Камиони со кабелски систем


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania R500 V8 8X4 + DAMAGED CRANE - PALFINGER PK29002  - камион со кабелски систем
 15
27 950 EUR
Нето цена
2008
639 673 km
8x4
500 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

MAN 26.440 6x2 Darus - камион со кабелски систем
 9
37 450 EUR
Нето цена
2008
358 300 km
434 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

DAF FAR XF 105 460 - камион со кабелски систем
 14
17 500 EUR
2012
700 102 km
6x2
460 hp
Корисна носивост: 15 200 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 7ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0940781

DAF CF 85.460 / 6X2 / Manual / Euro 5 / Kabelsysteem / TUV: 10-2021 / NL Truck - камион со кабелски систем
 18
29 800 EUR
Нето цена
2011
644 766 km
6x2
462 hp
Корисна носивост: 16 665 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 8ден

Used Truck Point BV

Холандија, Tilburg

Идентификација V99

Mercedes-Benz Actros 2541 MP2 6x2 / Blad - Blad / 3 Pedal / 673 dkm / PTO / Cablesystem 20 ton - камион со кабелски систем
 20
18 900 EUR
Нето цена
2006
673 520 km
6x2
408 hp
Корисна носивост: 16 182 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 9ден

Kuijpers Trading B.V.

Холандија, Tilburg

Идентификација BRRN07

 Veteranlastbil Scania T141 - камион со кабелски систем
 15
682 EUR
Аукција

Онлајн: 12ден

Blinto AB

Scania Vabis L50S Oldtimer - камион со кабелски систем
 13
27 000 EUR
Нето цена
1974
107 181 km
4x2
120 hp
Корисна носивост: 5 930 kg
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 14ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

9

Холандија, Zetten

Идентификација 41453

SCANIA 114 - камион со кабелски систем
 9
Прашајте за цена
2001

Онлајн: 14ден

Jeurissen Handel & Verhuur B.V.

Холандија, Oirlo

Volvo FM 440 - камион со кабелски систем
 9
21 000 EUR
2007
408 061 km
8x4
440 hp
Корисна носивост: 19 700 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 16ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0639395

DAF CF 85.380 Manuel, HMF 2820 K3, NCH, Euro 3, 6x2, Truckcenter Apeldoorn - камион со кабелски систем
 13
33 950 EUR
Нето цена
2006
898 500 km
6x2
380 hp
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 17ден

Truckcenter Apeldoorn

Холандија, Apeldoorn

Volvo FH 12.420 HMF 11 ton/meter Z-kraan - камион со кабелски систем
 10
22 500 EUR
Нето цена
2004
270 986 km
6x2
421 hp
Корисна носивост: 14 710 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 18ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

9

Холандија, Zetten

Идентификација 39611

MAN TGS 35.400 KETTINGSYSTEEM IN ZEER GOEDE STAAT - камион со кабелски систем
 15
32 500 EUR
Нето цена
2009
252 900 km
8x4
400 hp
Корисна носивост: 22 160 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 19ден

TR-D TRUCKS

Белгија, Menen

Mercedes-Benz SK 2024 4x4 met HIAB Kraan en KABELSYSTEEM - камион со кабелски систем
 16
22 750 EUR
Нето цена
1996
258 530 km
4x4
Корисна носивост: 5 900 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 19ден

TR-D TRUCKS

Белгија, Menen

Volvo FM12 420 - камион со кабелски систем
 11
7 500 EUR
2004
959 230 km
6x2
420 hp
Корисна носивост: 15 800 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 21ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0586457

Mercedes-Benz Actros 2541 6X2 FULL STEEL + HIAB 122 DS-2 + MUL  - камион со кабелски систем
 15
29 750 EUR
Нето цена
2004
446 136 km
6x2
455 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 22ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

Volvo FH 500 - камион со кабелски систем
 11
35 000 EUR
2012
848 690 km
8x4
500 hp
Корисна носивост: 18 750 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 24ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0727663

MERCEDES-BENZ AROCS 1836 - камион со кабелски систем
 10
104 700 EUR
Нето цена
2016
149 800 km
4x4
355 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 6ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MAN TGS 35.400 - камион со кабелски систем
 10
35 080 EUR
Нето цена
2009
252 900 km
393 hp

Онлајн: 1мес 6ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

RENAULT PREMIUM 460.26 ejes 6x2*4 - камион со кабелски систем
 12
38 500 EUR
2013
407 800 km
6x6

Онлајн: 1мес 6ден

TRUCKSUR

12

Шпанија, Sevilla

Volvo FH16 6x4 Palift T20 hook-lift truck 610 hp  - камион со кабелски систем
 5
29 500 EUR
2007
644 719 km
6x4
610 hp
Корисна носивост: 15 860 kg
Бруто тежина: 13 140 kg

Онлајн: 1мес 10ден

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Шпанија, Spanien, Amposta-Tarragona

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.