Камиони со куки за подигање


   Страница 1 од 35 1/35   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MERCEDES-BENZ Arocs 3348 BB 6x6 - камион со кука за подигање
 19
89 500 EUR
Нето цена
2014
336 000 km
6x6
462 hp
Корисна носивост: 12 275 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Чешка република, Holubice

Идентификација 21I075E

 PLT 15 - камион со кука за подигање
 4
Прашајте за цена
1997

Онлајн: 7час 35мин

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 8828

DAF CF 440 8X2 TRIDEM + VDL HAAKARM + ATLAS 206.3E K  - камион со кука за подигање
 15
Прашајте за цена
2017
164 759 km
441 hp
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 8час 16мин

Geurts Trucks B.V.

9

Холандија, ANDELST

Renault Midlum 220 M4X2 HOOKLIFT + HIAB CRANE  - камион со кука за подигање
 9
Прашајте за цена
2007
289 000 km
4x2
220 hp
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 8час 18мин

Geurts Trucks B.V.

9

Холандија, ANDELST

MAN TGL 9.210 Palift + PK 7001 Funk FB -3 Sitzer  - камион со кука за подигање
 16
37 900 EUR
Нето цена
2008
349 102 km
205 hp
Бруто тежина: 8 800 kg

Онлајн: 10час 11мин

Mein-Laster GmbH

Германија

MAN TGL 8.210 Palift + PK 7001 Funk FB -3 Sitzer  - камион со кука за подигање
 16
37 900 EUR
Нето цена
2008
349 125 km
205 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 10час 11мин

Mein-Laster GmbH

Германија

Scania R 124.360 HIab 8 ton/meter laadkraan - камион со кука за подигање
 11
22 000 EUR
Нето цена
1998
332 422 km
6x2
360 hp
Корисна носивост: 14 860 kg
Бруто тежина: 25 500 kg

Онлајн: 19час 53мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 41307

DAF CF85-340 6x2/4 Euro 3 - HaakarmSysteem - HMF 1680 + Rotator en Knijper (2018) - banden 70% - 03/2022 APK (V374) - камион со кука за подигање
 20
29 950 EUR
Нето цена
2004
619 739 km
6x2
340 hp
Корисна носивост: 12 025 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 21час 11мин

GEMA Trading BV

7

Холандија, Dinteloord

Идентификација V374

Volvo FM 410 6X2 NL-Truck Liftachse Standklima EEV - камион со кука за подигање
 20
18 800 EUR
Нето цена
2010
957 787 km
6x2
410 hp
Корисна носивост: 15 745 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 22час 35мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147443

Ginaf X 5250 Ts 10X4 Euro 5 VDL Haakarm 40t - камион со кука за подигање
 20
24 950 EUR
Нето цена
2011
415 837 km
408 hp
Корисна носивост: 32 745 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 23час 23мин

Boonstra Schadevoertuigen B.V.

Холандија, Drachten

Идентификација 51093139

MERCEDES-BENZ ACTROS 2536 6X2 *Abrollkipp*Multilift 20T*EURO 3 - камион со кука за подигање
 14
17 900 EUR
2005
390 000 km
4x4
355 hp
Корисна носивост: 14 715 kg
Бруто тежина: 25 925 kg

Онлајн: 1ден

Nordbid Norge AS

Норвешка, Porsgrunn

SCANIA P114 6x2 *Abrollkipper*Multilift*Euro 3 - камион со кука за подигање
 20
8 500 EUR
2002
215 000 km
6x2
375 hp
Корисна носивост: 11 865 kg
Бруто тежина: 29 925 kg

Онлајн: 1ден

Nordbid Norge AS

Норвешка, Porsgrunn

VOLVO FH 12 - камион со кука за подигање
 12
7 800 EUR
1996
524 000 km
6x2
414 hp
Корисна носивост: 9 490 kg
Бруто тежина: 26 925 kg

Онлајн: 1ден

Nordbid Norge AS

Норвешка, Porsgrunn

MAN TGA 26.480 6X2 *Abrollkipper*Palift*Manual - камион со кука за подигање
 16
11 900 EUR
2005
600 000 km
6x2
473 hp
Корисна носивост: 16 605 kg
Бруто тежина: 27 925 kg

Онлајн: 1ден

Nordbid Norge AS

Норвешка, Porsgrunn

Scania R124 GB 470 8x2 Kettenabroller EURO 3 Retarder  - камион со кука за подигање
 15
17 500 EUR
Нето цена
2001
787 000 km
470 hp

Онлајн: 1ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 828-3

Scania R124 GB 470 8x2 Kettenabroller EURO 3 Retarder  - камион со кука за подигање
 15
17 500 EUR
Нето цена
2001
787 000 km
8x4
470 hp

Онлајн: 1ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 828-2

MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6X2 , NEW HOOK 22T HYVA , StreamSpace , ACC , - камион со кука за подигање
 20
71 400 EUR
Нето цена
Ново
2015
300 000 km
6x2
414 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Renault MIDLINER 210  16T - камион со кука за подигање
 5
19 800 EUR
1995
245 400 km
4x2
Корисна носивост: 8 000 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 1ден

MONETTO MATERIELS

Франција, CASTAGNIERS

RENAULT KERAX320 - камион со кука за подигање
 1
3 150 EUR
Нето цена
Аукција
2002
493 000 km

Онлајн: 1ден

AGORASTORE

Франција, MONTREUIL SOUS BOIS

Идентификација 206175

 Lastväxlare 164 G - камион со кука за подигање
 15
894 EUR
Аукција

Онлајн: 1ден

Blinto AB

MAN TGM 15.250 4x2 BL, EEV - камион со кука за подигање
 9
39 900 EUR
Нето цена
160 000 km
4x2
250 hp
Корисна носивост: 8 000 kg
Бруто тежина: 15 000 kg

Онлајн: 1ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 3523

1 2 3 35   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.