Камиони со церада VOLVO


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FL 6 250 - камион со церада
 9
6 000 EUR
Нето цена
2004
655 000 km
4x2

Онлајн: 9час 36мин

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 426002

Volvo FH 400 - камион со церада
 12
8 250 EUR
Нето цена
2007
1 200 000 km
4x2

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 450655

Volvo FH13 460 Globe XL + Panav Anhänger - камион со церада
 20
28 900 EUR
Нето цена
2013
1 338 000 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација XXX21

Volvo FH13 460 Globe XL + Panav Anhänger - камион со церада
 20
28 900 EUR
Нето цена
2013
1 338 000 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација XX21

Volvo FM 330 Euro 6 6x2 - камион со церада
 10
31 400 EUR
2014
795 456 km
6x2
330 hp
Корисна носивост: 13 999 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Nebim Used Trucks

11

Холандија, Weert, Netherlands, Weert, Netherlands

Идентификација 362273

Volvo FH13 460,6x2,TRANSIT SET,EURO 5EEV+Schwarzmüller - камион со церада
 20
25 800 EUR
Нето цена

Онлајн: 10ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Volvo FH13 460,6x2,TRANSIT SET,EURO 5EEV+Schwarzmüller - камион со церада
 20
25 800 EUR
Нето цена

Онлајн: 10ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

 Volvo - FH 400 6x2 R - камион со церада
 6
18 200 EUR
2007
836 567 km
Корисна носивост: 14 400 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 14ден

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Идентификација c24_20366

Volvo FM 300-6x2+Direct./Gelenkt/Steering - камион со церада
 10
12 450 EUR
Нето цена
2006
859 218 km
6x2
300 hp
Корисна носивост: 12 720 kg
Бруто тежина: 25 760 kg

Онлајн: 16ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E56095

Volvo FL 240 4X2 + LAADKLEP + TÜV 21-05-2022 - камион со церада
 15
13 950 EUR
Нето цена
2012
764 187 km
4x2
246 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 16ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

Volvo FL 240 4X2 + LAADKLEP + TÜV 05-06-2022 - камион со церада
 15
12 950 EUR
Нето цена
2012
919 702 km
4x2
246 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 16ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

Volvo FH 460 EEV 6x2 + Fliegl Durchfahren - камион со церада
 11
34 889 EUR
Нето цена
2013
1 012 000 km
6x2
469 hp
Бруто тежина: 25 300 kg

Онлајн: 16ден

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

Volvo FH 420 EEV 6x2 + Fliegl Durchfahren - камион со церада
 12
29 889 EUR
Нето цена
2013
1 156 000 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 25 300 kg

Онлајн: 16ден

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

Volvo FH 460 - камион со церада
 20
32 896.27 EUR
2012
100 660 km
460 hp

Онлајн: 17ден

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

Volvo - камион со церада
 20
32 896.27 EUR
2012
1 006 600 km
460 hp

Онлајн: 17ден

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

Volvo FM 300 6x2 avec hayon/taillift 2ton - камион со церада
 12
14 750 EUR
Нето цена
2007
798 000 km
6x2
300 hp
Корисна носивост: 14 880 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 19ден

TR-D TRUCKS

Белгија, Menen

 Volvo - FM 330 4x2R Verdeck und LBW - камион со церада
 14
16 900 EUR
2011
608 507 km
Корисна носивост: 8 200 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Идентификација c24_24869

 2014 Volvo FL260 - камион со церада
 20
Аукција
2014
243 618 km

Онлајн: 23ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140264094

 2014 Volvo FL260 - камион со церада
 20
Аукција
2014
275 683 km

Онлајн: 23ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140264092

Volvo FM/FH - камион со церада
 5
21 500 EUR
Нето цена
2011
930 000 km
6x2
420 hp

Онлајн: 23ден

Greiwing logistics for you GmbH

12

Германија, Greven

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.