Хм, се чини ставка продадена

Камион со кука за подигање, камион со кран Iveco - STRALIS 420

камион со кука за подигање, камион со кран Iveco - STRALIS 420

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендIVECO
МоделIveco - STRALIS 420
Година на производство2014
Километража450000 km
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 5
Опрема
Кран за натоварување
Опис

IVECO STRALIS 420 EURO 5 ANNO 2006 KM 450000 3 ASSI GANCIO 40000 EURO + CASSA ATLAS 5,40 M X 2,50 M E RAGNO ROTTAMI MARCHESI ANNO COSTRUZIONE 2014 41000 EURO VENDIBILE SEPARATAMENTE CAMION E CASSA

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive PREVIERO AUTOCARRI SRL

t1 test archive Камион

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.