Камиони со кабинска шасија


   Страница 1 од 41 1/41   
Сортирај според:
Резултати по страница:
VOLVO FM 12 4x2 - камион со кабинска шасија
 20
7 547 EUR
2005
1 006 797 km
4x2
414 hp
Корисна носивост: 11 130 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 19ден

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Чешка република, Holubice

Идентификација 21K006

MAN TGA 26 310 - камион со кабинска шасија
 13
13 423.39 EUR
2006
448 000 km

Онлајн: 2ден

MEGA-TRUCK

Полска, Tarczyn

Mercedes Benz Arocs 3240 8x4 New - камион со кабинска шасија
 20
Прашајте за цена
Ново
2019
471 km
8x4
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 10мес 30ден

Euro Trucks

10

Холандија, Voorst, Netherlands

IVECO 320-32- chassis - камион со кабинска шасија
 13
6 900 EUR
Нето цена
1990
8x4
314 hp

Онлајн: 11час 34мин

Truck Complex

10

Полска, Wałcz

MAN 32.322 - камион со кабинска шасија
 12
9 500 EUR
Нето цена
1994
8x4
314 hp

Онлајн: 11час 35мин

Truck Complex

10

Полска, Wałcz

MERCEDES-BENZ 3234 SK - камион со кабинска шасија
 12
10 900 EUR
Нето цена
8x4
335 hp

Онлајн: 11час 35мин

Truck Complex

10

Полска, Wałcz

MERCEDES-BENZ 1722 - камион со кабинска шасија
 11
4 900 EUR
Нето цена
1991
6x2
217 hp

Онлајн: 11час 35мин

Truck Complex

10

Полска, Wałcz

IVECO Daily 70S18HWX Euro6 Klima AHK ZV - камион со кабинска шасија
 15
64 000 EUR
Нето цена
6 977 km
6x2
179 hp
Бруто тежина: 7 000 kg

Онлајн: 16час 35мин

Iveco Czech Republic, a. s.

I

Чешка република, Telnice u Brna

Идентификација K9041372

VOLVO FM7 300 4x2 *Chassis*Manual*Euro 2 - камион со кабинска шасија
 5
3 000 EUR
1999
580 000 km
4x2
281 hp
Корисна носивост: 10 475 kg
Бруто тежина: 19 925 kg

Онлајн: 1ден

Nordbid Norge AS

Норвешка, Porsgrunn

DAF XF 105.510 6x2 *Chassis*Retarder*Euro 5 - камион со кабинска шасија
 16
12 500 EUR
2010
500 000 km
6x2
502 hp
Корисна носивост: 12 525 kg
Бруто тежина: 26 425 kg

Онлајн: 1ден

Nordbid Norge AS

Норвешка, Porsgrunn

SCANIA 94D 310 6x2*4 - камион со кабинска шасија
 10
6 900 EUR
1999
570 000 km
6x2
305 hp
Корисна носивост: 11 875 kg
Бруто тежина: 26 925 kg

Онлајн: 1ден

Nordbid Norge AS

Норвешка, Porsgrunn

MAN 14.192U Aircraft Catering Loader Flugzeug Beladung Koelbak - камион со кабинска шасија
 20
6 950 EUR
Нето цена
1989
139 514 km
4x2
192 hp
Корисна носивост: 3 165 kg
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 1ден

Boonstra Schadevoertuigen B.V.

Холандија, Drachten

Идентификација 51091715c

MAN TGS 28.440 6x4-4 Unfall Saug u. Druck-Hydraulik  - камион со кабинска шасија
 15
18 500 EUR
Нето цена
2009
155 000 km
6x4
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 1080

Mercedes-Benz SK 3234 L 8x4 Chassi Doppel-H Blatt/Blatt  - камион со кабинска шасија
 15
20 500 EUR
Нето цена
1997
606 000 km
8x4
340 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 1079

MAN TGS 28.440 6x4-4 Unfall Saug u. Druck-Hydraulik  - камион со кабинска шасија
 15
18 500 EUR
Нето цена
2009
155 000 km
6x4
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 1080

MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ KÖGEL Actros 2542 , E6 , BDF SET , 2 beds , ACC , Low Mileage Actros 2542 , E6 , BDF SET , 2 beds , ACC , Low Mileage AWE 18 , BDF , 2 axles - камион со кабинска шасија
 20
54 670 EUR
Нето цена
2016
30 000 km
6x2
414 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

IVECO TRAKKER 33, AD190T33W - камион со кабинска шасија
 20
10 478 EUR
Аукција
2011
73 771 km
4x4
325 hp

Онлајн: 1ден

AGORASTORE

Франција, MONTREUIL SOUS BOIS

Идентификација 205636

 IVECO X-WAY AD280X46Y/PS E6 (CAB ) NEW - камион со кабинска шасија
 9
Прашајте за цена
1 km
6x2
4 209 hp
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

RABERT TRUCKS INTERNACIONAL, S.L.

13

Шпанија, Barcelona

 DAF LF220 E6 (CAB) - камион со кабинска шасија
 7
Прашајте за цена
2015
461 141 km
4x2
220 hp
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 1ден

RABERT TRUCKS INTERNACIONAL, S.L.

13

Шпанија, Barcelona

 VOLVO FH460 E6 (chasis cab) - камион со кабинска шасија
 9
Прашајте за цена
2015
581 846 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

RABERT TRUCKS INTERNACIONAL, S.L.

13

Шпанија, Barcelona

DAF  XF_460_FAR_  - камион со кабинска шасија
58 900 EUR
Нето цена
2017
343 700 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Riess GmbH & Co. KG

Германија, Tuttlingen

Scania P280 DB 6x2-4, Lift-/Lenkachse, 4x Vorhanden! - камион со кабинска шасија
 15
21 900 EUR
Нето цена
283 390 km
6x2
279 hp
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 1ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 3416

RENAULT Kerax 370 - камион со кабинска шасија
 19
16 500 EUR
Нето цена
2005
6x4
364 hp

Онлајн: 1ден

SASU AL SAFRANI IMPORT-EXPORT

Франција, Neuville-en-Ferrai

1 2 3 41   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.