Камион со кука за подигање Mercedes-Benz ACTROS 2545 6x2 EURO6 Abrollkipper Palfinger 22T

Онлајн: 5ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Actros 2545
Идентификација G160161
Година на производство 2019
Километража 50 797 km
Бруто тежина 26 000 kg
Хидраулика
Боја бела
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 809 cc
 • излезна моќност: 450 hp (335 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 3-оски
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • клима уред
97900 EUR
97 900
EUR
 • 6 027 155 MKD
 • 114 687 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
08:58
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
97 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со кука за подигање Mercedes-Benz ATEGO 1018 4x4 EURO5 Abrollkiper CTS
Mercedes-Benz ATEGO 1018 4x4 EURO5 Abrollkiper CTS
2010, 358 121 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
38 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz ATEGO 1018 4x4 EURO5 Abrollkiper CTS, 2010
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller Palift T18 EURO6
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller Palift T18 EURO6
2014, 596 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, 85764 Oberschleißheim
51 600 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller Palift T18 EURO6, 2014
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz 2541 6x2 Actros, Euro 3, Palfinger T20, AHK, TOP
Mercedes-Benz 2541 6x2 Actros, Euro 3, Palfinger T20, AHK, TOP
2005, 637 953 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Sittensen
17 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz 2541 6x2 Actros, Euro 3, Palfinger T20, AHK, TOP, 2005
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2546 L 6x2 Abrollkipper Retarder
Mercedes-Benz Actros 2546 L 6x2 Abrollkipper Retarder
2011, 501 958 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Peine
39 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2546 L 6x2 Abrollkipper Retarder, 2011
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2541 L6x2 Abrollkipper Meiller
Mercedes-Benz Actros 2541 L6x2 Abrollkipper Meiller
2006, 589 945 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Германија, Peine
26 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2541 L6x2 Abrollkipper Meiller, 2006
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
2017, 117 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Австрија, Hörsching
92 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse, 2017
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
2018, 61 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Австрија, Hörsching
110 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse, 2018
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
2020, 6x2, Дизел, 3-оски
Австрија, Hörsching
129 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse, 2020
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse
2015, 333 360 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Австрија, Hörsching
54 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Abroller, E6 ,Retarder, Lenkachse, 2015
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Abrollkipper Meiller
Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Abrollkipper Meiller
2007, 445 215 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Peine
37 900 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Abrollkipper Meiller, 2007
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz ACTROS 2541 Abrollkipper 6,40m *6x2* Top Zustand
Mercedes-Benz ACTROS 2541 Abrollkipper 6,40m *6x2* Top Zustand
2010, 619 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Полска, Męcina
27 100 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz ACTROS 2541 Abrollkipper 6,40m *6x2* Top Zustand, 2010
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz ACTROS 2541 Abrollkipper 5,40m + KRAN*6x2!
Mercedes-Benz ACTROS 2541 Abrollkipper 5,40m + KRAN*6x2!
2010, 518 000 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Полска, Męcina
47 100 EUR
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz ACTROS 2541 Abrollkipper 5,40m + KRAN*6x2!, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.