Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E18

Онлајн: 7мес 26ден

Бренд IVECO
Модел Eurocargo ML80E18
Идентификација NO10729
Година на производство 2013
Километража 168 898 km
Дата на прва регистрација 01.10.2014
Бруто тежина 7 500 kg
Корисна носивост 2 065 kg
Локација Германија, D-31137 Hildesheim
Телефон +49 5121...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 176 hp (131 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
  • електрични прозори

Продавач
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Германија
Доверлив
I IVECO овластен дилер
Локално време на дилерот
23:29
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E18
Iveco Eurocargo ML80E18
2013, 78 415 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E18, 2013
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E18
Iveco Eurocargo ML80E18
2013, 73 699 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E18, 2013
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E18
Iveco Eurocargo ML80E18
2013, 195 644 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E18, 2013
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E19
Iveco Eurocargo ML80E19
2015, 174 529 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E19, 2015
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E19
Iveco Eurocargo ML80E19
2015, 164 702 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E19, 2015
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E19
Iveco Eurocargo ML80E19
2015, 81 823 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML80E19, 2015
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P
Iveco Eurocargo ML120E22/P
2013, 257 947 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P, 2013
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P
Iveco Eurocargo ML120E22/P
2012, 137 125 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P, 2012
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E21/P
Iveco Eurocargo ML120E21/P
2015, 242 989 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E21/P, 2015
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P
Iveco Eurocargo ML120E22/P
2012, 260 188 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P, 2012
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P
Iveco Eurocargo ML120E22/P
2012, 248 043 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Eurocargo ML120E22/P, 2012
Камион со кабинска шасија Iveco Trakker AD190T33EVI_C
Iveco Trakker AD190T33EVI_C
2017, 276 km, Дизел
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион со кабинска шасија Iveco Trakker AD190T33EVI_C, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.