платформа: слика 4
Volvo FM380+E5+VEB+INTARDER - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Volvo FM380+E5+VEB+INTARDER

Камион со платформа
2011484235 km8x4Евро 5380 hpБруто тежина: 32250 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Објавено: 11час 53минБрој на оглас E61302

29 900EUR

 • ≈ 1 839 534 MKD
 • ≈ 31 976 USD
2011484235 km8x4Евро 5380 hpБруто тежина: 32250 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Контактирајте го продавачот
Renault KERAX 380DXI+E5+PK18002 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Renault KERAX 380DXI+E5+PK18002 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Renault KERAX 380DXI+E5+PK18002 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Renault KERAX 380DXI+E5+PK18002 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Renault KERAX 380DXI+E5+PK18002 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Renault KERAX 380DXI+E5+PK18002

Камион со платформа, Камион со кран
2011330041 km6x4Евро 5380 hpБруто тежина: 26000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Објавено: 11час 53минБрој на оглас E60631

37 750EUR

 • ≈ 2 322 489 MKD
 • ≈ 40 372 USD
2011330041 km6x4Евро 5380 hpБруто тежина: 26000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Контактирајте го продавачот
Renault KERAX 420 DCI+PALFINGER 20TM+4EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Renault KERAX 420 DCI+PALFINGER 20TM+4EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Renault KERAX 420 DCI+PALFINGER 20TM+4EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Renault KERAX 420 DCI+PALFINGER 20TM+4EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Renault KERAX 420 DCI+PALFINGER 20TM+4EXT - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Renault KERAX 420 DCI+PALFINGER 20TM+4EXT

Камион со платформа, Камион со кран
2006565618 km8x4Евро 3420 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Објавено: 11час 54минБрој на оглас E61025

29 900EUR

 • ≈ 1 839 534 MKD
 • ≈ 31 976 USD
2006565618 km8x4Евро 3420 hpБруто тежина: 32000 kg
Франција, Route de Watou F-59114 Steenvoorde, France
Контактирајте го продавачот
Страница 1 од 105
1 / 105
T1 new listing page - Камиони со платформа
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.