Камиони со церада MAN


   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TGX 26.400 6X2-2LL EURO 5 - камион со церада
 16
17 900 EUR
2013
514 369 km
6x2
400 hp
Корисна носивост: 14 835 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 14час 18мин

TRANSBERG OU

Естонија, Estland, PAIDE

MAN TGX 26.440 XLX , E6 , 6X2 , MEGA , 19 EPAL , RSAS system - камион со церада
 20
19 040 EUR
Нето цена
2015
1 000 000 km
6x2
432 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 14час 45мин

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MAN TGM 12.250 4X2 BL Euro 6 + ANH - камион со церада
 18
49 800 EUR
Нето цена
2018
248 000 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 16час 22мин

AMS storitve d.o.o.

Словенија, Šentjur

MAN TGA 18.480 4X2 PriTarder Fahrschule LBW Manual Standklima - камион со церада
 18
13 400 EUR
Нето цена
2007
779 817 km
4x2
480 hp
Корисна носивост: 8 005 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146894

MAN TGL 12.180 - камион со церада
 20
Прашајте за цена
2014
141 324 km
4x2
179 hp
Корисна носивост: 4 576 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 2ден

Nidro Auto's b.v.

Холандија, LIENDEN

MAN TGX 26.440 6x2 CODE-XL Schiebeplane E5 376tkmTOP - камион со церада
 20
23 500 EUR
Нето цена
2010
376 000 km
6x2
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Kuchnia Nutzfahrzeuge

10

Германија, Sindelfingen

MAN TGX 26.400 6X2-2LL EURO 5 - камион со церада
 13
17 900 EUR
2013
500 019 km
6x2
394 hp
Корисна носивост: 14 765 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 5ден

TRANSBERG OU

Естонија, Estland, PAIDE

MAN TGM 15.290 4x2 LL / LBW / Scheckheft / HU 07/22 - камион со церада
 20
43 900 EUR
Нето цена
2015
218 400 km
4x2
290 hp
Бруто тежина: 15 000 kg

Онлајн: 5ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Идентификација 0733921

MAN TGX 26.440 Pritsche/Plane Jumbo 6x2 (46) - камион со церада
 20
29 900 EUR
Нето цена
2012
938 669 km
6x2
441 hp
Корисна носивост: 31 260 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 9ден

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

15

Германија, de, Dettelbach

MAN TGL 12.250 * PRITSCHE PLANE * 1. HAND * - камион со церада
 20
17 990 EUR
2010
371 000 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 9ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Babenhausen

MAN TGM 18.290 * MOTORSCHADEN * - камион со церада
 4
13 990 EUR
Нето цена
2011
545 000 km
4x2
290 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Babenhausen

MAN TGS 26440/CS 1150/LBW/Strom/Zug/Klima - камион со церада
 20
44 800 EUR
Нето цена
2015
865 502 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Yourtrucks GmbH

11

Германија, Hilden

Идентификација 593 Zug

MAN TGX 26.440 6X2 Liftas Laadklep Standairco Euro 6 - камион со церада
 20
17 950 EUR
Нето цена
2015
594 872 km
6x2
441 hp
Корисна носивост: 13 656 kg
Бруто тежина: 25 500 kg

Онлајн: 10ден

Boonstra Schadevoertuigen B.V.

Холандија, Drachten

Идентификација 51093557

MAN TGL 12.250 4X2 BL, EURO 6 + G.P.S (2012) - камион со церада
 20
25 400 EUR
Нето цена

Онлајн: 10ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

MAN TGS 26.400 / Lenkachse / With Trailer - камион со церада
 20
29 850 EUR
Нето цена

Онлајн: 10ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

7

Германија, Salzgitter

MAN 18.360 - камион со церада
 17
18 900 EUR
Нето цена
2013
775 307 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 11 185 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 12ден

Kleyn Trucks

16

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 282941

MAN TGL12.220 4X2 BL, SERVICE BOOK, RSAB SYSTEM - камион со церада
 20
18 500 EUR
Нето цена

Онлајн: 14ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

MAN TGX 26.480 XLX , E6 , 6X2 , Tarpulin 18 EPAL , height 2,55m - камион со церада
 11
45 960 EUR
Нето цена
2016
580 000 km
6x2
473 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 14ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

 MAN - TGA 18.440 Plane, LBW, ANALOG - камион со церада
 5
8 200 EUR
2006
903 067 km
Корисна носивост: 7 700 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 14ден

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Идентификација c24_24888

MAN 12.220 TGL/7,2 m. lang/LBW/Klima - камион со церада
 18
31 900 EUR
Нето цена

Онлајн: 15ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

1 2 3 7   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.