Хм, се чини ставка продадена

Камион со кран Mercedes-Benz Actros 2646 LS 6x4 SZM Kran HIAB 200 *Tieflader

камион со кран Mercedes-Benz Actros 2646 LS 6x4 SZM Kran HIAB 200 *Tieflader

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендMERCEDES-BENZ
МоделActros
Број на огласG180385___1
Година на производство2007
Километража585813 km
Бруто тежина26000 kg
Хидраулика
Бојазелена
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 5
Гориводизел
Поместување11946 cc
Излезна моќност460 hp
Менувачавтоматски
Успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
Конфигурација на оска6x4
Број на оски3-оски
Кабина/внатрешност
Клима уред
Опрема
Кран за натоварување
Опис

Interne Fahrzeugnr.: G180385

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Halbautomatic mit Kupplung

Baujahr 2007

Retarder

Blatt Luft

Kipphydraulik

460 PS

Kran HIAB 200 C-3

Baujahr 2007

11,8 m 1.350 Kg

2,5 m max. 7.000 Kg

Rotor

Auflieger Goldhofer STN L3-37/80A

Baujahr 2007

Max. Gewicht 48.000 Kg

Leergewicht 11.100 Kg

Ladefläche 8.500 mm - Ausziehbar + 5.500 mm

Kompletter Preis mit Auflieger 65.800 € zzgl. MwSt.

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G180385
  • Kaufpreis: 35.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 523****,43 €

Restwert: 7.180,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive Golec Nutzfahrzeuge

t1 test archive Камион

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.